Український захисник Ілля Забарний перейшов з «Борнмута» в ПСЖ. Про це інформує прес-служба паризького клубу.
Повідомляється, що ПСЖ і Забарний підписали угоду терміном до літа 2030 року. Колишній захисник «Динамо» стане першим українцем в історії французького клубу.
«Ми раді продовжувати зміцнювати наш колектив, підписавши контракт з Забарним. Ілля — талановитий гравець міжнародного рівня, чудовий професіонал. Він зробить вагомий внесок у все, що ми будуємо в довгостроковій перспективі в "Парі Сен-Жермен», — сказав Насер Аль-Хелаїфі, президент ПСЖ.
«Я дуже радий приєднатися до „Парі Сен-Жермен“ — найкращого клубу світу з найкращим проектом. Я тут, і буду викладатись на полі на повну. З нетерпінням чекаю свого дебюту та знайомства з уболівальниками», — сказав Ілля Забарний.
Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ, ПСЖ заплатив «Борнмуту» за трансфер Забарного 67 млн євро. 20% від цієї суми отримає «Динамо».
-
василь Васильов(mooshka)
- Начинающий писатель
14.08.2025 11:55
Я все одно ніколи не буду навіть глорити за псж
- 0
-
Andrewuus_1978
- Старожил
13.08.2025 08:29
Давай, Іллюха. Ти будеш кращий в світі на своїй позиції. А незабаром і "золотий м'яч"!!!
- 0
-
Александр Кизуб(sashok82)
- Начинающий писатель
13.08.2025 07:43
А орк "воротар" не бажає покидати клуб
- 0
-
Сергій Кучевський(sezic)
- Опытный писатель
13.08.2025 00:26
Бажаю стати незамінним гравцем в новому клубі і без травм
- 0
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
12.08.2025 20:36
Успіхів Іллі в новому клубі: щоб було достатньо ігрового часу і щоб не треба було тиснути руку моті з болот.
- 1
-
a ui(a_ui)
- Наставник
12.08.2025 19:08
Насправді дуже круте досягнення для вихованця Динамо і за сумісництвом, найкращого на сьогодні українського гравця. На сьогодні ПСЖ - це дуже солідна команда з топовим тренером. Іллі можна побажати тільки успіхів!
- 0
-
Anatolii
- Старожил
12.08.2025 18:22
14 лимонов суркису. Не хило. Прокормит наколотих
- 0
-
Вечно Молодой(Roa)
- Наставник
12.08.2025 15:30
Поздравляю Илью! Перейти в клуб победитель ЛЧ - огромный успех. Удачи!
- 1
-
Витя Арбузов
- Старожил
12.08.2025 15:23
Здесь в данном случаи, мы имеем исключения из правил, оно есть везде там где даже нету системности, у нас её в этом плане нету, и вобще непонятно когда будет, исключения будут иметь место подобно этому, но не более того
- 1
-
Randy !
- Наставник
12.08.2025 14:51
Забарный умничка! Желаю удачи в новом клубе!
- 0
-
Олександр Кучад
- Эксперт
12.08.2025 14:08
Ось тепер повірив, що Забарний 100%й гравець ПСЖ, а то дехто, вчора,своїм лжекоментом, почав вводити смуту та "чіплятися" до до слів.
- 3
-
Dima FCDKonly(destro)
- Наставник
12.08.2025 14:01
Вітаю з закінченням цієї епопеї Іллю і всіх причетних!
- 0
-
Vladimir(VladStud)
- Наставник
12.08.2025 13:42
Поздравляем Илью с переходом в большой клуб, это признание таланта футболиста, это новый вызов и новый опыт, который пригодится в том числе и в играх за сборную Украины.
- 0
-
Олег
- Начинающий писатель
12.08.2025 13:23
В то таке там казали що Динамо получить до 10 лямів
- 0
-
Вадім F35
- Наставник
12.08.2025 13:22
Вітаю Ілля з переходом в такий сильний клуб як ПСЖ , бажаю міцного здоров'я та успіхів в новому клубі ! Ми слідкуватимемо за тобою та будемо вболівати за тебе і за перемоги нашого ПСЖ !
- 0