Дружина півзахисника «Жирони» Віктора Циганкова — Романа підтримала свого чоловіка, який знову вибув з гри через травму.
«Тягарі призначені для плечей, достатньо сильних, щоб їх нести. Ти, Віктор Циганков, не любиш багато говорити, адже віриш, що слова значать менше, ніж дії. Саме тому я пишу це без твого дозволу.
Мало хто знає про титанічну працю, яку ти виконуєш кожного дня, щоб бути там, де ти хочеш. Ти обрав шлях професійного спортсмена і залишаєшся вірним цьому вибору без жодних винятків, незалежно від того, що приносить твоя кар’єра.
А ще є думка тих, хто вважає, що вони „знають“. Але, попри все, ти продовжуєш робити свою справу, тому що наприкінці дня тільки ти знаєш, що потрібно, щоб пройти свій унікальний шлях і впоратися з перешкодами на ньому.
Пам’ятайте, поки ви не побуваєте на місці іншої людини, ви не зможете по-справжньому судити про неї», — написала Циганкова на своїй сторінці в мережі Instagram.
-
Vadym
- Опытный писатель
08.12.2024 08:03
Дружина підтримала свого чоловіка!!! Респект дружині!
- 0
-
stav2010 st(stav2010)
- Начинающий писатель
05.12.2024 23:24
Она знает что в Украине война?
- 0
-
Сергей Герасимов(vvs70)
- Наставник
05.12.2024 11:15
Романа, не влазь в цю тему. До Віті претензій немає, його в сачкуванні не запідозриш. Більшість вболівальників його поважає і вважає хорошим футболістом. Якщо появляється якась критика чи ідіотські коменти - така в нього робота, як публічної людини. Не зважай на дурню. Підтримуй Вітю вдома, не перетворюйся на дурну курку, ти ж не морозючка і їй подібні
- 1
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
05.12.2024 01:03
Добре сказано. Віктору конче потрібна підтримка в цей нелегкий для нього час
- -1
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
04.12.2024 20:27
О чём она? Про Витю никто слова кривого не сказал.
- 1
-
AlexLv
- Начинающий писатель
04.12.2024 19:16
Звісно ми тут ще ті експерти...
- 0
-
Седее .(Ded1)
- Эксперт
04.12.2024 19:29
Верили или нет, но медицина у них всё же другая.
- 0
-
arturoff 1
- Старожил
04.12.2024 18:16
Найбільша трансферна афера в українському футболі. Але куди дивилися очі менеджменту Жірони , зайдіть на Шуріка і ви дізнаєтеся все за Циганкова і його багаторічні проблеми
- -2
-
GB
- Опытный писатель
04.12.2024 23:02
Ага, як минулого сезону тягнув команду і Довбика пасами забезпечував, то казали "5 млн. - то Суркіс продешевив". А зараз прям "афера". 70 мільйонів на лавці - оце афера. А Віктору треба найняти персонального фізіотерапевта, як варіант.
- 2
-
Ігор Равлінко
- Наставник
04.12.2024 17:51
Для чого це ?
- 0
-
Yevgen Borshch
- Опытный писатель
04.12.2024 17:38
"і я, і я, і я хочу вилізти і щось п...ти в медіапросторі" ... :)))
- 2
-
s2r Дед
- Эксперт
04.12.2024 15:30
Схоже на попереджувальний постріл. Тільки навіщо?
- 4
-
Гудвин
- Эксперт
04.12.2024 14:48
Не думаю що вона дуже розумна жінка... Може хтось пам*ятає щоб дружина Олега Блохіна,чи Бєланова щось десь шкрябала
- -5
-
Vadim
- Эксперт
04.12.2024 15:05
Тоді смартфрнів не було і всяких інстаграмів !)
- 3
-
Сергей Герасимов(vvs70)
- Наставник
05.12.2024 11:08
вони не мали на це часу - самі пахали в залах
- 1
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
04.12.2024 14:25
Мы не говорим.что он не работает.просто его организм не выдерживает таких нагрузок и часто даёт сбои.В этом спорте.да и во всех видах.если хочешь чего то достичь нужно пахать.не покладая рук.А травмы дают сбой любому организму.потом восстановление.требующее много сил и энергии....
- 0
-
nickmax
- Старожил
04.12.2024 14:18
Віті бажаємо здоров'я і віри в чудо . Одне чудо вони з Довбиком для Жирони вже зробили . З нетерпінням будемо чекати повернення Циганкова на поле !
- 5
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
04.12.2024 14:14
Цікавий пост... "без дозволу"... Ніхто, здається, не говорить, що Віктор мало працює. Обговорюють його гру, травматичність і які наслідки вона має і для нього, і для його кар'єри. Кожен тут має право на це - для того і є соціальні мережі. А, як я думаю, всі бажають Віктору тільки позитиву - і в грі, і в житті.
- 3
-
Евгений Алексеев(evgenij-alekseev)
- Наставник
04.12.2024 13:59
"Дорогая. напиши без моего разрешения это:....."
- -6