Журналіст Сергій Тищенко прокоментував перехід на правах оренди захисника київського «Динамо» Олександра Сироти до турецького «Коджаеліспора».
«Олександр Сирота підписав контракт із новачком турецької Суперліги. Назва клубу немає ніякого значення.
Для „Динамо“ — це гравець, який не може дати надійності та не може бути активом клубу. Тому із ним попрощалися минулого літа.
Продайте та забудьте. Серія нескінчених оренд ні до чого хорошого не призводить. Кожного року через агентів потрібно шукати новий клуб. Минулого року Сирота був гравцем із першої команди „Динамо“, а зараз є футболістом, якого не захотіло викуповувати „Маккабі“ (Хайфа). Невдача у „Динамо“, невдача у Ізраїлі... Від цього ціна не росте. Ніхто платити мільйони вже не буде.
Тільки збіг обставин дав шанс Сироті у першій команді „Динамо“. Він ним не скористався. Клас гравця зовсім невисокий. Для мене Сирота — це десь рівень „Зорі“, навряд чи вище», — написав Тищенко у своєму телеграм-каналі.
і щоб заграв зять, когось потрібно було або продати, або когось із них відправити в аренду.
Попова не віддали в аренду, він грав вже за основу Динамо, тому вибір впав на Сироту( ну не буде ж президент відправляти свого зятя кудись разом із своєю дочкою в якусь аренду).
Як бачите, все просто...
А ця "дешовая" стаття про Сироту, ще й більше підтвердила моє бачення!
-
Евгений Алексеев(evgenij-alekseev)
- Наставник
24.08.2025 22:29
Только чмошник может опуститься до такого. И это мое экспертное мнение журналиста
- 0
-
Stepan Ostapovich
- Начинающий писатель
24.08.2025 21:00
сподіваюсь це недоіксперд виплюне аналітику про "якщо не в ДК, то де б заграв мрія топ клубів Біловар". Останні дні прям відбілювання відсутності компетенції в управлвнні, керуванні, розвитку, тренуванні, тощо клубом від дуполизів. То на Кравця медіа нєуч квакнул, тепер ось це. Огидності додає і стиль принизливого контенту, фу фу фу.
- 0
-
Вечно Молодой(Roa)
- Наставник
24.08.2025 19:38
Отыграл 26 матчей в основе, забил 2 гола. Провал? Просто в Маккаби не захотели платить ту сумму которую запросили Суркисы за трансфер.
- 0
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
24.08.2025 15:32
Одноголосно.
- 0
-
pasha medwedew(pashamedwedew)
- Старожил
24.08.2025 12:25
Сергей Тищенко? А какое он имеет отношение к футболу?
- -1
-
Vas51 °
- Наставник
24.08.2025 12:23
Свого часу, на позиції центального правого захисникп в Динамо були Попов, Сирота та Біловар...
- 2
-
Rhodesian -(rhodesian)
- Наставник
24.08.2025 15:07
100%
- 1
-
Володимир _W
- Наставник
24.08.2025 16:31
Взагалі то Сирота лівий центральний захисник
- 1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
24.08.2025 12:09
Виприснув своє лайно на людину нічого розумного не сказавши!
- 0
-
Олександр Христенко(Aleksandr1960)
- Наставник
24.08.2025 12:02
А що, нинішні ЦЗ кращі за нього? Біловар, наприклад, грає за Динамо лише тому, що є зятем президента клубу.
- 0
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
24.08.2025 11:31
Я вже так радикально обзивати автора не буду, але анекдот нагадаю.*Потерпілий сам впав на ніж . І так продовжувалось вісімнадцять разів!* Сирота грав не матч і не два за основу Динамо . а потім Маккабі. Не будем вдавтись в аналіз, але те, що він сильніший за Біловара і Попова -факт безперечний. Він не з нинішнього Динамо йшов в оренду. На фоні нинішніх захисників він би був зіркою.
- 1
-
Luckrentiy
- Читатель
24.08.2025 11:11
Автор хворий. З його логіки тільки збіг обставин зробив Сироту кращім гравцем тижня в Лізі Європи, тільки збіг обставин зробив неодноразово Сироту кращім гравцем команди, тільки збіг обставин змушував Сироту робити такі паси-цукерочки на Ваната та Ярмоленка свого часу, тільки збіг обставин робив Сироту кращім в расовій грі та інш., тільки збіг обставин зробив Сироту гравцем молодіжної, а потім й основної збірної країни. Та й в Маккабі чомусь хотіли Сироту, а не іншого, де він згодом став гравцем основного складу, неодноразово був кращим гравцем команди, забив два голи, 26 ігор. І це не його вина, що його не змогли викупити за ті гроші. А вони б його дуже хотіли. А зараз виклик в турецькій Суперлізі! Хай йому щастить. Він трудяга. А автору- ганьба за такі статейки.
- 1
-
- Phoenix
- Наставник
24.08.2025 11:07
Статья вышла через 4 минуты после блога о Кристиане Биловаре.Совпадение ?. Не думаю. )
- 2
-
Евгений Алексеев(evgenij-alekseev)
- Наставник
24.08.2025 22:33
Биловар повалил матч с Маккаби. Больше говорить тут не о чем. Хотя... Меня лично Суркис в воротах дубля тоже режет глаз. Ну вот так как-то получается
- 0
-
Den Den(den.zaporozhye)
- Наставник
24.08.2025 10:41
Нехай у Сироти не все виходить, але він продовжує шукати себе у футболі: пробує - не виходить, йде далі, знову пробує. Це і є справжнє життя і боротьба.
- 1
-
* *(BOSCH)
- Наставник
24.08.2025 10:26
Журналист Тищенко выдал такой «разбор», что его текст сам по себе тянет на диагноз. Это не анализ, а дешевое злорадство уровня дворового эксперта, который на лавочке рассуждает о «классах игроков», хотя сам в футбол максимум в школе играл.
- 2
-
Андрій Матчук
- Опытный писатель
24.08.2025 10:01
А клас зятя высокий??
- -1
-
Garry
- Наставник
24.08.2025 10:11
Його про зятя не питали.
- 0
-
Андрій Матчук
- Опытный писатель
24.08.2025 13:05
И что?
- -1
-
Garry
- Наставник
24.08.2025 13:08
Да какая разница кто, где остаётся и кто регулярно или нет лажает? Его о зяте не спрашивали!!! Если б спросили, выразил бы своё мнение.
- 0
-
Андрій Матчук
- Опытный писатель
24.08.2025 16:40
А я задаю вопрос не Сергею Тищенко,он вряд ли ответит
- 0
-
Bat Hedgehog(AuT1544)
- Наставник
24.08.2025 09:58
Не ображайте ФК "Зоря", дно так дно, не один він такий
- 0