Незабаром завершиться матч основного раунду Ліги конференцій між «Омонією» та «Динамо».
За його підсумками на сторінці цього поєдинку на нашому сайті стартує традиційне опитування на визначення найкращих гравців матчу у складах обох команд. Для того, щоб узяти участь в опитуванні, достатньо бути зареєстрованим користувачем Dynamo.kiev.ua.
Результати опитування на найкращого гравця матчу «Омонія» — «Динамо» буде підбито завтра у другій половині дня.
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
28.11.2025 12:07
Попов, Волошин.
- 0
-
Shapych
- Эксперт
27.11.2025 23:01
Чекаю на коментар Леоненка.
- 0
-
viktor sher(all4u)
- Наставник
27.11.2025 22:44
Игра динамо,как генеральский погон,одни зигзаги и не одного просвета!
- 0
-
TIV
- Наставник
27.11.2025 22:26
Комментатор был лучшим!
- 2
-
василь Васильов(mooshka)
- Начинающий писатель
27.11.2025 22:25
А шо там румунський молдаван, не заграв?
- 0
-
Виталий Виталий(spitfire)
- Наставник
27.11.2025 21:57
Шовковский - первый в истории тренер, который отучил типов играть в футбол. Во всех смыслах... днище
- 1
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
27.11.2025 21:55
Лучший их два ...Попов кторого тренеры не хотели менять, а он таки до конца боролся ...и Волошин пытавшийся таки заменить Ярмолу центре нападения ... а тройка (ЦФ)перова тащила бочку с водой на скамейке.
- 1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
27.11.2025 21:54
Подібне голосування схоже на хейт.
- 0
-
Болела Динамовский
- Опытный писатель
27.11.2025 22:06
Есть третий вариант. Самый надёжный. Продать Динамо человеку, который захочет развивать клуб и тратить на него деньги. Но ни один из трёх вариантов Суркис не выберет.
- 1
-
Валентин 21(Valentin-21)
- Эксперт
27.11.2025 21:49
СаШо, уйди пожалуйста, чем раньше - тем лучше. Чтобы Суркисы наконец увидели, каким стадом баранов они владеют.
- 1
-
Clermont Ferrand(clermon)
- Наставник
27.11.2025 21:49
Це все одно, шо вибрати просто гіршого серед найгірших
- 0
-
VVL Forever(VVLforever)
- Старожил
27.11.2025 21:48
Піхальонок- без жартів єдина "біла" пляма на полі...
- -2
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
27.11.2025 21:57
Ні не біла ... зелена... така що видала один пас...і більше ми його не бачили
- 2
-
VVL Forever(VVLforever)
- Старожил
27.11.2025 21:59
Ноу...щоб це зрозуміти, треба хоча б трохи тямити у футболі...
- -1
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
27.11.2025 21:47
На фотке молодой парнишка по номером 7...
- 0
-
Вячеслав Єрмаков(ermakovvv)
- Наставник
27.11.2025 21:41
Якщо коротко- то розігнати це шобло недофутбальорів разом з тренерами і масажистами...Всі вони-кращі!
- 0
-
Эмир FCDK(emir67)
- Наставник
27.11.2025 21:40
САШО самый лучший. Да, и Суркис конечно
- 0
-
Андрей
- Наставник
27.11.2025 21:40
Бажаю цьому клубу зникнути з футбольної карти України!!!
- -8
-
Валентин 21(Valentin-21)
- Эксперт
27.11.2025 21:47
Сомневаюсь, что тебе скажут спасибо те, кто ковали славу клуба Динамо Киев.
- 4
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
27.11.2025 21:49
Читай по буквам п о дарок... сам на х...згинь.
- 1