У вівторок, 15 липня, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на міжсезонному зборі, який проходить в Австрії. Цього разу суперником команди Олександра Шовковського був представник другого румунського дивізіону «Корвінул».
Контрольний матч
«ДИНАМО»(Київ, Україна) — «КОРВІНУЛ» (Румунія) — 0:0
Вилучення: Тимчик (80)
«Динамо»: 51.Моргун — 18.Тимчик, 4.Попов, 34.Захарченко, 2.Вівчаренко — 6.Бражко, 25.Яцик — 17.Торрес (45.Брагару, 63), 29.Буяльський (К), 9.Волошин — 3.Супряга (39.Герреро, 60).
«Корвінул» (стартовий склад): 1.Блага, 34.Падураріу, 30.Манолаче, 6.Ліча, 98.Велісар, 23.Караус, 20.Рібейро, 7.Брату, 10.Неакша, 19.Пірвулеску, 14.Бузіуч.
Перший тайм цього матчу, загалом, пройшов під знаком позиційної переваги «Динамо», але це так і не призвело до якихось проблем для оборони «Корвінула». Так, на 20-й хвилині зустрічі Торрес після скидки від Буяльського ударом з лінії штрафного майданчика влучив у поперечину, але ж і румунська команда до цього провела контратаку, яка завершилася тим, що м’яч влучив у штангу воріт киян. При цьому ще наприкінці тайму на рівному місці виник вихід сам на сам із Моргуном — добре, що динамівський воротар виручив свою команду. Одним словом, перша половина зустрічі своїм змістом залишила неоднозначні враження. І нулі на табло.
Другий тайм жодних змін у гру не приніс. Хіба що перевага «Динамо» вже не була настільки очевидною: «Корвінулу» вдалося нав’язати киянам боротьбу. Моментів, як і до перерви, не було. Взагалі. Відзначити можна, хіба що, дальній удар по воротах «Динамо», після якого м’яч влучив у поперечину. Тож у підсумку матч абсолютно закономірно завершився з рахунком 0:0.
Додамо, що свій наступний спаринг на зборі в Австрії «Динамо» проведе вже завтра, 16 липня. Суперником киян цього разу виступить хорватський «Осієк».
Олександр ПОПОВ
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
16.07.2025 19:41
Вибачте, що так кричу, я просто цитую найбільш відоме слово - "ГАНЬБА !!!"
- 0
-
Фёдор
- Наставник
16.07.2025 19:40
Хорвати конечно не команда. Так играть нельзя. Не дают нашим мальчикам выиграть. Разве так можно?
- 0
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
16.07.2025 10:46
Вчорашній матч не показник. В такому складі цей склад може не грати ніколи.
- 1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
16.07.2025 10:21
Сумне видовище... На що з такою "грою" можна надіятися? Здається, що гравці найкраще навчилися одному - бути непомітними на полі. Справді, команда весь час старається найти нападника - і не може! Хто голи забиватиме? Невже є надія на Супрягу, Гереро чи Пономаренка? Та і решта - навіть ті, хто раніше грали або хоча б старалися це робити. "Ситі коти", яким нічого не потрібно, бо їх і так "добре харчують". Вчора був просто втрачений час на перегляд - крім негативу, ніяких інших емоцій. Ще - сьогоднішній "матч". Чого чекати? А вже скоро - Хамранс. Боюся, що він, дивлячись на "успіхи" на зборах, зокрема - учорашні, стане для ДК "твердим горішком"...
- 0
-
Andrewuus_1978
- Старожил
16.07.2025 08:53
Як казав відомий коментатор : "Да, такой футбол нам не нужен....."
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
16.07.2025 19:45
Як сказав багатьма любимий дідусь Панас - "Отака х*ня малята, любі хлопчики й дівчата"!
- 0
-
Gector Kyiv(Maksimus77)
- Старожил
16.07.2025 07:34
Цей сайт перетворюється на філіал "Північної Кореї", як тільки хтось насмілиться викласти адекватно свою думку про погану роботу тренерського штабу і бездарну гру команди, відразу тих авторів закидають мінусами, це що така політика.
- 2
-
Андрей Андреев(Petter5650)
- Эксперт
16.07.2025 09:17
1) С чого Ви взяли , що саме Ваша думка адекватна ?
- -4
-
Kelyn
- Опытный писатель
16.07.2025 13:56
Комент в підтримку клубу - валять мінуса
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
16.07.2025 19:46
Андрей Андреев(Petter5650) +++
- 0
-
Андрей Андреев(Petter5650)
- Эксперт
18.07.2025 10:08
Аналогічно
- 0
-
Гудвин
- Эксперт
16.07.2025 11:23
Правда.
- 0
-
Den
- Начинающий писатель
16.07.2025 03:06
ви тут всі будете пищати про «вєлічіє» клуба, як орки про своє…
- -4
-
Yuval(Yuval)
- Наставник
15.07.2025 23:48
Хотілося би бачити якісь тренерські ідеї... Коли ще, якщо не зараз награвати якусь тактику, комбінації і т.д.?..
- 0
-
Ярослав
- Начинающий писатель
15.07.2025 22:20
Сьогодні не мав змоги подивитись матч думав це команда яка виступає в єврокубках від Румунії, але як виявилось це команда з другої ліги Румунії, і навіть дехто пише що Динамо грало не основним складом, але вибачте мене це позор так само можна було приїхати в Тернопіль чи в Чернівці і зіграти з Нивою, або Буковиною. Хтось скаже це товариські матчі, але з років в рік ці товариські матчі перетворюються в офіційні де ми граємо паршиво, а в кінці сезону скажуть що головна мета була чемпіонат щоб вийти в ЛЧ, а на наступний сезон знову опрзоритись так як минулого сезону з Ференцварошов і так все по кругу
- 0
-
Вадім F35
- Наставник
15.07.2025 21:34
Мабудь для досягнення результату з цими футболістами і треба грати в такий футбол . Шовковський може поставити ту гру , яку ми хочемо бачити , але тоді треба забути про результати !!!
- -4
-
alex 69
- Наставник
15.07.2025 22:32
Конгениально.
- -3
-
Андрей Андреев(Petter5650)
- Эксперт
16.07.2025 09:24
Сащо ставить ту гру, в яку може грати цей склад.
- -3
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
15.07.2025 21:23
Звичайно. основний склад вийде завтра. але невже у сьогоднішніх гравців і ГТ немає взагалі ніякої пошани до емблеми великого клубу.? Кажете Ванат і чемпіонство? Ванат хай покаже себе в Єврокубках. за збірну а не з Лівим Берегом. Нічого нам з цим тренерським штабом не світить. . Позорище.
- -3
-
Igor Shuster(shusterigor)
- Опытный писатель
15.07.2025 21:51
Чемпіонство вже є з цим ТШ після 5 років! Значить є що роботи з цім ТШ! Скільки можно нести якусь маячню коли грають на зборах
- -2
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
15.07.2025 22:03
Луческу взял чемпионат сразу, после -23 от Михайличенко.
- -3
-
Igor Shuster(shusterigor)
- Опытный писатель
15.07.2025 22:29
Ну по трансферам претензии к ТШ быть не может они его не делают и главный тренер выжимает из того что есть лучшее что можно и уверен игра сегодня специально сделал для второго состава чтобы дать им 90 отыграть,вот завтра будет основа и мы примерно поймём на каком уровне команда но и это все равно до официальных ничего не даст,так что будем смотреть!
- -4
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
15.07.2025 22:36
Тимчик, Попов, Вівчаренко — Бражко, .Буяльський, Волошин - более половины состава основа ДК. Торрес очевидно планируется в основе. Это не 2й состав, а вариант основы.
- -5
-
Igor Shuster(shusterigor)
- Опытный писатель
15.07.2025 23:13
Ну из всех имён только Попов и Буяльский может быть состав! Бражко явно проигрывает Михайленко,Вивчаренка проигрывает Дубинчаку и на Торесса совсем не играют и пока есть Ярмоленко он первый ну а Волошин пока что на сборах кошмар!
- -1
-
Gector Kyiv(Maksimus77)
- Старожил
16.07.2025 07:20
Волошин і до зборів був кошмаром, не зрозуміло хто вирішив що він може бути гравцем Динамо, виходить за даних обставин, і на безрибї риба. В такому випадку, керівництву Динамо просто потрібно озвучити які задачі стоять перед командою з цим набором гравців, щоб вболівальники не створювали ілюзій.
- -1
-
Igor Shuster(shusterigor)
- Опытный писатель
16.07.2025 09:21
Всі чекають коли вже Волошина прорве і він буде грати як треба,але коли це буде ніхто не знає!
- -1
-
Андрей Андреев(Petter5650)
- Эксперт
16.07.2025 09:30
Проблема Волошина, це проблема Ярмоли.
- -4
-
Stanislav Melomud(slavam1947)
- Опытный писатель
15.07.2025 21:11
Дуже важко повіріти що гра змінеться на краще в офіційних іграх. Команда як грала, ні не грала а працювала на полі ,так і продовжує працювати а не грати. Немає наіграних комбінацій, півзахист в основному грає на руйнування, а не на атаку. Бридко дивитись на таку гру. Можна сказати:" Так не дивись". Можливо, це правильно! Але якщо вболіваєшь за цю команду все життя ,то зберігаеться надія шо шось змінеться на краще. Але надія все згасає і згасає.
- -5
-
Nikolay Nikos(nikos77)
- Опытный писатель
16.07.2025 06:49
Бережіть своє здоров'я.Я 50 років повболівав та й плюнув.Зараз звичайний глядач.Пора знімати фільм як не потрібно грати в футбол,з динамівцями в головній ролі.Вболівати за нинішнє Динамо,це чистий мазохізм.
- 0
-
Gector Kyiv(Maksimus77)
- Старожил
15.07.2025 21:08
Говорите треніровочний процес, награються звязки, відпрацьовують тактичні схеми, шановні ви щось із цього перерахованого помітили в цьому матчі, а уже через неділю єврокубки.
- -1
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
15.07.2025 22:14
Какие могут наигрываться связки и отрабатываться тактические схемы если Попов, Тымчик, Бражко, Волошин, Буяльский, Брагару, Герреро , не первый год играют в одной команде...Все , что они могли наиграть и отработать, они уже сто раз наиграли и отработали. Чтобы играть лучше им всего лишь надо лучше принимать мяч, точнее пасовать и бить по воротам, быстрее бегать и выше прыгать, чаще выигрывать единоборства, быстрее думать на поле. Способны ли эти футболисты все это делать в матчах с соперниками сильнее, чем в УПЛ, вопрос риторический. Кто то , образно говоря, увидел ответ на этот вопрос после матчей Динамо в ЛЕ, кто-то продолжает надеяться на мифические тактические схемы и такие же наигрывания связок...
- -5
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
15.07.2025 20:59
Играя с командой 2-ой лиги, динамовцы хотя бы ради своего самолюбия могли бы чуть-чуть напрячься и забить пару голов для того, чтобы одержать победу.
- -3
-
Смажелюк Василь
- Наставник
15.07.2025 20:40
Ну, тепер, після нічиєї з румунською командою з їхньої другої ліги, вже якось навіть боязно перед грою з тими ж литовцями.
- -5
-
Игорь М Мышко
- Начинающий писатель
15.07.2025 21:56
Так, погоджуюсь з Вами. Те двоматчеве протистояння, схоже буде дуже напруженим і драматичним... Можливо буде додатковий час, а там і серія пенальті... Ось до чого докотилися - вже болільники переживають за результат матчу з такими суперниками!!!
- -5
-
Shapych
- Эксперт
15.07.2025 22:11
Ще не факт, що з литовцями. Там вже екстратайми йдуть. мальта виграє 2-0
- -1