Півзахисник «Динамо» Владислав Кабаєв в етері UPL.TV прокоментував нічию у матчі 26-го туру чемпіонату України з «Шахтарем».
— Владиславе, чи можна сказати, що підсумковий рахунок — вдалий для «Динамо»?
— Не скажу, що ми дуже задоволені результатом, але за другий тайм, думаю, великий респект нашій команді. Ми зібралися і показали, що грали з великим бажанням.
Перший пропущений гол — дитяча помилка з нашої сторони, суперник забив швидкий гол і нам було тяжко. Але клуб рівня «Динамо» не повинен так після першого пропущеного голу «розклеюватися». За перший тайм мені і команді соромно. Проте добре, що у перерві була така реакція і на другий тайм команда вийшла зовсім іншою.
— Що саме було у перерві в роздягальні?
— Скажу так: я таким злим і агресивним Шовковського ще не бачив. Була розмова на підвищених тонах. Це вперше таке, і це нас встряхнуло. Ярмоленко був також на емоціях. Це також зіграло нам на руку — ми почали грати з більшим бажанням виграти, ніж «Шахтар». У нас було більше підбирань, більше наснаги і сил. «Шахтар» трохи вже «сушив» гру по результату. Ми вірили, що зможемо не просто відігратись, але забити і третій гол.
— Для вас це найемоційніший гол в кар’єрі?
— Не скажу, що це був найбільш красивий гол, але по емоціях — так. Перед грою думав, що ніколи ще не забивав гол прямому конкуренту — «Шахтарю». Тому мені дуже сильно хотілось забити, байдуже як, але забити. Боженька мене нагородив. Я дуже задоволений.
— Коли пробили раніше у стійку — що відчули?
— Був розчарований, адже ми забили перший гол, почали створювати моменти і я розумів, що нагоди ще будуть.
— Чи можна вже вітати «Динамо» з чемпіонством?
— Ні. Якщо ми виграли б, можливо, я по-іншому відреагував би. Ми ж бачимо, як грає «Олександрія» — впевнено і стабільно. Тому вітати ще зарано.
-
Валентин 21(Valentin-21)
- Эксперт
27.04.2025 23:54
Три Влада, который матч, лучшие на поле!
- 0
-
Max Frost(mk)
- Читатель
27.04.2025 22:56
Это еще им повезло, что у Шовковского нет в ассистентах Лужного...
- 1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
27.04.2025 22:42
Что в головах у этих инфантильных дебилов, что их нужно настраивать даже на "Шахтер" ?!
- -3
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
27.04.2025 22:02
Коротко і ясно
- 0
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
27.04.2025 21:30
Когда игроки твоей команды выкладываются на поле по полной программе и видно, что это идёт от всей души, то и болельщики после таких игр совсем по другому относятся к игрокам своей команды. После сегодняшней игры, динамовцы своей игрой заслужили большое уважение со стороны болельщиков Динамо. Хотелось бы, чтобы динамовцы с такой отдачей играли всегда.
- 3
-
Andrіі Petrіv(guest33)
- Опытный писатель
27.04.2025 21:28
Бо інакше, без "пєндєлєй", вони грати не хочуть, це факт.
- 1
-
Сергей(Sergey15)
- Эксперт
27.04.2025 21:09
Я не знаю що було в перерві , але ось мої слова з онлайну в перерві - :Не знаю что должен делать Сашо но после перерыва должна выйти другая команда.Пусть хоть пинками их заряжает . :
- 0
-
Funt Return
- Наставник
27.04.2025 21:05
А як з вами інакше? Напевно вас виховували в дусі мазохізму? Ну якщо хоч такі підходи є дієвими, то напевно це треба робити перед початком кожної гри! Не забувайте, що скоро гра за Кубок!
- -2
-
Иван Павленко(Ivangr)
- Эксперт
27.04.2025 20:49
Молодець, Влад. Ти сьогодні був одним із найкращих, якщо не найкращим. Бажаю не опускати планку.
- 1
-
Igor Chernets(IngvarC)
- Наставник
27.04.2025 20:48
Скажу так: я таким злым и агрессивным Шовковского еще не видел.
- 0
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
27.04.2025 20:44
Все таки выписал пилюлей, ну здорово, сработало. И Ярмола помог. Отыграть 2 мяча за один тайм в матче с ШД - отличный результат.
- -2
-
Арчибальдо Алекс
- Эксперт
27.04.2025 20:40
А без "чарівних пенделів" нє?
- 3
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
27.04.2025 20:40
Не треба злити тренера! Вигравайте! І Вам щастя, і Шовковському спокій.
- 0
-
Сергеич 55
- Наставник
27.04.2025 20:39
Кабаев был сегодня очень хорош. И гол заслужил. Но попасть нужно было раньше, шахта реально подсела.
- 1
-
Василь
- Начинающий писатель
27.04.2025 20:38
Так помогло? Помогло) Значить правильно напихали) Ви б ще після матчу коменти в текстовій читали, то весь чемпіонат бігали б так як сьогодні в другому таймі)))
- 1