Турецький «Галатасарай» веде переговори з англійським «Евертоном» про придбання українського захисника цієї команди Віталія Миколенка, повідомляє «Mekteb-i Gala».
За інформацією джерела, футболіст радий можливості приєднатися до «Галатасараю» і чекає, коли клуби досягнуть угоди. «Евертон» також готовий відпустити Миколенка, але хоче отримати від цього трансферу певний прибуток.
Переговори між клубами ведуться по двом варіантам: обмін Миколенка на лівофлангового захисника «Галатасарая» Ісмаїла Якобса або прямий трансфер українця за певну суму, яка джерелом не називається.
Крім того, «Евертон» готовий відпустити Миколенка в «Галатасарай», якщо отримає в обмін півзахисника стамбульського клубу Роллана Саллаї з доплатою в розмірі 10 млн євро. Втім, «Галатасарай» не дуже зацікавлений у такому варіанті, оскільки розраховує отримати за Саллаї 30 млн євро.
Нарешті, повідомляється, що перехід Миколенка в «Галатасарай» може бути оформлений протягом чотирьох днів.
-
Наталия Доля(Natalika)
- Опытный писатель
02.01.2026 10:44
Час покаже, фейк чи правдива інформація. Але я завжди буду вболівати за свого земляка Віталіка Миколенка.
- 0
-
Parussia go home VP
- Старожил
01.01.2026 13:02
новорічна брехня.
- 1
-
Вадим Головащенко
- Начинающий писатель
30.12.2025 16:52
Ну і пішли домисли типу "для чого Миколенку змінювати Англію на Туреччину", типу чемпіонат слабший. А чому тоді колись Велозу перейшов в Динамо з Італії? Хіба не для збільшення зарплати і можливості грати в Лізі чемпіонів? Хіба потенційний Миколенко чи будь-який інший футболіст не хоче того ж самого?
- 0
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
30.12.2025 15:35
Думаю це нахрюк. А для збірної це була б втрата, бо в АПЛ кожен матч як пождинок Ліги Чемпіонів
- 0
-
Леонід Новохацький(Novoxackiy)
- Наставник
30.12.2025 14:54
Англія це Англія, а Турція це Турція, і потрібно розуміти цю різницю. Я думаю що це брехня.
- 0
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
30.12.2025 11:15
Джерело якесь ліве
- 0
-
Vadim
- Эксперт
30.12.2025 09:35
=== ...футболіст радий можливості приєднатися до «Галатасараю»...===
- 0
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
30.12.2025 09:08
Безусловно это шаг назад. Материально может и выиграет, а в спортивном плане точно проиграет. Как бы то ни было, выбирать Виталию.
- 0
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
30.12.2025 01:48
З одного боку "Галатасарай" звучить вагоміше ніж "Евертон". А з іншого - відхід з АПЛ до Туреччини це явний крок назад. Віталій заслуговує на більше
- 3
-
Черкаський вареник
- Наставник
30.12.2025 00:12
Нічого не буде протягом 4 днів, а тим більше в Галатасарай,
- 4
-
Hennadii Volvo(gesha86)
- Старожил
29.12.2025 23:49
По-перше Галатасарай постійно грає в єврокубках. По-друге зарплатня більша. По-третє клімат в Туреччині приємніше ніж в Англії. Є можливість виграти якісь трофеї, чемпіонат, кубок. А в Евертоні постійна боротьба за виживання.
- 6
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
30.12.2025 11:15
Евертон зараз посідає 12 місце, відстань від 7 місця - 3 очки
- 0
-
Вадим Головащенко
- Начинающий писатель
30.12.2025 16:47
Це в цьому чемпіонаті, а останні сезони Еверто боровся виключно за виживання
- 0
-
TIV
- Наставник
29.12.2025 23:24
Если это правда, то все - пропал парень как футболист. Играть против каких-то карабюкспор?! Молодой еще, успеешь в турции на пенсию заработать
- 0
-
Yuval(Yuval)
- Наставник
29.12.2025 23:10
Не вірю. Віталік розумний хлопець
- 4
-
Kos Kosman
- Наставник
29.12.2025 23:05
А Миколенко про це знає .
- 1
-
Вадім F35
- Наставник
29.12.2025 23:05
Тут більше Евертон зацікавлений в продажу Миколенка ніж сам Віталій в переході
- 1