Український захисник англійського «Борнмута» Ілля Забарний потрапив у сферу інтересів «Манчестер Сіті», повідомляє Teamtalk.
За інформацією джерела, у боротьбу за Забарного, який також цікавий «Тоттенхему» і «Челсі», вступив «Манчестер Сіті». Вдала гра українського захисника привернула увагу «містян» і тепер вони готові спробувати здійснити перехід Забарного в зимове трансферне вікно.
Також відомо, що «Борнмут» не планує розлучатися зі своїми лідерами, включно із Забарним, тому переговори з «Манчестер Сіті» будуть непростими.
Нагадаємо, нещодавно Забарний підписав нову угоду з «Борнмутом» до 2029 року.
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
19.11.2024 21:37
был бы бомбический трансфер
- -2
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
19.11.2024 20:16
Илья - монстр!!
- 1
-
Анатолій Паламарчук
- Наставник
19.11.2024 20:13
Найсильніший УКРАЇНСЬКИЙ гравець на сьогоднішній день
- 1
-
Андрій Федорович(andrey02)
- Эксперт
19.11.2024 19:34
Забарний з легкістю заграє в будь-якому топ-клубі. Удачі і успіхів
- 0
-
Руслан Жук
- Эксперт
19.11.2024 19:06
Ман Сіті чи хтось інший, але Забарний своєю грою засоуговує на більше ніж Борнмуд.
- -1
-
Oler O(Oler)
- Эксперт
19.11.2024 18:50
Борнмут захоче 45-50 млн - тому , звичайно, не все так просто
- -2
-
Oler O(Oler)
- Эксперт
19.11.2024 18:52
А так, кожного року чую, що Забарний там довго не затримається, але постійно затримується). Для Динамо , звичайно то було б добре, наче 20% у Суркіса на права
- -1
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
19.11.2024 18:20
похоже нас ждет удивительная заруба между Сити и Реалом за Илью. Чему лично я очень рад
- 0
-
Hercule Poirot(Hercule_Poirot)
- Наставник
19.11.2024 18:19
ему надо норм тренер... пока он погоды не делает, на угловых с иакими данными бесполезен...
- -6
-
Седее .(Ded1)
- Эксперт
19.11.2024 18:08
А как вот это "вступив" выглядит в реале?
- -1
-
еrik son
- Опытный писатель
19.11.2024 18:07
Реал походу уже почав збирати сотню мільйонів евро якщо на зиму Борнмуту будуть потрібні кошти а не амбіції..
- -1
-
Ruslan Динамо
- Опытный писатель
19.11.2024 18:06
Ман Сіті однозначно. Може стати чемпіоном АПЛ. плюс карєрний ріст, плюс уже знакомий чемпіонат.
- 0
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
19.11.2024 17:34
Понятно одно, Забарный на долго в Борнмуте не задержится. Хотелось бы видеть Забарного в составе одного из грандов АПЛ. В сильном клубе АПЛ, центральному защитнику играть легче, но ответственность значительно выше, по сравнению с клубами нижней части турнирной таблицы.
- 3
-
Сергій Ковальов(scico)
- Эксперт
19.11.2024 17:34
Ілля наша гордість, бажаю йому хороших партнерів у будь-якій топ команді світу
- 6
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
19.11.2024 17:34
Это всего лишь предположение.Будет зимой о чём порассуждать.
- 1
-
Vit VVD(Toma_Vit)
- Старожил
19.11.2024 17:23
А це уже цікаво! Якщо то правда.
- 1