Новини суперника. Основного півзахисника «Ференцвароша» доправили в лікарню після моторошного приземлення на газон (ФОТО, ВІДЕО)

Теми:
Хабиб Майга, Ференцварош, Лига Европы

Новини з табору одного із суперників київського «Динамо» по основному етапу Ліги Європи. Основного півзахисника угорського «Ференцвароша» Хабіба Майга доправили в лікарню після вчорашнього матчу своєї команди з «Фехерваром» (2:0) у чемпіонаті Угорщини.

Жорстке приземлення Хабіба Майги

Уже на 2-й хвилині зустрічі 28-річний івуарієць після боротьби за м’яч у повітрі не зумів згрупуватися і полетів до газону головою вниз. Лікарі «Ференцвароша» довго надавали допомогу Майге, і той зрештою не тільки самостійно піднявся на ноги, а й дограв перший тайм.

На другий тайм опорний хавбек уже не вийшов, а після гри головний тренер «фраді» Паскаль Янсен повідомив, що Майгу доправили до лікарні. Цілком імовірно, футболіст травмував шию, що може поставити під питання його участь у найближчих матчах.

«Так, Майга залишився на полі, але всі в команді говорили про те, що він не в порядку, тому я замінив його в перерві. А потім його і зовсім довелося відправити в лікарню. Більше нічого про його стан я поки не знаю», — сказав Янсен.

У нинішньому сезоні Майга провів за «Ференцварош» 15 матчів у всіх турнірах і на його рахунку одна результативна передача.

Додамо, що «Динамо» з «Ференцварошем» зіграє в рамках 4-го туру основного етапу Ліги Європи. Цей поєдинок відбудеться 7 листопада в Гамбурзі.