У суботу, 6 грудня, у гостьовому матчі 15-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 2:1 обіграло «Кудрівку». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Оболонь Арена». До вашої уваги післяматчева пресконференція виконувача обов’язків головного тренера столичної команди Ігоря Костюка.
— Насамперед, хочу привітати всіх наших військових із Днем ЗСУ. Завдяки нашим захисникам і захисницям ми можемо проводити ці матчі і завдяки їм наші дітки сьогодні прокинулися і знайшли подарунки під своїми подушками — на День Святого Миколая. Ці два свята в один день доповнюють одне одного.
Що стосується матчу, то на перший план у ньому виходила самовіддача. Без неї не буде результату. У минулому матчі ми програвали єдиноборства, а сьогодні в цьому плані зробили крок уперед: ми трохи дуелей програли цього разу.
Якщо говорити про включення до стартового складу низки молодих гравців, то вони розуміють наші вимоги, у них є свіжість. Ми проводимо багато матчів, і є ті, які фізично підсіли. Без ротації не обійтися. І, крім того, ми прагнемо до того, щоб грали наші вихованці. Їм завжди віддаватиметься перевага перед іншими гравцями — за умови виконання наших вимог і за рівної конкуренції.
Ми домінували в першому таймі, могли забити набагато більше голів і «закрити» матч ще до перерви. Але це футбол. У другому таймі одна помилка призвела до пропущеного голу, що привнесло в наші дії нервозність. Після перерви в нас знову було багато моментів, але ми їх не реалізували, через що й виникла така нервова кінцівка.
— Після матчу з «Полтавою» ви сказали, що вашій команді не вистачило сил. Сьогодні ваші підопічні теж підсіли в останні 10 хвилин матчу і у «Кудрівки» був шанс зрівняти рахунок...
— Який шанс. Коли навал був?
— Так.
— Гра диктує ситуацію, коли йде навал. З боку здається, що команда просіла фізично, але ж при цьому ви бачили, що з нашого боку пішли гострі контратаки, Герреро віч-на-віч виходив, а до цього його гол скасували через офсайд. Може, в кінцівці нам десь і не вистачало сил, але неможливо за 4−5 днів так відновити команду, щоб вона 90 хвилин грала в однаковому темпі. Ми проводимо ротацію, і я думаю, що це дозволить нам виглядати свіжішими у наступних матчах.
— Під час матчу ви покликали Караваєва і давали йому якісь вказівки. Якщо не секрет, що говорили тоді?
— Щоб хлопці навантажували воротаря, тому що він невпевнено почувається на виходах.
— Головний тренер «Кудрівки» Василь Баранов перед матчем сказав, що нічия проти «Динамо» буде для нього поганим результатом. Це стало для вас додатковою мотивацією?
— Так, я чув ці слова. Давно знаю Василя, але ще жодну дуель йому я не програв за весь час тренерської кар’єри. Тому сьогодні ця тенденція продовжилася.
— Герреро емоційно повівся, йдучи з поля: штовхнув смітник. Це не перебір з емоціями?
— Я цього не бачив, але коли гравець не забиває з вигідних ситуацій, бувають такі емоції. Нам потрібні емоційні гравці, а не ті, які замикаються в собі і потім це ж показують на футбольному полі.
— Який план у команди на найближчі дні?
— Відпочивати в нас часу немає. Треба працювати тактично, фізично, психологічно. Завтра в нас буде відновлення, а наступного дня вже вирушаємо до Італії на матч Ліги конференцій із «Фіорентиною».
Післяматчева пресконференція старшого тренера «Кудрівки» Василя Баранова.
Олександр ПОПОВ зі стадіону «Оболонь Арена»
-
Andrewuus_1978
- Старожил
08.12.2025 15:18
Шось трохи з Кудрівкою намалювали. Якщо Фіорентині шось пред'явите - базару нема.....
- 0
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
07.12.2025 16:17
Аліу Тіаре забули розповісти, що таке створення штучного офсайду. Тому, коли захисники вийшли вперед, Тіаре чомусь залишився. Тому й пропустили такий жахливий (з точки зору оборони) гол.
- 0
-
Алексей Завгородний
- Читатель
07.12.2025 15:55
Цирк!!! Это всего лишь кудривка.Что дальше ???
- 1
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
07.12.2025 09:38
А усякому разі грали значно енергійніше.
- 1
-
миша соколов(fanat123)
- Опытный писатель
07.12.2025 08:22
Сразу заметно, что стали меньше играть назад. И Нещерет уже не держит мяч по пол часа. С тренерской было только слышно вперед, вперед.
- 2
-
Андрей(Paparazzi)
- Наставник
07.12.2025 07:56
При такій тактиці Костюка йому не потрібен ні Шапаренко ні Буя ні Ярмола.Примітивні заброси м'яча в глибину і кроси флангів.
- -5
-
Old John
- Старожил
07.12.2025 08:24
А Ви уже скучили за витонченою грою та тактикою Шовковського?
- 4
-
Андрей(Paparazzi)
- Наставник
07.12.2025 11:35
Потрібно дивитися в майбутнє. У Костюка немає шансів добитись чогось хорошого. Для Суркісів-так. Не буде просити трансфери, щось там буде намагатись ліпити із того що є, добавляючи трішки з Ю-19 хлопців. А по факту це шлях в нікуди. Подивимось як зіграємо проти Фіорентини в такий його футбол.
- -4
-
Bao Bab
- Наставник
07.12.2025 11:38
По стилистике напоминает приход Лужного
- -1
-
Old John
- Старожил
07.12.2025 12:30
Повністю згоден з Вами. Це ще один " кишеньковий" та " вічно - вдячний" тренер.
- -1
-
Алексей Бачинский(Bachinskiy)
- Наставник
07.12.2025 05:25
Костюк - це тренер. Хороший, чи ні, покаже час, але - це тренер, який знає всі нюанси тренерської роботи! І ще, Костюк - гравець! Гравець, в сенсі азарту! Для нього, кожна гра, як виклик! Потягне він Динамо, покаже час, але, здається мені, що він під кожного суперника, готує команду, з урахуванням сильних і слабких сторін, як своєї команди, так і суперника!
- 2
-
Bao Bab
- Наставник
07.12.2025 11:45
Ну, за два года работы главным в высшей лиге и Шовковский уже стал тренером. Только стал - и уволили
- 0
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
07.12.2025 02:18
сыграли просто, на грани примитивности, без розыгрышей. Пихаленок как Пирло забрасывал на Волошина. С Фиорентинй такое может и сработать.
- -3
-
Влад Петрак
- Опытный писатель
06.12.2025 23:06
Нещерет незрозуміло чому ще в ,,рамці"...пішли заміни на ,, основних ", і все стало на свої місця, пропущений і ледве діждались свистка.
- 1
-
A G(Toha111)
- Эксперт
07.12.2025 11:40
Давайте почекаємо із висновками.
- 1
-
Kelyn
- Опытный писатель
06.12.2025 22:44
З перемогою, тренере!
- 1
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
06.12.2025 22:24
Жаль що тут фото не можна кидати, я звернув увагу на невдоволені обличчя Ярмоленко і Буяльського. При тому, що на той час команда вигравала 2:0. Як на мене, вони можуть стати щось на кшталт заколотників. Не виключаю, що в перспективі Костюк взагалі їх відсторонить від тренувань з основною командою, якщо вони не будуть сприймати вимоги Костюка
- 9
-
Руслан Жук
- Эксперт
06.12.2025 22:44
Чому - "можуть стати" ? Думаю що - саме через їхні заколоти, Динамо опинилось в середні т.т.
- 9
-
Funt Return
- Наставник
06.12.2025 23:25
А багато хто сватає Ярмоленка на посаду спортдиру. Яка посада? Подякувати і "до побачення". А Буяльського також - позбутися, і як скоріше! Сподіваюсь, Костюк почне відучати цю дівчинку від неминучого потрапляння до складу.
- 3
-
Вениамин Костенко(veniamin-kostenko)
- Начинающий писатель
07.12.2025 00:03
Що значить "багато хто"???
- 6
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
07.12.2025 07:41
Та тут прімитивно хоча б тренера вже поставили, з досвідом, з юнвцької ліги, де все ж видовищності віддається велика перевага
- 0
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
06.12.2025 22:18
Костюк завуальовано сказав, що команда не готова тактично, психологічно і фізично. Взагалі, його бойовий настрій мені подобається
- 1
-
basmach(basmach)
- Опытный писатель
06.12.2025 22:12
Бєй впєрьод, іґра прідьот - ах..єнний план на гру. І цього "стратєга" можуть ще й головним затвердити, щоб гроші зекономити, яких і так немає. Ліда-Ліда, боже-боже.
- -10
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
07.12.2025 02:21
шесть минусов наверное Вам тренерский штаб Костюка поставил. С Лидой согласен)
- -4
-
kunysivzi k(kunysivzi)
- Наставник
07.12.2025 05:36
7!
- -4
-
Петро Михайлович
- Наставник
06.12.2025 22:06
Сьогодні головне було взяти 3 бали, все інше потім… з Перемогою всіх!!!
- 3
-
olewa60 sat
- Начинающий писатель
07.12.2025 08:42
чому сьогоднi?
- 0
-
uladzimir3673
- Наставник
06.12.2025 21:31
Путь Футбольный НЕ лёгкий, Всё надо перестраивать, Игорь, ты на правельном Пути, Удачи Всем Вам ...
- 1
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
06.12.2025 22:18
Писать сначала научись
- 3