У четвер, 19 березня, у матчі 21-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 5:0 розгромило «Олександрію». Поєдинок проходив в Олександрії на стадіоні «Ніка». До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера столичної команди Ігоря Костюка.
— Перед матчем вдалося почути вашу підказку гравцям, що м’яч на такому полі обов’язково стрибатиме. І ось, перші два голи були забиті, як здалося, саме після такої поведінки м’яча. Виходить, спрацювала ваша підказка?
— Насамперед, ми говорили хлопцям перед матчем, щоб такі помилки, які могли статися через специфіку поля, не призводили до втрат м’яча і швидких контратак на наші ворота. Водночас просили хлопців змушувати помилятися суперника і користувалися цими помилками.
— За рахунок чого насамперед вдалося досягти такої переконливої перемоги?
— Ми не знали, за якою схемою гратиме «Олександрія». Думали, що, мабуть, вона побудує оборону в п’ять захисників. Але треба віддати належне команді суперника: вона сьогодні хотіла грати у футбол, використовувала схему в чотири захисники і продемонструвала, що в неї добре налаштовані перехідні фази. Для нас добре, коли команда суперника не закривається: є вільний простір і ми розуміємо, у яких фазах можемо домінувати. І сьогодні це принесло результат.
— Цього року у «Динамо» вже шість матчів і шість перемог. У якому з цих поєдинків ваша команда показала футбол, найбільш близький до того, який ви хочете бачити в її виконанні?
— Ми прагнемо перемагати в кожному матчі. Сьогодні поєдинок був дуже потужний як фізично, так і емоційно. Перед грою акцентували увагу гравців на тому, що попереду пауза на матчі збірних, буде можливість відпочити, і тому на сьогоднішній матч треба дістати з себе всі сили й емоції та обов’язково перемагати.
Що ж стосується вашого запитання, то назву матч із «Поліссям». Точніше, його другий тайм. У перерві ми внесли корективи, і ви могли бачити, як працювали наші перехідні фази, які моменти ми створювали за рахунок цих швидких переходів. Тож другий тайм матчу з «Поліссям» — це та гра, до якої ми прагнемо.
— Сьогодні знову спрацював стандарт. І було цікаво спостерігати в цих моментах за взаємодією тренерів і гравців команди. Ярмоленко, забивши м’яч, побіг до вашого асистента, Мацея Кендзьорека, а потім і до вас.
— Це його (Мацея Кендзьорека, — прим. ред.) зона відповідальності. Тому в ситуації зі стандартними положеннями він виходить до брівки поля і підказує хлопцям, нагадує, хто де має розташовуватися. І я теж можу брати участь у таких процесах.
— Як прокоментуєте дебютний гол Редушка за першу команду?
— Він робить перші кроки в команді на дорослому рівні. Звісно, ми переживаємо за нього. Але він відповідає нам на це тим, як працює. Поки що в нього не все виходить, але він прислухається до підказок. Унаслідок цього він сьогодні забив. У попередніх матчах у нього були моменти, але йому ніяк не вдавалося забити. А сьогодні, нарешті, його прорвало. Сподіваюся, цей гол дасть йому поштовх. А поки Редушко їде до збірної в хорошому настрої.
Післяматчева прес-конференція головного тренера «Олександрії» Кирила Нестеренка.
Олександр ПОПОВ з Олександрії
Хлопаки, накиньте карми, не має на плюси
-
Сергій (SS) 76
- Наставник
20.03.2026 14:05
Довіра тренера багато значить для хлопців, ти більше - його вихованців.
- 0
-
Андрей(Paparazzi)
- Наставник
20.03.2026 06:47
Подивимось ми на вас в єврокубках)) при СаШо також були усміхнені і розкуті після діда. А потім почали получати п… і все пройшло
- -1
-
Александр(alex2604)
- Наставник
19.03.2026 22:00
З огляду на психологію - матч видатний. ОкрІм розгромної перемоги, забили всі, кому це було дуже треба: Волошин і Яцик - не забивали давно, Редушко - перший гол в УПЛ, Пономаренко та Ярмоленко - ну, це всім зрозуміло.
- 2
-
sea sea(sea1)
- Старожил
19.03.2026 20:14
Хотів Костюка головним ще після Луческу, але мабуть все все зроблено вчасно
- 0
-
Александр(alex2604)
- Наставник
19.03.2026 22:03
Якби не Шовковський, не всі, мабуть, зрозуміли б, що Костюк краще.
- 0
-
sea sea(sea1)
- Старожил
19.03.2026 23:45
У футбольних колах знали, що як системний футбольний менеджер Костюк значно краще
- 1
-
Сергей Рыбик(rybik)
- Опытный писатель
19.03.2026 19:43
На команду стало приятно смотреть. Двигаются, ищут друг друга, думают, врываются… Класс! Понятно, что кто-то выглядит убедительнее, кто-то послабее. Но в целом характер такой команды сильно воодушевляет. С победой! Парням и тренерскому штабу искренняя благодарность!
- 2
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
19.03.2026 19:23
Можна побажати тільки одного - і далі так продовжувати. Мрію про виграшну серію до кінця сезону - упустили в минулій половині сезону дуже багато - пора надолужувати! Удачі і нових перемог!
- 2
-
Свідок Динамівських сердець
- Наставник
19.03.2026 19:06
Комбінація , що привела до другого голу, це вже заявка!
- 0
-
FC_DK_2025 Д
- Наставник
19.03.2026 18:44
Сьогодні 10 приводів , щоб порадити:
- 6
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
19.03.2026 18:40
Вже добре проглядаеться команда майбутнього, що складаеться з гравцiв, якi грають у швидкiсний футбол.
- 1
-
veteran65 veteran65
- Опытный писатель
19.03.2026 17:59
Вітаю з перемогою! Вимальовується потихеньку дуже непогана команда.
- 1
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
19.03.2026 17:53
Треба сказати, що "Динамо" грало уважно, щоб не пропустити гол після конратаки суперника. На 60-й хвилині були вдало проведені три заміни, які просто перевернули гру. Волошин та Піхальонок почали розривати суперника. Бражко став краще грати на атаку, тому що його вдало підстраховував Михайленко.
- 3
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
19.03.2026 16:57
Дуже красивий матч, спокійно,на класі і без травм.
- 1
-
Bobr Бобер
- Начинающий писатель
19.03.2026 16:56
З заслуженою перемогою і Костюка, і гравців, і Динамо, і уболівальників! Чомусь сьогоднішній другий тайм вийшов протилежним минулому другому тайму, який дуже промовисто нагадував нам Динамо імені Шовковського! А що змінилося? Установка? Навряд чи! Суперник? То і минулий тур представив для Динамо суперника приблизно такого ж ! Погода і поле? Ну це вже зовсім не про футбол! То що ж змінило команду? Мабуть те, що у другому таймі вже не було на полі "на ручняку" Шапаренка, якогось незрозумілого Бражка і вийшли швидші і з більшим бажанням Піхальонок, Волошин. І команда побігла, гравці ожили і голи не забарилися! Молодці, що не зупинилися на 1-0!
- 2
-
antal k.(antal68)
- Опытный писатель
19.03.2026 16:52
Скажу честно до трех замен во втором тайме игра была не очень хотя и забили два гола, после замен хоть что-то начало напоминать игру европейского уровня.
- 1
-
Максим Александрович Сафронов
- Читатель
19.03.2026 16:42
С полудворовыми командами играть, это мы можем
- -9