Півзахисник «Челсі» Михайло Мудрик дискваліфікований на 4 роки Футбольною асоціацією Англії через позитивну допінг-пробу. Про це повідомляє відомий журналіст Бен Джейкобс.
«Футбольна асоціація дискваліфікувала Мудрика на чотири роки за антидопінгове порушення — це максимальне покарання.
Мудрик звернувся до CAS, подавши документи 25 лютого 2026 року. CAS підтверджує, що українець зараз оскаржує „встановлений чотирирічний термін дискваліфікації“, додаючи, що сторони наразі „обмінюються письмовими поданнями, а слухання ще не заплановано“. „Челсі“ відмовилися від коментарів», — написав Джейкобс на своїй сторінці в мережі X.
Нагадаємо, Мудрик відсторонений від футболу з грудня 2024 року через позитивну допінг-пробу.
Хай ще подякує, що не посадили за небезпечне водіння авто без прав!
-
Сергей Качмарчик(DynamoForever10)
- Эксперт
02.05.2026 00:28
Game over. Game/set/match
- 0
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
30.04.2026 16:14
Міша уже два роки вирішує своє питання. І вирішив на максимальну дискваліфікацію. Боюсь що і аппеляція нічого не вирішить. Він же не німець або англієць.
- 0
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
30.04.2026 12:26
Назвіть хоч одного українського гравця, якого продало Динамо за кордон, щоб був з таким шлейфом? Це багато про що говорить і хто у пріоритетах у сахталя.
- 0
-
Serhii L(lusen)
- Старожил
30.04.2026 12:22
Ну, був колись, такий собі футболіст Мудрик... Я вже й забув про нього, і через деякий час, інші забудуть. Його поведінка, вказує на те, що нічого випадкового в життя просто так не відбувається.
- 1
-
OleRo n(Oler)
- Эксперт
30.04.2026 11:14
Все йде за логікою. Добре, що вже хоч офіційно дали 4 роки. Тепер вже можна подавати апеляцію, що юристи і зробили. І десь за 6-7 місяців дисквал знімуть. Але, мабуть доведеться покинути Англію
- -2
-
Есквайр
- Начинающий писатель
30.04.2026 02:25
В реальності мельдоній не є препаратом який покращує результати і до 2016 року його в списку заборонених препаратів не було, хоча він був відомий з кінця 1970-х. Навіть його розробник стверджує досі, що це не допінг.
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
30.04.2026 12:59
Мельдоній — це метаболічний лікарський засіб, що покращує енергетичний обмін, захищає клітини від кисневого голодування (ішемії) та підвищує працездатність. Використовується при серцевих захворюваннях, зниженні продуктивності та хронічній втомі. Заборонений WADA (Всесвітнім антидопінговим агентством) з 2016 року.
- 0
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
30.04.2026 01:00
Потерялся в спорте игрок.после такого не так просто отойти,а тем более війти на тот же уровень.
- 0
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
29.04.2026 23:53
Реброва 'ушли' не просто так .
- -4
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
29.04.2026 23:48
Через полгода вернётся в футбол
- -2
-
OleRo n(Oler)
- Эксперт
30.04.2026 11:09
Теж так думаю. Але,мабуть, не в АПЛ - здадуть кудись в оренду, може у сателіт -Страсбург.
- -2
-
Андрей Андреев(Petter5650)
- Эксперт
29.04.2026 22:41
Мне не нравиться позиция -" он сукин сын, но он наш сс"...
- -1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
30.04.2026 13:03
Пам'ятаю матч на 50-річчя Пеле. Він ніяк не міг вдарити по м'ячу, йому робили все, але удар по воротам був і несильним, і неточним. І це Пеле а не...
- 1
-
Руслан Жук
- Эксперт
29.04.2026 22:32
Може хоч тепер усякі бурбаси перестануть строчити маячню про повернення Мудрика в великий футбол.
- 1
-
OleRo n(Oler)
- Эксперт
30.04.2026 11:12
Не перестануть) Ще більше будеть його "Повертати")
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
30.04.2026 13:04
Як і Ви через 6 місяців?
- 0
-
Nazar Nazaricov
- Эксперт
29.04.2026 22:13
Міша - усьо .... нефіг було з кацапкою гуляти ... могли і траванути тварі кацапські .... але то вже домисли ... а по факту - усьо
- 1
-
несерьозний Лимонович
- Наставник
29.04.2026 20:46
Усього 2 роки залишилося. На параші пересидіти можна.
- 2
-
Bao Bab
- Наставник
29.04.2026 20:36
Неадекватно суровые наказания за проступки, где умысел недоказуем
- -1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
30.04.2026 13:06
Це порушення правил. Не доведеш ніколи, що водій збив пішохода навмисно...
- 1
-
Bao Bab
- Наставник
30.04.2026 16:53
Ну, если будет установлено, что у этих водителя и пешехода ранее уже возникали конфликты, то это будет другой разговор, чем если они незнакомцы
- 0
-
Serg_sk
- Читатель
29.04.2026 20:09
Тупик он и в Африке Тупик. Сам испоганил себе карьеру.
- 0