Головний тренер київського «Динамо» Ігор Костюк висловився про новачка своєї команди, 18-річного нападника П’єра Мунгенге.
«Над підписанням Мунгенге всі плідно працювали, і скаут, і президент. Ми вели переговори, розмовляли з ним, тому що для гравця було важливим розуміння, що в нас за команда, яка в нас структура, які в нас цілі, які в нас завдання. І тут з усіх боків плідно попрацювали всі та переконали його, що для нього це буде крок уперед.
Під час розмови з ним ми бачимо, що він амбітний і ставить такі запитання: „Як я гратиму?“, „А наскільки ви будете мене використовувати?“. Видно, що гравець приходить не просто так, а щоб прогресувати, і заявляє, що хоче з клубом вигравати трофеї.
З нами Мунгенге поки працює нейтрально, тому що максимальних навантажень ми йому не даємо. Він пропустив три тижні, тож ми поступово підводимо його до тренувань.
Звісно, ми брали його як форварда, але якщо він буде корисним і всередині поля на фланзі, то ми будемо його так використовувати. Поки ми придивляємося, знайомимося з ним, з його якостями, як він працює, як адаптується, тому що молодіжний футбол і дорослий футбол — це трохи різні і швидкості, і напруга, і тиск. Але найближчим часом він уже приєднається до повноцінної роботи в групі, і ми будемо розуміти, коли його можна буде використовувати», — сказав Костюк в ефірі клубного YouTube-каналу «Динамо».
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
25.07.2026 20:31
як казав костюк ми брали мунгене як нападника але у нас є свій нападник тому поставимо його на воротах нехай тренується він там ще ніколи не грав !!!???
- 0
-
sea sea(sea1)
- Старожил
23.07.2026 14:01
Тренер прав. Якщо хлопець хоче грати за збірну Франції та у великих клубах, то має грати на флангах. Центральний нападник меньше 185-187 зросту не розглядається на сьогоднішній день
- 0
-
Yevheniy
- Начинающий писатель
23.07.2026 12:21
Ми поступово підпускаємо його до..... тренувань)))
- 4
-
antal k.(antal68)
- Опытный писатель
23.07.2026 11:10
Вспоминаю как купили Идеа,пацан уже в первом же матче вышел на замену и забил гол,а дальше наверное все помнят и никто его не готовил два месяца
- 7
-
Никита Иванов(saburi)
- Эксперт
23.07.2026 10:23
ОригІнально. Взяли а тепер будуть придивлятися до його можливостей.
- 3
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
23.07.2026 10:11
Можливо все ж таки ставити до складу?
- 1
-
Taras Х
- Опытный писатель
23.07.2026 09:53
Нам нужен нападающий! Взяли нападающего из ПСЖ!!! Теперь надо подумать,как его использовать?) Вот оно как оказывается бывает. Во многих клубах,если берут новичка при необходимости,то как можно скорее дают ему играть, а тут пацан заряжен на игру,готов рвать, но ему надо обкататься, это как вообще??? Учитывая,что в первом матче Пономаренко показал не особо выразительную игру, почему маринуют Пьера??? Когда уже разгонят всех этих менеджеров и возьмут нормальных профессионалов,которые будут знать,что им делать. Судя по выражению лица Костюка он в упор не понимает,что ему делать...
- 5
-
Yevgen Borshch
- Опытный писатель
24.07.2026 18:51
і коли беруть вже знають як будуть використовувати
- 0
-
Andrewuus_1978
- Наставник
23.07.2026 07:59
Але.....
- 1
-
Igor Chernets(IngvarC)
- Наставник
23.07.2026 00:02
Пока мы присматриваемся, знакомимся с ним, с его качествами, как он работает, как он адаптируется, потому что молодежный футбол и взрослый футбол — это немножко и скорости разные, и напряжение, и давление другое.
- 5
-
Альф
- Начинающий писатель
22.07.2026 23:08
План по валу, вал по плану)
- 1
-
Major Just
- Наставник
22.07.2026 23:08
Вернидуб к концу 1-го тайма выигрывал 2:0, а в итоге - 2:4...
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
22.07.2026 22:45
Так,ми його взяли,але
- 0
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
22.07.2026 22:35
Щось тут не все так однозначно.Брали,готувались.підписали і об....ись.Тепер знайомляться.Щось довго.Молодий ще.треба думати як правильно його підвести в основу.але награвати вже потрібно.
- 2
-
viktor sher(all4u)
- Наставник
22.07.2026 22:31
Пропал чувак,начнут переучивать и как обычно толку не будет!Да поставте его туда,на ту позизию на которой он играл,но как обычно выдумывают,то в чем не разбираются,поэтому некоторые игроки и не заиграли!
- 9
-
Vlad Podolsky(Misu)
- Наставник
22.07.2026 22:14
Игорь , его нужно сразу выпускать , иначе это очередное чудо от динмо
- -3