Головний тренер «Шахтаря U-19» Олексій Бєлік розповів, що готовий очолити першу команду «гірників».
«В чому перевага, наприклад, Пушича чи Турана перед Бєліком? Ну от в чому? Я розумію, коли приходив Луческу або Скалла. Коли ти тренуєш „Інтер“ або „Боруссію“ Дортмунд, я цього ніколи не робив. Вони приходять з цим досвідом, не можу сперечатися. Але коли приходив, умовно кажучи, Пушич, який був, так, 10 років у хорошого тренера, Слота у Нідерландах.
Я не говорю, що Пушич поганий тренер. Але якби пропозиція була у Пушича в „Геренвен“ або „Гронінген“. Або „Віллем 2“, я не знаю. Тоді у Пушича є вся перевага. Він знає середовище, менталітет, як працює внутрішній чемпіонат, судді. Мовний барʼєр, він знає голландську. Але в чому перевага Пушича (у „Шахтарі“) переді мною — я не бачу.
Це ж стосується і нинішнього тренера „Шахтаря“ Арди Турана. Він прекрасний був футболіст, але як тренер я не вважаю себе гіршим. У Турана я бачу одну перевагу перед собою — багато мільйонів підписників в Інстаграмі. Це єдина перевага, яку я бачу у Турана перед собою. Але в іншому, я гадаю, я щонайменше не поступлюсь.
Я про український чемпіонат знаю краще, футболістів я знаю краще, українську, як бачиш, я знаю краще, з молоддю я працюю вже пʼятий рік. Кращого варіанту на сьогоднішній час у Шахтаря не існує», — цитує Бєліка телеграм-канал FootballHub з посиланням на Youtube-канал Дениса Бойка.
-
Жорж Милославский(jack1977)
- Наставник
02.12.2025 18:12
А Палкин и рыжий в курсе?
- 0
-
Скьяульвандафльоут -1800
- Начинающий писатель
01.12.2025 21:53
Ты- быдло!
- 1
-
Alex T(zavarov9)
- Наставник
01.12.2025 20:20
Уверен что те же Пушич и Туран, в отличае от Белика, прочли не одну кнугу по тактике футбола, по защитным построениям. И таких книг с аналитикой и схемами написано множество и в Англии и в Италии. Наверняка у Белика, как и у наших киевских сердец, все установки идут на пальцах, по интуиции, на опыте и эта разница сразу видна в международных матчах. А футбол уже давно и далеко ушел вперед.
- 0
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
01.12.2025 19:02
Как минимум, ты можешь ударить пожилого человека... дурик, сам же говорит, что в чемпионате Нидерландов бОльший опыт (в т.ч. тактический), а Туран работал с ТОП- тренерами.... а по черноротости ты их реально опережаешь...))))
- 1
-
Никита смирнов(snop)
- Начинающий писатель
01.12.2025 18:59
Діагноз - манія величності.
- 0
-
Garry
- Наставник
01.12.2025 18:52
Ахметову, чи там палкіну скажи.
- 0
-
Edo II
- Старожил
01.12.2025 18:13
У тому, що Белік - гавно. Що тренер - дурник, який кидається з матами на суперників, що в житті - дебілок і фанат російського світу.
- 0
-
Nik Nikolson
- Наставник
01.12.2025 18:13
Тут вопрос не в том, лучше этот крот других тренеров или нет, а в том зачем это на динамовском сайте априори нужна информация?
- 1
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
01.12.2025 18:05
Битися не лізуть
- 0
-
Vadim
- Эксперт
01.12.2025 17:42
Може інтелект ?
- 1
-
Христина
- Наставник
01.12.2025 16:49
Нє, ну в скромності ти точно сильніший за Турана з Пушичем )))
- 0
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
01.12.2025 16:14
Нормальные амбиции. У нас многие тренеры засиделась на U... Продвинуться им мешает руководство клуба. Если есть лицензия PRO, почему не заявить о себе, что ты можешь. Есть вариант пойти помощником, но клуб может не отпустить. Тот же Туран, как-то пробился. По нынешним критериям Маслов, Лобановский, Турчинов и многие другие никогда бы не были ГТ. За границей больше доверия к своим и молодым. Пример Зидана, Моуриньо, Гвардиолы, Кройфа.
- -4
-
Жорж Милославский(jack1977)
- Наставник
02.12.2025 18:11
Не Турчинов-а наверное Игорь Турчин-тренер гандбольного "Спартака" (Киев)
- 0
-
xacan basten
- Наставник
01.12.2025 15:56
А от як людина - я гівно!
- 5
-
MateyS SergiyM(MateyS)
- Наставник
01.12.2025 15:56
"Ррразговорчики в строю!" (с)
- 0
-
Віталій В
- Наставник
01.12.2025 15:55
Что то выпил, акая-то побочка проявляется .
- 1