Юрій Беньо: «Закономірним результатом матчу Україна — Грузія була б нічия»

Теми:
Сборная Украины, Сборная Грузии, Лига наций
Лига наций Украина   Грузия   11 октября 2024 в 21:45 на MEGOGO, Суспільне 324

Український тренер Юрій Беньо поділився враженнями від матчу 3-го туру Ліги націй-2024/25 Україна — Грузія (1:0).

Юрій Беньо

«Головне, що є результат. Це найголовніше, враховуючи стан збірної. Десь, можливо, за грою закономірною була б нічия — грузини мали моменти, і непогані. Удача нам посміхнулася. Але хлопці заслужили своєю самовіддачею, боротьбою.

Показати якийсь яскравий футбол обом командам заважало футбольне поле, бо якість газону бажала кращого, це очевидно. Гравці більше мучилися на цьому полі.

Але збірна України справді, особливо в першому таймі, на початку гри порівняно з попередніми двома іграми була зовсім іншою. І активніше високо грали, і пресингували, і досить хороша реакція була на втрату м’яча на чужій половині поля. Йшли одразу у відбір, що призвело до гольового моменту, коли Мудрик забив гол. Це радує з боку збірної.

Далі десь грали більше за результатом, тому що 1:0 психологічно, хочеш — не хочеш, тиснуло, тому що боялися втратити цю перемогу. Тож молодці.

З перших хвилин було видно, що ми суперника намагалися накривати, не давати починати атаки, змушувати їх грати довгими передачами, які ми якраз вигравали. Так, будувати якісь комбінації, конструктиви на цьому полі було важко. Але зміни в грі було видно й очевидно: агресивніше грали, багато єдиноборств виграли, підбирання м’яча — а це якраз настрій на матч, адреналін. Це частка секунди — хто на підборі буде. Плюс при організації побудували правильно, щоб м’яч підібрати. Правильно пресинг будували, щоб змушувати суперника віддавати неконтрольовану довгу передачу», — сказав Беньо.