Півзахисником «Шахтаря» Георгієм Судаковим зацікавилася низка європейських клубів.
До Судакова є інтерес від багатьох клубів АПЛ, а конкретну зацікавленість проявляє «Челсі». Лондонці готові заплатити «Шахтарю» за Судакова 65 мільйонів фунтів стерлінгів.
На думку британського порталу Daily Express, «Челсі» виступає фаворитом у підписанні Судакова, а переконати Георгія обирати саме «синіх» має Михайло Мудрик.
Цього сезону Судаков провів за «Шахтар» 11 матчів, у яких забив сім голів і віддав дві результативні передачі.
-
Валодік Цибельшухер
- Опытный писатель
19.10.2024 19:38
Уявляю, який кайф читати про це людям, які все життя пахали і отримують пенсію 6-9 тисяч гривень на місяць.
- 0
-
Валерий Белый(12345)
- Наставник
19.10.2024 19:45
Яких 6-9 ...
- 0
-
Валодік Цибельшухер
- Опытный писатель
19.10.2024 19:58
6 тисяч - це начальник архіву на військовому заводі, а 9 тисяч - це начальник конструкторського відділу в науково-дослідному інституті (теж військовому)...
- 0
-
Vas51 °
- Наставник
19.10.2024 18:52
А сирожапалкін наполегливий... 40 лимонів € "давав"Наполі за Судакова ... не пройшло...
- 2
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
19.10.2024 18:33
у Челси состав уже 50 человек...)))) Судаков как последний опять будет без места в раздевалке
- 0
-
Олег Киянин(Fan-777)
- Наставник
19.10.2024 16:06
Ну-ну )))
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
19.10.2024 16:05
65 ФУНТІВ? Після Мудрика? :))) Знов "Челсі"? :)))
- 3
-
Смажелюк Василь
- Наставник
19.10.2024 15:29
О, кротярня розпочала піар-компанію по пошуку чергових ідіотів, які "клюнуть" на Судакова.
- 4
-
mr. Chonkin(mr-chonkin)
- Эксперт
19.10.2024 14:36
Йипанутые?!
- 2
-
kotlyar1113 kotlyar1113
- Начинающий писатель
19.10.2024 14:27
Новость в стиле сегодняшнего сайта Динамо от Шурика. Очередное дно пробито…
- -3
-
Олександр Львів
- Начинающий писатель
19.10.2024 14:18
Да не звертайте ВИ уваги на це кротяче лайно. Мається на увазі ці висери стосовно їхніх гравців. Треба бути повним ідіотом, щоб повірити в те, що там написано. Ось у вівторок отримають торбу і заспокояться на деякий час.
- 0
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
19.10.2024 13:51
Як вони вже заїб...
- 2
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
19.10.2024 13:42
В Челси на позиции Судакова играет 22 х летний игрок сб. Англии К. Палмер. Который с 2023 г.в 39 матчах забил за синих 28 голов. И который был признан лучшим молодым футболистом в АПЛ по итогам прошлого сезона. 65 млн за Судакова никто не заплатит в принципе. Челси , имея К. Палмера, так тем более. Безотносительно к результатам Мудрика в этой команде.
- -1
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
19.10.2024 14:59
горожане хотят выкупить Палмера. Посмотрим, удастся ли им....
- -1
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
19.10.2024 15:28
Не слышал об этом. Палмер сейчас стоит очень дорого , а у Пепа контракт заканчивается летом 2025 г. и пока он его не спешит продлевать.
- -3
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
19.10.2024 15:39
https://www.dynamomania.com/ru/news/746219-manchester-siti-nameren-vernut-palmera-v-klub
- -2
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
19.10.2024 13:25
После того, как Шахтёр "развёл" Челси на покупку Мудрика, долго ещё ни одна уважающая себя команда не пожелает иметь дело со скаутами из Шахтёра.
- 3
-
Бум-бум (Вадим)
- Наставник
19.10.2024 13:12
))) Смешная новость. Но для "А пАгАвАрить?" - саме то;)
- 2
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
19.10.2024 13:05
Челси так и не передал Украине обещанную долю от продажи.
- -1
-
- Phoenix
- Наставник
19.10.2024 12:43
Челси напоминает "стиральную машину" для отмывания денег "донецкой гопоты".
- 2
-
Led
- Наставник
19.10.2024 16:03
Нет ничего удивительного, что стиральная машина напоминает стиральную машину.
- -2