Андрей Пірло не стане новим головним тренером збірної Італії.
Як повідомляє журналіст Фабріціо Романо, президент федерації футболу Італії Джованні Малаго ухвалив рішення скасувати призначення Пірло на посаду наставника національної команди. Функціонер пояснив це рішення тим, що тренер співпрацює з російським букмекерським брендом.
Нагадаємо, раніше президент УАФ Андрій Шевченко також засудив поведінку Пірло за його зв’язки з росією.
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
28.07.2026 03:39
Що, синку, допомогли тобі твої кацапи?
- 0
-
Сергій К(Booh)
- Наставник
27.07.2026 23:19
Це добре!
- 0
-
xacan basten
- Наставник
27.07.2026 21:13
Гроші не пахнуть, гроші смердять!
- 0
-
Vlad Podolsky(Misu)
- Наставник
27.07.2026 21:08
Величайший футболист, но человек гавно. Так часто бывает среди спортсменов.
- 0
-
Pavel Nedved
- Читатель
27.07.2026 21:08
Тепер дорога відкрита тренувати в рашці)
- 0
-
Vadim
- Эксперт
27.07.2026 21:01
А от нєфіг було !
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
27.07.2026 19:57
Браво!
- 0
-
Сергей Качмарчик(DynamoForever10)
- Эксперт
27.07.2026 19:12
Отлично! Очень "успешный", "опытный" и "авторитетный" тренер. Спасибо не надо. Ещё и буков рекламирует! Не думал что Пирло столь бестолковый и жадный
- 0
-
Вічно Молодий(Roa)
- Наставник
27.07.2026 18:22
Справедливо!
- 0
-
Pike
- Наставник
27.07.2026 16:12
От приклад демократичної країни! А у нас,країни,яка потерпає від нападу кацапів- брати в фсб,нічого,працює на найвищому рівні в ОП! А генпрокуратура взагалі жах:
- 5
-
xacan basten
- Наставник
27.07.2026 21:16
Так, у нас дуже багато рашистських шпигунів та зрадників!!
- 0
-
Serguna Serguna
- Опытный писатель
27.07.2026 15:58
Тупий кацаполюб, і цим все про нього сказано.
- 0
-
Эмир FCDK(emir67)
- Наставник
27.07.2026 15:42
Осторожно, двери закрываются! Следующая станция "болото"
- 2
-
a ui(a_ui)
- Наставник
27.07.2026 15:23
Це карма наздоганяє. Але варіанти у андреа все ще є.
- 3
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
27.07.2026 15:07
Не всякий понедельник - "понедельник".
- 2
-
Валико Мизандари
- Начинающий писатель
27.07.2026 14:45
дайте вы ему уже узкое гражданство и отправьте в сибирь к китайцам!пусть им байки травит.
- 3