Колишній форвард київського «Динамо» Дьюмерсі Мбокані вирішив "повісити бутси на цвях".
Як повідомляє Transfermarkt, Мбокані у віці 39 років завершив професійну кар’єру футболіста. Останнім клубом, за який виступав нападник, був вірменський «Ноах».
Нагадаємо, у складі «Динамо» Мбокані виступав з 2013 по 2018 роки, провівши загалом 77 матчів. В активі форварда 31 гол і 14 асистів.
-
Сергій (SS) 76
- Наставник
13.07.2025 17:42
Були ж колись часи...
- 1
-
Санчо Панчо
- Опытный писатель
13.07.2025 19:01
Гарні були нападника, Ваша правда
- 1
-
Вадім F35
- Наставник
13.07.2025 19:20
Ванат мабудь буде не гірший за Ідейє і Бангура , як мінімум
- -5
-
011010010001
- Наставник
13.07.2025 21:45
може, але коли?
- -4
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
14.07.2025 01:17
Ванат в сравнении с ними это вообще не футболист. ИМХО
- 1
-
Дмитрий Дмитрий(tucha)
- Наставник
13.07.2025 17:30
Сейчас получить такого класса форварда - только мечты.
- 5
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
13.07.2025 18:32
Під Блохіна тоді купили Мбокані, Беланду, Ленса, Драговича, Тремулінаса, Сидорчука, Цурікова; в команді вже були: Ярмоленко, Гусев; Віда, Хачеріді, Гармаш, Сілва; Нині будь хто з них це мрія для Шовковського)), далеко не той дитячий садок який він нині тренує.
- 3
-
Дмитрий Дмитрий(tucha)
- Наставник
13.07.2025 18:39
Згоден друже. І навіть тоді ми плювалися від гри і якості футболістів. Що вже зараз казати про нинішній склад.
- 3
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
13.07.2025 18:44
Плювались ми доки був Блохін. У Реброва той же склад плюс Рибалка (замінив Велозу), показував пристойну гру. І я , чомусь, досі думаю, що якби Суркіс не прийняв рішення гратися в дитячий садочок, то Ребров би збудував топову команду років на десять точно. А так маємо що маємо.
- 3
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
14.07.2025 01:20
Тогда почему такой великий строитель как Ребров нигде кроме задрыпанного Ференцвароша и арабов больше нигде не востребован?
- -1
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
14.07.2025 10:21
Задрипаний Ференцварош, нині в рейтингу на рівні Шахти, а це вище ніж наприклад Нюкасл (бюджети навіть поруч не стояли), а те що Ребров бовдур який за рано в себе повірив і вимагає скажених окладів то вже його проблеми. Враховуючи що тренери зі сходу Европи не надто популярні в топ чемпіонатах… Але при всій повазі, чим як тренер кращий Еді Хау чи той же Мічел? Дайте їм ференцварош і нехай зіграють так як це зробив Ребров, от тоді і порівнювати можна))
- 1
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
14.07.2025 12:54
Вы так шутите?)
- 0
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
14.07.2025 23:50
Я звісно трішки іронізую)), та проблеми Нюкасла і шахти то їх проблеми)).
- 0
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
15.07.2025 11:04
А разве среди перечисленных Вами стран есть тренеры для топ-чемпионатов? Я ни об одном тренере-эстонце и болгарине не слышал вообще) Грузин Ш. Арвеладзе работал в англ. Халл Сити (правда, не АПЛ, а Чемпионшип, и его оттуда быстро погнали). А польские тренеры это вообще особый случай. Вон их сборную постоянно тренят либо иностранцы либо местные бестрофейники (мне кажется, на их фоне даже наши Грозный и Григорчук это солидные европейские специалисты).
- 0
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
15.07.2025 21:49
Так я ж про те й писав))
- 0
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
16.07.2025 09:13
В принципе, по большинству пунктов наши мнения совпадают) Но вот в главном - категорически мимо: я считаю что Реброву вообще нужно завязать с работой тренера, потому что он глупый, необучаемый и наглый человечишка
- 0
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
14.07.2025 01:21
А для чего Шовковскому игроки такого уровня? Что он с ними делать будет?
- 0
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
14.07.2025 09:26
Для нинішнього чемпіонату під час війни, такі гравці у нас просто будуть деградувати.
- -1
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
14.07.2025 10:36
Воно так. Але чому ж ми так вимагаємо прогресу від наших гравців при цьому визнаємо що всі інші деградуватимуть? Подвійні стандарти?))
- 0
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
14.07.2025 10:33
Це логіка типу не були багаті нічого й починати))). Як можна стверджувати що Шовковський нічого з ними не зробить якщо окрім цього дитячого садочку він ще не тренерував нікого. Уявіть що Анчелотті, який провалився як тренер в Реджині, Пармі та Ювентусі, не запросили б у Мілан тому що навіщо, що він з тими зірками робитиме? Чи хто знав про Піоллі до того як він з тим же Міланом чемпіон виграв? Гвардіола так взагалі з молодіжки прийшов. Це все субʼєктивізм. Так по нашому, клеймити людей чи характеризувати без фактів , просто тому що це популярно; для галочки, бо ж всі так роблять.
- 0
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
14.07.2025 12:59
При всём уважении, не нужно ставить Шовковского в один ряд Анчелотти и Гвардиолой. У них изначально разная стартовая позиция: эти двое играли в лучших клубах мира под руководством лучших тренеров. А СаШо всю жизнь месил болото в УПЛ под руководством физруков разной степени совковости (исключение: несколько лет в начале карьеры с ВВЛ)
- 0
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
14.07.2025 23:41
У вас принцип вибірковості?) Я там ще Піоллі згадував, але ж так він не грав у топ клубах (в Ювентусі в запасі просидів). Та й Моура мало згадують в такому контексті, бо хз де він грав))). Едді Хау теж не грав під керівництвом топ тренера та й не в топ команді, яка там у нього стартова позиція? А що дала стартова позиція Хаві? багато він на тренував? Та все ж Барсу очолив, у Руні теж топ тренери і що?
- 0
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
15.07.2025 11:14
Ок, я могу своё мнение и по остальным:
- 0
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
15.07.2025 11:20
...а "синдрома меншовартості" у меня нет. Я вот считаю что у нас очеь хорошие игроки всегда были, есть и будут. Но вот с хорошими тренерами - беда. Посмотрите, кто тренировал сборную и ДК после ВВЛ: все эти Буряки, Михайличенки, Демьяненки, Ребровы, Хацкевичи и т.д. - сброд, который нигде больше не востребован. Даже Блохин на их фоне выделяется - почти 10 лет успел отработать в Греции). Но я бы не спешил ставить крест на наших тренерах - возможно, из нынешних игроков, которые играют в Европе, что-то да вырастет
- 0
-
Сергій (SS) 76
- Наставник
14.07.2025 15:24
+ ще Дуду (бразилець)
- 0