Головний тренер київського «Динамо» Олександр Шовковський в ефірі YouTube-каналу «УПЛ ТБ» підбив підсумки сьогоднішнього матчу своєї команди з ковалівським «Колосом» (1:1) у 15-му турі чемпіонату України.
— У чому головна причина сьогоднішнього результату?
— Насамперед у тому, що ми не реалізували ті моменти, які в нас були. А моменти у нас були... Наприкінці другого тайму і Буяльський, і Бражко, і Волошин мали забивати. Іноді так буває, що м’яч не йде у ворота.
Безумовно, ми розчаровані. Але як би там не було, життя триває. Нам потрібно готуватися до наступного, дуже важливого для нас матчу.
— До оборони команди у вас є претензії?
— У другій половині першого тайму ми трохи провалилися. У перерві зробили певні зауваження хлопцям. У другому таймі додали у швидкості, намагалися через фланги створювати тиск. Були непогані моменти. Але це футбол.
— Те, що команда провалилася в другій половині першого тайму, це, можливо, наслідок ротації?
— Не можу так сказати. Втратили впевненість. Одна помилка, інша — з таких моментів усе і складається. Ми забили гол на початку матчу і потім повністю домінували, на полі була одна команда. А потім ось ці індивідуальні помилки вплинули на психологічний стан гравців і команди загалом. Індивідуальна майстерність — це той компонент, над яким треба завжди працювати і завжди покращувати, але це дуже непросто.
— Ви тривалий час тримали на полі Герреро. Вірили, що він проявить себе, чи берегли сили Ваната?
— У нашій команді всі гравці повинні, виходячи на поле, доводити обґрунтованість своїх претензій на місце в стартовому складі. І ми не можемо грати одними й тими самими 11 футболістами. Це неможливо. Тим паче, в тому графіку, в якому ми зараз працюємо.
— Чому сьогодні в заявці на гру не було Шапаренка?
— У нього, на жаль, застуда і він не міг готуватися до гри. Нам потрібно було його поберегти на наступні матчі.
Текстова розшифровка — Dynamo.kiev.ua, при використанні матеріалу гіперпосилання обов’язкове!
-
Złatko .
- Наставник
03.12.2024 23:49
- 0
-
СИЭР СЭВЭН
- Читатель
03.12.2024 22:06
https://sport.ua/news/551588-top-10-trenerov-vratarey-mirovogo-futbola-papa-mag-i-kollega
- 0
-
Złatko .
- Наставник
03.12.2024 23:53
- 0
-
Złatko .
- Наставник
03.12.2024 23:58
- 0
-
Shapych
- Эксперт
04.12.2024 18:05
Мітологія - це колекція міфів або історій про специфічну людину, культуру, релігію чи будь-яку групу з спільними вірами.
- 0
-
Ицхак Адьбертович Кек
- Читатель
03.12.2024 21:04
Вообще похуй
- 1
-
Złatko .
- Наставник
03.12.2024 23:54
- 0
-
Гудвин
- Эксперт
03.12.2024 13:35
В першу чергу потрібно шукати гравців в Україні,хто пам*ятає в Динамо звідки взялися,перечисляю на просто-Балтача,Безсонов,Чанов,Яковенко,Протассов,Литовченко,Бєланов,Заваров і т і д,не так ,епт?
- 0
-
Złatko .
- Наставник
03.12.2024 15:22
- 0
-
Artem Kaluzhny(Artemamsterdam)
- Начинающий писатель
02.12.2024 19:37
А я пом'ятаю ті часи коли важко було грати в Києві Баварії Барселона та Реалу. Тепер вже нам в Ковплфвкі важко. Пробачте . Нікого не хочу образити . Немає слів ....
- 1
-
Сергей И.(sergo-78-78)
- Эксперт
02.12.2024 17:57
селекция..нужны хорошие не дорогие легионеры или свободные агенты как Безера итд!
- 2
-
Jivago Doktor
- Наставник
02.12.2024 17:38
«У другій половині першого тайму ми трохи провалилися»? Ви провалилися у другій половині осінньої частини сезону! Динамо - як казка і чим далі, тим страшніше!!!
- 1
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
02.12.2024 16:15
Коли продали гравця за 20, трошки добавили, i купили за 22500, то, можливо, буде прогрес, а коли продали за 20, а купили за 2, то буде пшик. Чи не так, пане Суркiс?
- 2
-
Гудвин
- Эксперт
02.12.2024 16:05
Жалюгіднє бурчання...
- 1
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
02.12.2024 14:51
Хай Суркіс придивиться до Сича із Руха! Непоганий правий захисник, до атак підключається!
- 0
-
Złatko .
- Наставник
03.12.2024 15:30
- 0
-
Yevgen Borshch
- Опытный писатель
02.12.2024 14:25
ніфіга собі "провалилися", та вас "винесли в один бік" з 20 до 45 хв що тричі намагався впевнитись чи точно Колос-ДК матч, бо на полі грали Колос-Минай
- 1
-
Randy !
- Наставник
02.12.2024 14:25
Теоретически это Динамо может выиграть УПЛ, тяжело но способно. И это в первую очередь говорит о уровне нынешнего чемпионата. В Европе мы видим реальный уровень даже с командами аутсайдерами. Есть определённые объективные факторы неудач, но уровень мастерства наших игроков предельно низкий.
- 1
-
Витя Арбузов
- Старожил
02.12.2024 17:27
При таком чемпионате, в первую очередь наши команды в Европе не конкурентно способны, кто бы там не выступал, это основная причина, остальных тоже хватает, раньше это компенсировалось за счёт иностранцев, сейчас приходиться расчитывать только на своих, а какой у них потенциал все мы знали и раньше, только многие на такие вещи, закрывали глаза
- 0
-
Анатолий Оптимист(ant862)
- Старожил
02.12.2024 13:01
Краще б не давав інтерв'ю....
- 2
-
Złatko .
- Наставник
03.12.2024 15:31
- 0
-
Lavrin
- Начинающий писатель
02.12.2024 11:53
Волошин Костюка і Волошин Шовковського, то різні люди.Втрата Забарного та Миколенка і захисту немає. Навіть ВВЛ не був під таким пресінгом на початку кар*єри.
- 1
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
02.12.2024 10:00
М’яч не йде у ворота, тому що бити не вміють.
- -3