Мічел Санчес — після поразки від «Реал Сосьєдада»: «Без Аспрільї, Циганкова, Хіля атакувальний потенціал «Жирони» зменшуюється»

Теми:
Віктор Циганков, Míchel, Жирона, Чемпионат Испании
Чемпионат Испании Жирона Испания Реал С-дад Сан-Себастьян 19 октября 2024 в 19:30

Наставник «Жирони» Мічел Санчес прокоментував поразку 0:1 від «Реал Сосьєдада» у матчі десятого туру чемпіонату Іспанії.

Мічел Санчес. Фото: Getty Images

«Нам не вистачило створених моментів. Ми розпочали добре, доходили до третьої чверті поля, але нам не вистачало моментів. У цьому заслуга і „Реал Сосьєдада“.

Потрібно продовжувати над цим працювати. Без Аспрільї, Циганкова, Хіля, Руїса та Ромеу атакувальний потенціал та здатність до відновлення команди зменшуються.

Ми одна з команд, яка найчастіше досягає третьої чверті, але й одна з тих, яка найменше б’є по воротах. Ми маємо покращити це», — цитує Мічела Marca.