Бухарестська університетська лікарня швидкої допомоги повідомила про смерть колишнього головного тренера київського «Динамо» Мірчі Луческу.
Нагадаємо, 29 березня Луческу знепритомнів під час технічної наради перед тренуванням збірної Румунії, після чого був госпіталізований. Минулої суботи 80-річний фахівець переніс інфаркт і був переведений до реанімації. Відтоді лікарі всіма силами боролися за життя тренера, але, на жаль, сьогодні їм довелося здатися.
-
Саня Мирон(sena)
- Наставник
09.04.2026 08:23
С глубокой печалью узнал о смерти Мирча Луческу. Это огромная потеря для всего футбольного мира и в частности для Украины и, в особенности, для нашего клуба.
- 0
-
Есквайр
- Начинающий писатель
09.04.2026 02:56
Трампу тоже скоро 80 будет - ждем, надеемся, верим :)
- 0
-
Руслан Давыденко(aFFtor)
- Наставник
09.04.2026 08:50
Венс - ще більший дегенерат
- 0
-
Сергій (SS) 76
- Наставник
08.04.2026 13:39
Сильний тренер. Дякуємо. Світла память.
- 0
-
Яро
- Читатель
08.04.2026 12:26
Царство небесне. Він не міг жити без футболу. Дуже любив гру. Пам'ятатимемо.
- 0
-
sergei filipov(didfiodor)
- Старожил
08.04.2026 11:36
царство небесное хороший был тренер
- 0
-
Константин К(Konstantin7)
- Наставник
08.04.2026 10:33
Дякуємо за все, тренер! Спочивайте з миром
- 1
-
NK14 ..............(evanikon)
- Наставник
08.04.2026 09:31
Мир вам мистер, и спасибо за всё !!!
- 1
-
Вічно Молодий(Roa)
- Наставник
08.04.2026 06:13
Можна по різному до нього відноситись, але він залишив великий слід в українському та світовому футболі. Вічна памʼять, хай спочиває з миром.
- 2
-
Алекс DK(Hondalex)
- Старожил
08.04.2026 04:10
До последней секунды жил футболом...
- 1
-
Mr. First
- Опытный писатель
08.04.2026 02:21
Дуже сумно. Спочивайте Містер, дякуємо Вам....
- 1
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
08.04.2026 00:48
Вічна пам'ять!
- 1
-
Vladyslav Kosulin(kosulin)
- Наставник
08.04.2026 00:44
R.I.P.
- 1
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
08.04.2026 00:18
Светлая память !
- 1
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
08.04.2026 00:07
Земля пухом !
- 1
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
08.04.2026 00:05
Чесно кажучи, могли б сьогоднішні матчі ЛЧ почати з хвилини мовчання у зв'язку зі смертю Луческу... Це було б красиво, правильно і справедливо!!
- 4
Ще коментаріОн был не просто тренером-он был человеком с большой буквы, который принес в "Динамо" опыт, мудрость и веру в команду в непростое время. Его профессионализм, спокойствие и уважение к футболу всегда вызывали восхищение.
Да, его имя долгое время ассоциировалось с принципиальным соперником -"Шахтёром". Но именно это делает его вклад в «Динамо» ещё более значимым. Придя в клуб, он сумел сделать то, чего давно ждали болельщики -команда оформила золотой требл. Этот успех стал подтверждением его выдающегося тренерского уровня. Достаточно взглянуть на статистику, чтобы понять масштаб проделанной работы - подобного результата у "Динамо" не было уже много лет.
Луческу оставил после себя не только трофеи, но и наследие - подход к игре, отношение к работе и пример настоящего наставника. Он умел объединять, вдохновлять и вести вперед.
Светлая память великому тренеру. Спасибо за всё, мистер.
R. I. P.