Новачок київського «Динамо», румунський нападник Владіслав Бленуце, підтримав ЗСУ не тільки на словах, а й на ділі.
23-річний футболіст зі своїх особистих коштів виділив на підтримку ЗСУ 700 тисяч грн. Крім того, Бленуце передав українським військовим позашляховик Toyota.
«Мій переїзд в Україну був нелегким — в основному на психологічному рівні. Мене звинувачували в речах, які не визначають мою особистість. Місяць тому я публічно висловив свою підтримку Збройним силам України, і тепер хочу довести, що говорив це щиро. Я не намагаюся купити чиєсь схвалення — я роблю це щиро і пишаюся цим», — написав Бленуце на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
17.10.2025 16:01
Новость...сразу как то ушла...
- 0
-
Дмитрий Сергеевич
- Начинающий писатель
17.10.2025 08:38
Удачи, малый ! Теперь докажи на поле, что ты не только ЧЕЛОВЕК хороший но и ФУТБОЛИСТ!!! Нынешнему Динамо, это сейчас, очень нужно.
- 0
-
Александр
- Начинающий писатель
16.10.2025 19:31
Вчинок Бленуце ,заслуговує великої поваги і це прімер для наших спортсменів, МОЛОДЕЦЬ.
- 0
-
Юрік
- Старожил
15.10.2025 14:37
вчинок достойний, однозначно !!!
- 1
-
Pike
- Старожил
15.10.2025 11:51
Цікаво,чим будуть крити тролі ?
- 3
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
15.10.2025 13:24
А на них не варто взагалі звертати увагу! Під реакціями вболівальників до постів на цю тему, під коментом тут, який набрав найбільше голосів, видно кількість тих, хто підтримує футболіста і його вчинок, а ті незадоволені, тролі, кротячо-ПАДЛОвелківська свора - нехай йдуть лісом, їх абсолютна меншість! :) Щоб і де вони не писали, це їхня така робота, за миску супу, як казав Кварцяний або за печенюшку :)))
- 2
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
15.10.2025 13:37
Не впевнений. Подивіться які коменти мінусують.
- -1
-
Old John
- Старожил
15.10.2025 14:28
Підтримую! Золоті слова,особливо пам'ятаючи комент,який набрав абсолютну більшість голосів та безліч коментарів підтримки автору на опус Шуріка про " заказне " мочиливо" Динамо" . Коменти, у яких вболівальники писали,що " мочиливо" - це результат керівництва клубу та роботи ГТ.
- 2
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
15.10.2025 13:27
Так уже - вони були не проти Бленуце, а проти тих, хто його запросив. Не вмер Данило...
- -1
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
15.10.2025 10:24
Дешёвый спектакль для глупых хомячков)
- -6
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
15.10.2025 13:25
Видно який ти хом'як - щур справжній :))))))))))))
- 3
-
Garry
- Наставник
15.10.2025 17:45
Людина втратила розум, а Ви щур да хомяк. Таких жаліти треба!
- 1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
15.10.2025 10:02
Оце Вчинок гідний Поваги!!
- 1
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
15.10.2025 10:25
Какие нынче расценки на титул "Патріот України"?
- -6
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
15.10.2025 13:28
Не продається і таким як ви титул недосяжний.
- -2
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
15.10.2025 16:23
Так ведь ваш новый румынский кумир смог купить, чем я хуже?)
- -2
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
15.10.2025 19:46
молдавский ... утАчним для Джоней.. а от громадянство як у більшості молдаван в нього румуське
- 2
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
16.10.2025 15:34
І він не може бути українським патріотом. Це розумні люди знають.
- 0
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
16.10.2025 16:41
То что ты неотёсан я уже давно заметил)
- -1
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
15.10.2025 09:26
Дякую Владиславе за чітку позицію! А в мене тепер питання до тих хто весь цей час поливав помиями цю людину - скільки кожен із вас зробив благодійних внесків на користь ЗСУ?
- 0
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
15.10.2025 16:25
Значит, критиковать этого ватника могут лишь те кто задонатил 700 001 грн и больше?
- -4
-
mykola9709
- Читатель
15.10.2025 08:24
Бленуце, тобі не потрібно придуркам доказувати, щодо війни, тобі головне забивати м'ячи. Нехай вони доказують, наскільки вони люблять Україну.
- 2
-
Бум-бум (Вадим)
- Наставник
15.10.2025 11:00
+++ Отличный коммент!
- 0
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
15.10.2025 13:25
+10500 !!! Гарний комент!
- 1
-
Daho Question
- Читатель
15.10.2025 07:13
Да он сбежит при первой возможности!!! Сначала унизили публично, а потом ещё и деньги забрали !
- -11
-
Шурлок Полмс Елкин
- Наставник
15.10.2025 00:29
Якщо кожен зможе як Белнуце , то війна закінчиться до кінця неділі.
- 2
-
Солнечный Свет(rudenkovv)
- Наставник
15.10.2025 00:17
Давайте повіримо людині. Нехай забиває. І побільше!!
- 2
-
8 8(destroyer)
- Наставник
14.10.2025 23:11
Навіть я вирішив залогінитись і подякувати хлопцю.
- 3
-
Алексей Бурлаченко(Alejandro9)
- Наставник
14.10.2025 22:46
Теперь нужно позакрывать рты всяким комментаторам, типа бебехов и золотогорских, что бы свои высеры оставили при себе.
- 12
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
15.10.2025 09:39
Ну і ситуація з Бленуце була роздута штучно. Інформаційним ініціатором був знову ж таки "сахтер" - клуб та його "однокласнікі".
- 2
-
Алексей Бурлаченко(Alejandro9)
- Наставник
15.10.2025 11:04
Не тільки щурі брали в цьому участь.У нас теж вистачає недалеких.
- 3
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
15.10.2025 11:12
Згоден. Але вони (ультрас) керовані. Можна тільки здогадуватись ким.
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
15.10.2025 13:31
Корисні придурки єзавжди. Як там у казочці "на дурака не нужен нож, ему с трі короба наврйош..."
- -1
-
Бум-бум (Вадим)
- Наставник
15.10.2025 11:05
Та да! Все эти "бебехи" при каждом удобном случае поднимали тему Бленуце. Видать вказівка от шефа была такая.
- 2
-
Алексей Бурлаченко(Alejandro9)
- Наставник
15.10.2025 14:17
Вадим, старайтесь зарядить пожестче, может энергетическим путём передастся))
- 1
-
Бум-бум (Вадим)
- Наставник
15.10.2025 14:34
))
- 1
-
Your Face
- Наставник
15.10.2025 11:36
1000 плюсів Вам.
- 2
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
15.10.2025 13:42
Вони у своїх трансляціях не помічають, як під час виконання Гімну перед матчами, шахтарівські легіонери жуйку жують як коняки і цю неповагу до українців бачать на стадіонах і мільйони глядачів по телебаченню але тиша, сліпі, бо критика у бік шахтаря це табу з боку коментаторів УПЛ-ТБ, Мегого, не кажучи вже за інтернет-видання які висвітлюють футбол, більшість з яких проплачені ахметом і Ко. А як бруд вилити на Динамо або всіх і вся, хто і що пов'язане з клубом, то навипередки скачуть один перед одним, з трусів вискакують або першими вгодити іржавим.
- 1
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
14.10.2025 22:01
Не .. так ...неееее...
- -7