У вівторок, 23 вересня, у Нью-Йорку відбулась зустріч президента ФІФА Джанні Інфантіно зустрівся з президентом КОНМЕБОЛ Алехандро Домінгесом та представниками південноамериканських федерацій футболу.
Як повідомляє ESPN, на зустрічі, зокрема, обговорювалось питання розширення кількості учасників чемпіонату світу, починаючи з 2030 року. Мова йде про 64 національні команди, які зможуть взяти участь у фінальному раунді турніру.
Цікаво, що збільшення кількості учасників на ЧС-2030 до 64 збірних гарантує всім представникам КОНМЕБОЛ місце на турнірі. Вперше господарями змагань будуть країни з різних континентів: Іспанія, Португалія та Марокко.
Нагадаємо, у фінальному раунді ЧС-2026 участь візьмуть 48 збірних.
-
Jew
- Начинающий писатель
24.09.2025 22:17
Для нас это только +. Так как мы сборная "второго места" в отборах, мы от этого только выиграем. Лучше вообще уменьшить число матчей и окон квалификации, но за счет этого увеличить больше матчей на ЧМ/ЧЕ.
- 0
-
Roma
- Опытный писатель
24.09.2025 22:04
Я предлагаю увеличить до 256-ти. Если стран не хватит - добавим регионы Бразилии или Англии.
- 1
-
Олександр сь(alex990)
- Опытный писатель
24.09.2025 21:47
А навіщо тоді проводити відбіркові матчі? Весь відбір можна буде провести протягом одного тижня - півфінали та фінали.
- 1
-
Христина
- Наставник
24.09.2025 20:40
Я За, бо дуже багато достойних команд з Європи не можуть потрапити через малу квоту, такі як Україна. Зате ноунейми з Азії і Близького Сходу регулярно там.
- -1
-
Valentin Vaha(vaha)
- Наставник
24.09.2025 20:11
64 збірні виходять, тобто що б вийти на ЧМ треба в групі відбору з 8 команд бути не нижче 4! )))) З тим як збірна зараз грає це супер шанс для нас ))))
- 0
-
Rodzher Vesely(Old_cast-iron)
- Наставник
24.09.2025 19:58
Очередная попытка заменить качество количеством. В т.ч. и количеством бабла.
- 0
-
Bao Bab
- Наставник
24.09.2025 19:33
Толковая идея. Восемь матчей за месяц вполне реально сыграть. Зато можно разгрузить календарь от многочисленных квалификаций к квалификациям с последующими плейофами. И та же сборная Украины могла бы теперь показать себя против Уругвая или Боливии
- 0
-
Vadim
- Эксперт
24.09.2025 18:59
Мене більше всього бісить і обурює повна не компетенція суддів на ЧС !
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
24.09.2025 18:28
Перестановка ліжок триває.
- 0
-
Олег Киянин(Fan-777)
- Наставник
24.09.2025 17:28
Та чого там...Можна і 128 )))
- 0
-
Old John
- Старожил
24.09.2025 21:26
Или по количеству государств в ООН. Включая Ватикан. Ну,что бы политкоректно никого не обидеть.
- 0
-
Vovka vovka(egor8585)
- Читатель
24.09.2025 17:17
Комерційна складова просто вбиває спорт.
- 1
-
Vovka vovka(egor8585)
- Читатель
24.09.2025 17:17
На мою думку футболу стало на стільки багато що він просто втрачає свою цікавість і чим більшо його стае (матчів ЛЧ два тижні по куча матчів!) тим мень його дивишся. Втрачаеться ціньність тих матчів баталій грандів і турнірів як такових.
- 0
-
011010010001
- Наставник
24.09.2025 17:06
и победы Аргентины над Венесуэлой заиграют новыми красками: участник чемпионата мира, между прочим.
- 0
-
Вадім F35
- Наставник
24.09.2025 16:49
Що таке учасники КОНМЕБОЛ ? Розширення до європи і в часності до нас немає відношення ? Навіщо тоді розширювати ?
- 0
-
Ihor pashik#73
- Наставник
24.09.2025 16:54
)) Я взагалі прочитав КАМНЕБОЛ.
- 0
-
- Phoenix
- Наставник
24.09.2025 16:48
Совсем с ума спрыгнули.
- 2
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
24.09.2025 18:29
Там розуму немає, там тільки карман.
- 3