Цього вікенду відбуваються матчі 14-го туру поточного чемпіонату України. В одному з них у понеділок, 1 грудня, зустрічалися київське «Динамо» і дебютант УПЛ, «Полтава». Поєдинок, який став першим для Ігоря Костюка на посаді виконувача обов’язків головного тренера «Динамо», проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.
Чемпіонат України. 14-й тур
«ДИНАМО» (Київ) — «ПОЛТАВА» (Полтава) — 1:2 (0:1)
Голи: Яцик (79) — Одарюк (45+1), Даниленко (73)
Попередження: Плахтир (56)
«Динамо»: 35.Нещерет — 18.Тимчик (20.Караваєв, 63), 4.Попов (34.Захарченко, 68), 32.Михавко, 44.Дубінчак — 8.Піхальонок (5.Яцик, 70), 91.Михайленко — 9.Волошин, 29.Буяльський (К), 22.Кабаєв (70.Редушко, 77) — 39.Герреро.
Запасні: 51.Моргун, 2.Вівчаренко, 15.Рубінчскій, 28.Осипенко, 66.Тіаре, 77.Бленуце, 99.Пономаренко.
«Полтава»: 13.Восконян, 19.Бужин, 20.Місюра, 12.Савенков, 95.Коцюмака, 44.Плахтир (К) (15.Даниленко, 70), 21.Дорошенко (99.Хахльов, 83), 7.Галенков, 14.Марусич, 8.Одарюк (2.Кононов, 83), 88.Вівдич (10.Стрельцов, 70).
Запасні: 1.Мінчев, 96.Єрмолов,.Ходуля, 11.Онищенко, 24.Шаповалов.
«Динамо» мало всі шанси відкрити рахунок уже на 5-й хвилині зустрічі: Буяльський чудовим розтинаючим пасом вивів Волошина в праву частину штрафного майданчика «Полтави», той пробив низом у дальній кут воріт і м’яч пролетів за лічені сантиметри від штанги.
Надалі «Динамо» володіло повною перевагою, але на наступний гольовий момент довелося чекати довго: на 24-й хвилині зустрічі Волошин увірвався до штрафного майданчика праворуч, виконав передачу в центральну зону на Буяльського, і той пробив сходу приблизно з 11-метрової позначки, однак спрямував м’яч просто в ту точку, в якій у цю мить перебував воротар, і той спокійно впорався із ситуацією. Минуло кілька хвилин і метрів з 14-ти завдавав удару вже Кабаєв — знову Восконян виручив свою команду. Нарешті, під завісу тайму оплески трибун зірвав Дубінчак: отримавши передачу на лівому фланзі, він взяв гру на себе, ефектно обіграв двох суперників (другого — вже у штрафному майданчику), зіграв у воротарський майданчик, але цей пас був перехоплений полтавцями.
І на цьому в першому таймі все. З боку «Динамо». А ось «Полтава» в компенсований час створила неймовірне: у своєму першому ж гольовому моменті відкрила рахунок. Гості виграли кілька єдиноборств у центральній зоні, у такий спосіб «продавивши» оборону киян, унаслідок чого Галенков опинився з м’ячем у лівій частині штрафного майданчика «Динамо», і після його скидки назад Одарюк хльостким ударом сходу вразив дальній нижній кут воріт Нещерета — 0:1.
У другому таймі малюнок гри був загалом такий самий: «Динамо» володіло позиційною перевагою, але моменти створювало рідко. Уперше після перерви небезпека біля воріт «Полтави» виникла тільки на 64-й хвилині матчу, коли Піхальонок пробив здалеку — Восконян у кидку ледве відбив м’яч. А за дві хвилини м’яч опинився в інших воротах: Галенков за повної пасивності Попова легко увірвався до штрафного майданчика «Динамо» з лівого флангу і вразив дальній верхній кут воріт Нещерета. Але гол зараховано не було — офсайд.
Утім, на 73-й хвилині зустрічі гості все ж таки збільшили рахунок: після подачі з кутового м’яч опустився прямо до ніг Даниленка, який перебував у районі 11-метрової позначки, і той відправив його під поперечину воріт «Динамо» — 0:2.
І тільки після цього кияни, нарешті, домоглися успіху. На 79-й хвилині зустрічі Редушко виконав діагональний навіс із лівого флангу в центр штрафного майданчика «Полтави» і там Яцик, вигравши боротьбу в повітрі, ударом головою відправив м’яч у сітку — 1:2.
«Динамо», звичайно ж, штурмувало ворота гостей аж до фінального свистка, але домогтися більшого не зуміло. Хоча одна чудова нагода у киян була, але Восконян впорався з ударом Михавка приблизно з 11-метрової позначки. У підсумку, четверта поспіль поразка «Динамо» в УПЛ — 1:2.
Після зіграних матчів «Динамо» ділить із «Зорею» 7 і 8 місця місця в турнірній таблиці УПЛ, відстаючи від «Шахтаря», що лідирує, на 10 очок, але донецька команда свій матч поточного туру ще не провела.
У наступному, 15-му турі першості на «Динамо» чекає номінально гостьовий матч зі ще одним дебютантом УПЛ, «Кудрівкою», що відбудеться найближчої суботи, 6 грудня, у Києві на стадіоні «Оболонь Арена» (початок о 18:00).
Олександр ПОПОВ зі стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського
Гарантирую, мы ещё долго будем выхаркивать этот футбольный ужас, которое показывает нынешнее Динамо на футбольном поле... Написал «Динамо» и аж сердце защемило... Нет уж ТОГО Динамо Киев... Почило вместе с Мунтяном... Прости, Федорыч, мы всё просрали!..
-
Ігор
- Опытный писатель
01.12.2025 22:21
Сьогодні команда примудрилася програти Полтаві. Полтаві, яка зараз у нульовій фізичній формі і яка є найгіршою командою ліги. Стає страшно за наступну гру з Кудривкою, яка виглядає краще за Полтаву.
- 0
-
Nika Ивонов
- Эксперт
01.12.2025 20:28
Дійсно, не того замінили. Усім відомо, що коли дівчатка із дому розпусти не виконують план, то міняють не Завідувачку, а дівчаток...
- 0
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
01.12.2025 19:57
До такого стану лльнДинамо йшло повільно і довго. На домашніх матчах на трибуні майже завжди можна було бачити Суркіса. Невже йому подобалося те як грає Динамо? Тоді питання чому не було спроб що то змінити? В клубі достатньо служб щоб контрольова ти процеси в команді. Все було віддано на відкуп ГТ і його штабу. От і маємо результат.
- 0
-
leopavlo
- Начинающий писатель
01.12.2025 19:24
Сборище импотентов!! Вы НЕ ИМЕЕТ право носить букву "Д" на своей груди!!!
- 0
-
Андрій Волиняка(viva_la_gloria)
- Эксперт
01.12.2025 19:10
Виїхав з шахти, глянув на результат і офігів!
- 0
-
Олександр .
- Опытный писатель
01.12.2025 19:06
За таку стидобу( називати це футболом язик не повернеться) всіх гравців треба лишити броні.
- 0
-
Наталія Київ(KievliankaN)
- Наставник
01.12.2025 18:48
Це вже (не)смішно.
- 0
-
Nika Ивонов
- Эксперт
01.12.2025 21:30
За знання французької мови ставлю Вам 20 із 20! Браво!
- 0
-
Наталія Київ(KievliankaN)
- Наставник
02.12.2025 20:50
І Вам 20! Віртуальних, бо не маю плюсів в запасі.
- 1
-
Nika Ивонов
- Эксперт
02.12.2025 22:20
Мerci beaucoup!
- 0
-
Евгений Футболов(I_love_football)
- Эксперт
01.12.2025 18:36
Я извиняюсь конечно, но это прямо какое-то "мочилово"...
- 0
-
Іvan Nahnybida(urus)
- Наставник
01.12.2025 18:22
Не раз говорив,що всі біди та нещастя нашого славетного клубу мають своє обличчя і прізвище - СУРКIСИ!
- 3
-
Nika Ивонов
- Эксперт
01.12.2025 21:32
Ні, ні і ще раз НІ! Наші біди - це наші футболісти!
- 0
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
01.12.2025 23:37
Суркис и есть футболист, ну тот который на воротах
- 1
-
Nika Ивонов
- Эксперт
02.12.2025 09:48
Зацінив!!!
- 0
-
Dima
- Читатель
01.12.2025 18:20
Команда зараз в затяжному піке.чу програнно. у лк шансів на плей офф практично не має.Залишаєтся награвати молодь, хай набирають досвід не через тренування,а матчі.А основа хай тренується.
- 0
-
Mr. Teash(MrTeash)
- Наставник
01.12.2025 18:14
Я так понимаю, все в шоке?.. Или вы реально думали, что клуб, который гробили много лет, вдруг, ни с того, ни с сего, заиграет как Барселона?.. Да нет, милые мои, это так не работает!!! Даже если бы сейчас пришли Зидан или Капелло, то чуда бы не случилось всё-равно!.. Это как после 70-ти лет присутствия у власти конченных маргиналов, ожидать от страны, что она станет вдруг вторым Сингапуром сразу после объявления независимости!!!
- 9
-
Shapych
- Эксперт
01.12.2025 18:43
Зараз всі волають - вигнати півкоманди, в мішок і далі по тексту...
- -1
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
01.12.2025 19:09
Я ни разу не Леон, но примерно почти то же самое говорил примерно в то же время. Возможно и раньше. Шапаренко меня разочаровал. Он один из немногих в Динамо,кто, на мой взгляд, мог себя проявить даже в сильном европейском чемпионате. Но тяжёлая травма и , очевидно, некоторые другие причины, уже не позволят это сделать. Возраст критический. Жаль...
- 5
-
Shapych
- Эксперт
01.12.2025 19:41
Це ви, напевно, говорили в попередньому житті, бо зареєстровані лише 1,5 року (прокол)
- -2
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
01.12.2025 20:11
Ну мне не впервой прокладываться))) Я Шапаренко точно не пиарил, он ведь мне не платил. Оценивал исходя из своего понимания футбола.
- 1
-
Ігор Котолупський
- Читатель
01.12.2025 19:55
Тому, що він і є лайно, ображене на клуб.Нічого незвичайного та унікального він ніколи не говорить. Чим гірше ситуація в Динамо (на жаль) тим краще йому. Хоча гравець був непоганий.
- -1
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
01.12.2025 18:11
На мой взгляд весьма информативный матч. Впервые увидел Полтаву. Цвета формы у них это вырви глаз. Впрочем о вкусах не спорят. Колоритный гл. тренер , классический old school . О таких раньше многозначительно говорили "из бывших". Очередное поражение Динамо, пусть даже от аутсайдера, следствие всех тех проблем и ошибок , которые копились давно. Они известны и в сотый раз говорить о них не вижу смысла. Как и критиковать футболистов Динамо и Костюка. Первые играли в силу своих нынешних возможностей, Костюк не волшебник, он тренирует команду считанные дни. Результат матча и игра Динамо против аутсайдера дали однозначный , как по мне, ответ на обоснованность подозрений в сливе командой Шовковского. Голы Динамо привычно уже пропустило из-за индивидуальных ошибок целой группы футболистов. В финальной стадии голевых атак Полтавы оба раза не доработал Пихаленок. Один из немногих более-менее креативных футболистов Динамо в этом матче. Причем в этих эпизодах он практически не предпринимал попыток сыграть так, как должен был попытаться сыграть. Причина такой безобразной игры в обороне от такого опытного футболиста мне неизвестна. Но за такое штрафовать на деньги надо. Фамилию Редушко услышал впервые. Очень порадовался за парня. По касанию мяча, по его движениям с мячом, похоже это обученный , умеющий обострять индивидуально и способный футболист. Которых очень не хватает Динамо. Жаль не забил сам, как минимум в ворота должен был попадать из такой позиции. На фоне последних результатов Динамо ничего критичного в этом поражении не вижу. Очевидно, что Динамо сильно болеет, весь вопрос в квалификации и воле докторов. Если смогут начать резать отжившие свое ткани, то пациента есть шанс не потерять.
- 4
-
Ruslan Динамо
- Опытный писатель
01.12.2025 18:10
Ні про чемпіонство ні про першу пятірку з такою грою ми не попадемо. Я от на повному серйозі думаю..чи не опинимось ми в зоні вильоту...якщо не гірше..
- 0
-
FC_DK_2025 Д
- Наставник
01.12.2025 18:07
Краще або я вже не знаю , що краще...на два останні матчі в УПЛ до кінця року проти Кудрівки і Вереса , Костюку виставити на ці ігри команду U-19...Гірше не буде..Тим більше він хоч трохи знає , на що вони здатні.. А цих Буяльських, Геррерів, Нещеретів, Попових....усіх в дубль!!
- 0
-
Влад Петрак
- Опытный писатель
01.12.2025 18:04
Ось Вам і Костюк ! Думаю Кулеба його давній кориш. Команда дохла , не біжить, не бореться, просто не змагається. Це всьо, в народі називається пи₴де£ь повний клубу
- -1
-
FC_DK_2025 Д
- Наставник
01.12.2025 18:10
Так , я давно писав, що той Кулеба такий собі фізрук.. При ньому жоден склад не біжить, а здихає після 65 хвилин..Чий він родич. ?Що його тримають при всіх змінах ТШ???
- 1
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
01.12.2025 18:32
Неужели вы не видели, что в конце матча футболисты Динамо выигрывали большинство единоборств и спорных мячей. Разве такое было бы возможно, если они бы сдохли после 65 минуты...Это не говорит о том, что Кулеба безупречен, но намекает, что проблема не только или не столько в физике...
- 1