У середу, 14 травня, у фінальному матчі Кубка України сезону-2024/25 київське «Динамо» поступилося по пенальті донецькому «Шахтарю» (1:1, пен. — 5:6). Поєдинок проходив у Житомирі на Центральному міському на стадіоні «Полісся». До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера столичної команди Олександра Шовковського.
— Думаю, вболівальники мали сьогодні отримати задоволення від гри, від напруги, від боротьби. Ця боротьба хоч і була безкомпромісною, але всі дотримувалися тієї межі, щоб не завдати супернику травми. Так, були емоції були, але їх не може не бути, коли йдеться про фінал.
Безумовно, прикро програвати по пенальті. Але тут треба сказати, що у футболі індивідуальні дії, індивідуальна майстерність, а також помилки мають значення. Як, наприклад, та помилка, якої ми припустилися, коли пропустили гол у відповідь. У цьому епізоді не дограли до кінця. Як завжди, зробимо висновки, але висновки висновками, але це нам коштувало Кубка.
— Що ви можете сказати про суддівство?
— Найкращий арбітр — той, якого не видно на футбольному полі, коли грають команди. Є компетентні органи, які відповідатимуть на ваше запитання, я ж не хочу нічого говорити з цього приводу.
— Ваша думка про рішення провести фінал у Житомирі, і ваші враження від організації матчу та якості поля?
— Найменше я думав про те, де ми будемо грати, для нас не це було головним. Поле було в непоганому стані, атмосфера на трибунах — прекрасною. Упевнений, уболівальники отримали сьогодні задоволення. Але я на все це дивлюся в останню чергу.
— Сьогодні ви провели нестандартну заміну: Шапаренко на Бражка. Чому прийняли саме таке рішення?
— У якому сенсі ця заміна була нестандартною?
— Зазвичай ви проводите інші заміни.
— Це було моє рішення з огляду на ситуацію в грі. Тож нічого нестандартного в цій заміні не було.
Післяматчеву пресконференцію головного тренера «Шахтаря» Марино Пушича очікуйте трохи згодом...
Олександр ПОПОВ із Житомира
-
Anatolii
- Старожил
17.05.2025 15:46
С одним тренером команда никакая, пришел другой тренер.. всех рвет на части. Как так?
- -1
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
16.05.2025 21:46
Висновки висновками, але з епізодів, коли гравці "Динамо" через лівий фланг виходять в атаку, а отримують небезпечну ситуацію на власні ворота, можна зробити відеонарізку: Попов та Шапаренко в матчі з Кривбасом, Михавко в матчі чемпіонату проти "Шахтаря", Кабаєв у єврокубковому матчі.
- 0
-
Nikolay Nikos(nikos77)
- Опытный писатель
15.05.2025 19:49
Білбш-менш,якийсь рівень Сашо буде підтримувати,але прогресувати при ньому команда не буде.Поважаю його як особистість,але тренер з нього ніякий.
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
15.05.2025 17:36
Програли не через одну помилку - програли через слабку гру. Адже від помилки не застрахований ніхто, особливо у фіналі, де грають команди за кубок. Класну команду не "виб'є з колії" якась помилка - вона її зможе виправити. А вчора такої команди на полі, гравців, які б могли щось змінити у перебігу матчу, як на мене - не було. А заміни лише послабили гру. З такою командою і таким настроєм навіть на фінальні матчі сподіватися на якийсь навіть частковий успіх у ЛЧ (напр., пройти кваліфікацію і потрапити у груповий турнір) важко. Нема у ДК нині гравців потрібного класу і з потрібним характером і самовіддачею - а в ЛЧ в основному гратимуть команди кваліфікації не нижче кротовні.
- 0
-
зубренок
- Опытный писатель
15.05.2025 16:16
СаШо освоює професію актора і з кожним разом у нього все "краще" виходить; щоб думати " ... вболівальники мали сьогодні отримати задоволення від гри, від напруги, від боротьби" - потрібно у них запитати або ж у журналістів; жаль що ГТ некритично оцінює здобутки команди, саму гру, а головне не говорить, що помилки роблять одні і ті ж гравці повторюючи їх із матчу в матч; в такий футбол, що грає команда - це повний відстій; більше 50% команди гравці низької кваліфікації і не відповідають рівню ЧУ тим паче єврокубків; ГТ і ТШ гру команди не поставили (гостроатакуючий футбол в нападі, боротьба на кожному клаптику поля, силовий футбол, високий рівень фізичної підготовки і т.д) і чемпіонського рівня не показують, а кожен матч розпочинають вальяжно, як "аристократи"; висновків ніхто реально не робить в команді, а тому це шлях в нікуди;
- 1
-
Yevgen Borshch
- Опытный писатель
15.05.2025 13:45
не дуже погоджусь з більшістю коментів - на даний час у нас є ЦІ гравці і саме з цими гравцями маємо таку гру, я от нещодавно передивлявся склад в чемпіонськи роки при Реброві (це тоді коли "гравці були майже сміттям і з якими нічого не виграєш") - так тоді склад був мабуть разів в 10 сильніший за поточний
- 0
-
michail nadarayda(michailnadarayda)
- Эксперт
15.05.2025 12:44
Чого чекати від єврокубків ? Для Динамо провал і виліт на ранній стадії. Надія на щось позитивне мала. Нам би чемпіонами стати, шахта подарувала нам весь сезон і динамівці половину профукали. Такий шанс не скоро трапиться. На хлопців якщо будуть цікаві запрошення потрібно.продавати та шукати нового головного тренера. Сашко не впорався це видно , в команди спад і дисципліни не видно . Буде нам щастя якщо станем чемпіонами у цьому сезоні . Нехватає нам духу переможців і рано руки опускаємо , це вже питання до тренерів ,чомусь це з роками пішло з нашої команди, на жаль.
- 3
-
Whisky Whiskey(visky)
- Наставник
17.05.2025 04:03
Нинішня Шахта не краща, якщо на такому упадницькому рівні розпочнуть новий сезон, то шанси рівні і є знову шанс. Але хіба такий він потрібен?!
- 0
-
Anatolii
- Старожил
15.05.2025 12:38
Я все понимаю, кроме одного.
- -3
-
Валодік Цибельшухер
- Опытный писатель
15.05.2025 11:26
Коли емоції трошки вляглися, на наступний день залишилися всього дві думки:
- 0
-
DyNaMo Fun (ДК)
- Начинающий писатель
15.05.2025 12:06
Є гроші і можливості у цей час підсилити команду належним чином - уперйод! З дивану всі дуже розумні…
- -5
-
A Alex
- Опытный писатель
15.05.2025 11:06
Ну підіграли кротам вихід у ЛЄ, а то б у ЛК розбили б всіх як Челсі другим складом (сарказм)
- 0
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
15.05.2025 10:53
щойно подивився перегляд коли Караваєв не забив гола !! подивіться всі уважно !! Різник так само як і Нещерет вийшов з воріт коли відбивав пенальті але чому зарахували гол це питання до ВАР і до арбітра !!
- 0
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
15.05.2025 11:11
в момент удара одна нога оставалась на линии
- -3
-
DyNaMo Fun (ДК)
- Начинающий писатель
15.05.2025 12:07
Спочатку ви роздивіться два моменти уважно і знайдіть різницю.
- -3
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
15.05.2025 10:19
на жаль фортуна була не на нашому боці !!!і не треба лаяти того ж Сашу Караваєва чи Шапаренка всі помиляються це футбол !!
- 0
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
15.05.2025 10:17
не можна вішати всіх собак на Шовковського він і так зробив все що міг !! просто рівень підготовки Динамо і якість виконавців не належному рівні !! не можна зробити з запорожця мерседес на жаль !!! так підсилення Динамо потрібне як повітря інакше буде ще гірше в єврокубках !! все залежить від Суркісів !! якщо немає у них золотого запасу то так і будемо вертітися на других ролях що в чемпіонаті що по за ним !!!
- 0
-
DyNaMo Fun (ДК)
- Начинающий писатель
15.05.2025 12:09
Яка якість? Нехай шахтар спочатку виставить повністю українську команду, а потім поговоримо. Не набридло своїх лайном поливати?!
- -3
-
Shapych
- Эксперт
15.05.2025 14:49
В усьому світі немає повністю "своїх" команд. Хіба виняток - Більбао.
- -3
-
Nikolay Nikos(nikos77)
- Опытный писатель
15.05.2025 19:40
Де ви побачили лайно?
- 0
-
Old John
- Старожил
16.05.2025 06:55
Вибачте,а Ви самі не бачите протиріччя у своїх тезах? Хто винен у низькій якості та поганому стані Кабаева,Брогару,Рубчинського,Герреро,Піхальонка? Вони ж усі " придбані"! Про який " запорожець" йде мова??
- 0
-
Юрий Романович
- Наставник
15.05.2025 10:06
Діло не в помилці. Не помиляється той хто нічого не робить. Треба знати як помилку виправити бо грає команда і більше помилок таких не робити.
- 0
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
15.05.2025 09:05
Якщо дивитись на перспективу ЄК, то для України краще шо кроти будуть грати в ЛЄ. Бо принесуть більше балів до коефіцієнту ніж просто Олександрія. І так уже опустилися в таблиці, що дальше нікуди.
- -2
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
15.05.2025 09:16
Ну, то за вашою логікою було б краще, щоб вони грали в ЛК... Для цього досить третього місця - не треба шукати відмазки...:)
- 0
-
DyNaMo Fun (ДК)
- Начинающий писатель
15.05.2025 12:10
Йди пу@лу про це розкажи, а не ганьби наш футбол.
- -3
-
Nikolay Nikos(nikos77)
- Опытный писатель
15.05.2025 19:43
Чимось ви нагадуєте одного притрушеного з Динамоманії з ніком Динамік27,той теж замість аргументів починає хамити.
- 0
-
Old John
- Старожил
16.05.2025 06:46
Ще ні! У нас,все ж таки,у ЛК дві команди!((((. Ще є куди " падати"!((
- 0