У неділю, 8 березня, у матчі 19-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 2:1 обіграло в гостях житомирське «Полісся». Поєдинок проходив у Житомирі на Центральному міському стадіоні «Полісся». До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера команди господарів поля Руслана Ротаня.
— Що можете сказати про суддівство сьогоднішнього матчу?
— Нічого говорити. Перше: не може найкращий арбітр країни припускатися двох таких грубих помилок в одному матчі. Друге: дії арбітра позначилися на нашій грі в другому таймі — вони знизили впевненість гравців нашої команди. У таких умовах гравець починає боятися боротьби, він боїться навіть іти в стик, тому що не розуміє, якою виявиться реакція арбітра. Така упередженість дає змогу іншій команді грати агресивніше, вона одразу відчуває ситуацію.
Є грані, які арбітр за жодних випадків не повинен втрачати. Так ось сьогодні арбітр ці грані втратив. І замість того, щоб закінчити перший тайм із рахунком 2:0, ми його закінчили з рахунком 1:1.
Також скажу, що другий тайм у нашому виконанні мене повністю розчарував. Не було іскри, бажання. Перший тайм дуже сподобався, а другий не сподобався абсолютно. Це говорить про те, що нам є, над чим працювати.
— Можливо, під час повітряної тривоги вам вдалося поспілкуватися з головним арбітром матчу?
— Та якщо я просто привітаюся з ним, то потім у рапорті можуть вказати, що я його «обматюкав», і потім клуб отримає штрафи. Тож я навіть боюся відповідати на ваше запитання. (Сміється).
— Від якої поразки від «Динамо» у вас більше розчарування — від тієї, що була в першому колі (1:4), чи від сьогоднішньої?
— Звичайно, від сьогоднішньої. Я завжди кажу, що ми повинні приймати будь-які поразки, але сьогодні мені цього робити не хочеться. Не повинно було так статися. Я дуже засмучений. Ми були сьогодні найкращою командою. Не може бути таким центральний матч туру.
Післяматчева прес-конференція головного тренера «Динамо» Ігоря Костюка.
Олександр ПОПОВ із Житомира
-
Семен Оболонский
- Опытный писатель
10.03.2026 18:22
Пенисовец, не скули как песс, Динамо выинрало на классе, все остальное по барабану.
- 0
-
Bobr Бобер
- Начинающий писатель
09.03.2026 18:50
Нічого страшного - завтра із президентом переглянуть відеозапис із численними повторами і свої "гарячі враження" змінить! А Полісся із таким підбором гравців має претендувати на місце десь у першій пятірці УПЛ цього сезону, не більше! Команда ще дуже що називається сира і тому що президент, що головний тренер як справжні професіоалт маєть і чудово розуміють, що команда-переможець за пів року не будується, не формується, не виховується і тому - за пів року не виникає нізвідки! Команда-переможець - наслідок щонайменше результат три-пятирічної щоденної роботи! І тут виявляється абсолютно зрозуміла причина: ні президент, ні головний тренер ніколи не були переможцями! Були дуже-дуже поруч, але переможцями - ніколи!
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
09.03.2026 13:08
Ротань - мені подобається вигравати і не подобається програвати. десь так.
- 0
-
несерьозний Лимонович
- Наставник
09.03.2026 12:20
В Полесье владелец суровый. И боица Ротань, что получит ломиком по рьобрам!
- 0
-
antal k.(antal68)
- Опытный писатель
09.03.2026 11:18
Если разделить эти два момента то фол на Бражко был, не имеет права игрок держать другого игрока руками это не регби. На счёт красной Биловару то если бы это было в Англии или Испании то красную получил бы сто процентов.
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
09.03.2026 10:21
Так,я також помітив ці дві грубі помилки,непризначений пенальті в ворота Полісся за удар ззаду по ногах Волошина ,не говорячи ще і про те що захисник був останнім в лінії захисту Друга помилка це призначення пенальті в ворота Динамо,там гри рукою не було,Коробов не міг ухилитись і руки не збільшували обсяг тіла Що стосовно відміни голу Полісся то де там помилка,Бражка двома руками не допустили до мяча Що стосовно Біловара то він зіграв в мяч, видалили би точно якби в мяч не зіграв,але ж він зіграв і це повпливало на рішення, Не бачу суддвства на користь Динамо яку Вацко заявив в УПЛ ТВ
- 3
-
Александр(alex2604)
- Наставник
09.03.2026 09:57
Дуже жалкую, що Гереро не забив. За рахунку 1:3 Полісся вже б не скавчало після гри.
- 0
-
misha pevzner(mishap.51)
- Наставник
09.03.2026 09:22
Твари! И не было трансляции в интернете !!!
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
09.03.2026 10:11
Я дивлюся в телеграмі Liveball
- 0
-
Христина
- Наставник
09.03.2026 09:20
Нічого дивного, він захищається як може. Наші тренери також скиглили завжди після поразок. Тому звичайна в'юха тренера, що програв. Ідемо далі...
- -2
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
09.03.2026 13:15
Будь ласка факти.
- 0
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
09.03.2026 09:06
невже естафета від Луческу?
- 0
-
Віталій
- Старожил
09.03.2026 06:56
Шо це за слова тренера ми боялись я боявся,шо туш потікла і сльози бризнули із глаз
- 3
-
Євгеній Антонов(Gasto)
- Опытный писатель
09.03.2026 06:23
Як же задовбало це кротяче скиглення. Рогань ніколи кроком не був, а поводить себе як Даша
- 1
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
09.03.2026 09:23
Ну там "потужний" кротячий агент.
- 1
-
Eataw
- Наставник
09.03.2026 00:32
Господи! Какое оно душное!
- 2
-
Сергей(Sergey15)
- Эксперт
09.03.2026 00:28
судячи з його післяматчевого вью то Руслану зі Святом.
- 8
-
Алексей Бурлаченко(Alejandro9)
- Эксперт
09.03.2026 00:02
Який же огидний цей ротань.
- 3