У неділю, 27 жовтня, у матчі 11-го туру чемпіонату України київське «Динамо» 1:1 зіграло внічию з донецьким «Шахтарем». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера столичної команди Олександра Шовковського.
— Складно готуватися, коли, по-перше, доводиться грати через два дні на третій, а, по-друге, ще й за такої логістики, що ми добираємося на матч і з матчу по півтори доби.
Ми свідомо розбили наше повернення з Риму до Києва на два етапи, щоб провести хоч якусь тренувальну підготовку. Тому в п’ятницю вранці ми вилетіли до Любліна, там оселилися в готелі, пообідали, після чого в команди було приблизно дві з половиною години на відпочинок. Потім футболісти, які потрапили до стартового складу на матч із «Ромою», залишилися в готелі на відновлювальні заходи, а решта вирушили на тренування. Яке, звичайно, не можна назвати повноцінним. Після цього в нас була вечеря, а потім ми сіли в автобус, дісталися до Хелма, де об 11-й годині вечора потягом виїхали в напрямку Києва. На своїй клубній ми були вчора близько 12:30.
Усе це я розповів для того, щоб ви розуміли, в якому стані перебували наші гравці напередодні сьогоднішнього матчу.
У «Шахтаря» було на два дні більше, тому що він свій єврокубковий матч провів у вівторок. І це позначилося на перебігу гри. Ми прекрасно розуміли, що сьогодні нам не вистачатиме свіжості, тому відштовхнулися від позиційної гри в обороні й шукали можливості в контратакувальних діях. Щось нам вдавалося, щось — ні. На початку матчу сталася вимушена заміна, Попов відправився до лазарету, де приєднався до Ярмоленка, Піхальонка та Себальйоса. Наскільки все серйозно, покаже завтрашнє медобстеження.
— Чому сьогодні так і не з’явився на полі Шапаренко?
— На жаль, сьогодні вранці він отримав побутову травму, йому наклали три шви, і він не міг вийти на футбольне поле.
— Караваєв — герой матчу. Ви привітали його з голом?
— Звичайно, ми привітали і його, і всю команду. Цей гол — підсумок результативних дій. М’яч треба спершу доставити на фланг, потім доставити в штрафний майданчик, потім опинитися в потрібному місці і, нарешті, поставити фінальну крапку. Ми працюємо над цим. Іноді все вдається. Ми постійно говоримо гравцям, як краще будувати атакувальні дії, як краще будувати оборонні дії, як зміщуватися, як взаємодіяти в лініях, на флангах.
Але так чи інакше, втома накопичується. Потрібно було бачити гравців, щоб розуміти, в якому стані вони перебували ще вчора.
Ви можете мене критикувати, говорити на мою адресу що завгодно, але багато тренерів і гравців звертають увагу на цей графік, на цю кількість матчів. А ті гравці, які виступають у своїх збірних, взагалі працюють без відпочинку.
Тож, повторюся, свіжості нам сьогодні не вистачило. Тому гол Караваєв забив дійсно дуже важливий. Враховуючи перебіг подій на футбольному полі, можна вважати, що нічийний результат для нас є непоганим.
Післяматчева прес-конференція головного тренера «Шахтаря» Марино Пушича
Олександр ПОПОВ зі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського
-
зубренок
- Опытный писатель
28.10.2024 14:49
переїзди, відновлення - це проблема тих хто їх організує?! - менше розмов, більше відповідальності і професіоналізму; 26 гравців у розпорядженні ШОВ з його слів - малувато, чи можливо кваліфікація недостатня?!; Тимчик, Кабаєв, Ванат, Герерро, Андрієвський, Буяльський і список можна продовжити; вертикальна гра в атаці, креатив, удари по воротах тощо - про це ШОВ не розказувати треба, а до сьомого поту відпрацьовувати на тренуваннях; перший тайм копія гри з Ромою; другий розбігалися, але домашніх заготовок не видно в команді?!; команда на жаль не грає у повну силу і не вміє розподіляти сили на матч, хоча на зборах цей компонент відпрацьовували; погано користуються в ДК спадщиною ЛВВ, а то б згадали, що таке рваний темп; так, як грали ДК і ШД між собою - це пародія на сучасний футбол, а тому і немає результату у єврокубках; що далі?! - вигравайте матчі і здобудете медалі, але без лінивих і тормозів у команді;
- 0
-
Дмитрий
- Читатель
28.10.2024 14:20
Тільки нещодавно Забарний говорив про процеси відновлення в Англії і в Динамо, звісно в Динамо немає того рівня. Так може вже час почати займатися відновленням на вищому рівні? Давно українські легіонери говорили, що в Європі ніхто після матчів додому не їде, а проходить відновлювальні заходи.
- 0
-
Ярослав Мельниченко(Miguel)
- Старожил
28.10.2024 13:33
А тим часом безвиграшна серія з Шахтарем досягла 8 матчів. Останній раз ми обігрували гірників весною 2021 року.
- 1
-
Jivago Doktor
- Наставник
28.10.2024 11:45
Про складний графік та велику кількість матчів справді говорять практично всі провіді клуби, гравціяких задіяні у матчах збірних своїх країн! Тут більше питання до УПЛ - ліга продовжує свої традиційні танці під дудку ахметова, інакше не поставили б у такі не рівні умови два провідні клуби ліги! Час міняється, люди в УАФ та УПЛ міняються, а от "порядки" чомусь не міняються... Хоч із арбітрами потроху ситуація змінюється - прямої червоної гравцю із юзівки до вчора просто важко пригадати!
- 0
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
28.10.2024 13:31
Якось не коректно порівнювати матчі провідних грандів з УПЛ. Д-Ш був на другий день після іспанського класіко. Здавалося,що український матч показують в повільному режимі. Весь перший тайм я чекав другого, дивлячись на склад Динамо. Думаю, ці вимотають кротів і *основа* доб*є. Дякувати Криськіву і арбітру насилу відскочили. Приємно здивував Біловар. Виявляється , що зовсім не багато потрібно. Не пасуй тільки назад, сміливіше йди вперед і...вуаля! Герой матчу. Невже Шовковський не бачить. що Бущан в *ямі*, Тим більше, що Нещерет прекрасно зіграв з Ромою. Знову спав Ванат. І Гереро чуть на видалення не награв. Добре . що арбітр явно нам благоволив. Гра зовсім не сподобалась.
- 0
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
28.10.2024 11:14
Атака все таки має бути результативнішою. Караваєв молодець звичайно, але атака недопрацьовує.
- 0
-
Złatko .
- Наставник
28.10.2024 09:23
- -2
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
28.10.2024 07:37
Те, кто критикует Шовковского за слова об усталости, очевидно не знают, что такое спорт высокого уровня. Они действительно, посидели на диване, покурили, вызвали такси, сели в автобус, или поезд, приехали к месту назначения и опять на диван. О том, что такое биоритмы, они и не слыхали, я не говорю уже о самом тренировочном процессе. Поэтому, ребята не трендите, когда вы не в процессе. Ну о том, что в календаре так поставили игру основных соперников это дэбилы из УПЛ. Разница в два дня на подготовку, огромный гандикап. Вообще, часы даже считают, а здесь двое суток. Мы не знаем, как было бы, но имеем, что есть. Не дали приблизиться Шахтёру и это главный итог матча.
- 4
-
mr. Chonkin(mr-chonkin)
- Эксперт
28.10.2024 07:36
Молодцы и тренер и команда.
- 1
-
Bob Marek
- Старожил
28.10.2024 06:45
Что называется отскочили. Динамо было уставшим? От чего? Пешком от Рима до Киева добирались? Или участвуют в ТрО. Играли безобразно. Почему Динамо клуб любителей и дорогая игрушка Суркиса младшего? Профессионалы деньги зарабатывают. И для себя, и для страны. Играли Рух и Карпаты приятно было смотреть.
- -5
-
Юрий katso
- Наставник
28.10.2024 03:43
Быть уставшим и быть перепуганным-две большие разницы,а Динамо было именно перепуганным с первой минуты матча и вот здесь уже вопрос к тренерскому штабу - отчего так перепугались?
- -6
-
Юрий D(YURY_Dnsk)
- Старожил
27.10.2024 23:52
Бували команди які вміли багато але відверто саботували, а ця команда на мою думку є перспективною. Підтримаємо СаШо і хлопців! Нехай зіграються, на це потрібен час і довіра. Сьогодні була нічия, але вольова, е будуть і перемоги
- 2
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
27.10.2024 23:43
Що ж, зганяти нічию з "Шахтарем" може й непогано, але невідомо як склалась гра, не покажи Балакін "червону" Криськіву. Та й у більшості діяли кияни досить прямолінійно. Щастя, що є в команді Сашко Караваєв, який показав і Ванату, і Герреро як треба завершити атаки. Може, його в напад перевести?
- -2
-
Юрий katso
- Наставник
28.10.2024 03:10
А ещё неизвестно,как игра сложилась бы, если динамовцы ну хоть на сутки больше отдохнули от поездок.
- 0
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
27.10.2024 23:28
Не зрозуміло, чому всі так акцентують увагу на вилученні? Ініціативу кроти віддали до того (згадайте Волошина якому не вистачило майстерності та холоднокровності), ба більше, саме тому що Динамо перехопило ініціативу і сталося вилучення, це наслідок втрати контролю, то чії це проблеми? Червона справедлива, без варіантів. А от те що реалізація у нас шкутильгає на обидві ноги от це вже наші проблеми. Відсутність альтернативи Тимчику та Буяльському - також наші проблеми, програємо підбори …!
- 5
-
Александра Кошко(duska)
- Наставник
27.10.2024 23:13
Последние 6 матчей 3 ничьих 3 поражения!!!!!!!!!!!
- -4
-
Александра Кошко(duska)
- Наставник
27.10.2024 23:11
Какой результат непоганый??? За такие бабки что они получают должны были шлюхтер на тряпки порвать!!!!!!!!!!!!А у некоторых хватает наглости говорить что все прекрасно.Вы мля с какой планеты???????????????????? Можно подумать они из Рима пешком шли.М..АКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- -11
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
27.10.2024 23:16
Якщо рахувати за логікою зарплат, то футболісти шахти отримують в двічі а то й в тричі більші гонорари, а отже це вони мусять рвати нас на друзки))
- 4
-
Den Desyatka(deSyatka)
- Старожил
27.10.2024 23:23
не забудьте пригадати кількість легіонерів, якісних легіонерів у кротів. Наша Команда вивозить на рідних доморощених гравцях, поки що це дає результат тільки на домашній арені, сподіваюсь буде результат і в єврокубках.
- 0
-
Selni
- Начинающий писатель
27.10.2024 23:27
А что шлюхи получают меньше???
- 0
-
Вит
- Наставник
28.10.2024 09:04
Заспокойся, спеціаліст! Маєш -6 та сиди, не кукарікай!
- 0
-
Влад Петрак
- Опытный писатель
28.10.2024 13:03
А ти тільки в плюси кукарікаєш,
- -1