Трохи більш ніж за годину в Любліні на стадіоні «Арена Люблін» розпочнеться перший матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій між київським «Динамо» та азербайджанським «Карабахом». Стартовий свисток у цій зустрічі пролунає о 20:00 за київським часом. Кілька хвилин тому стали відомі склади команд на цей поєдинок.
«Динамо»: 71.Суркіс — 5.Сич, 94.Кендзьора, 32.Михавко, 44.Дубінчак (К) — 6.Бражко, 15.Рубчинський — 39.Герреро, 21.Лонвейк, 70.Редушко — 11.Пономаренко.
Запасні: 35.Нещерет, 43.Ольховий, 7.Ярмоленко, 8.Піхальонок, 9.Волошин, 10.Шапаренко, 18.Тимчик, 22.Кабаєв, 29.Буяльський, 40.Біловар, 66.Тіаре, 99.Мунгенге.
«Карабах»: 99.Кохальські, 25.Макрецький, 2.Сілва, 4.Варконьї, 44.Джафаргулієв, 35.Бікальйо, 8.Янкович, 7.Муаддіб, 10.Зубір (К), 29.Сефас, 21.Кащук.
Запасні: 1.Магомедалієв, 23.Зломіслич, 5.Ланга, 9.Монтьєль, 13.Мустафазаде, 20.Каді, 22.Гурбанли, 32.Джабраїлзаде, 49.Баширов, 55.Гусейнов, 88.Лобату.
-
Павел Pavel58(pavel58)
- Эксперт
06.08.2026 19:55
Похоже Костюк решил забить на Еврокубки и делает ставку н Ч,У Столетие всё-таки ....
- 0
-
sedoj седой(sedoj)
- Эксперт
06.08.2026 19:49
sedoj седой(sedoj) 01.08.2026 20:42
- -1
-
Черкаський вареник
- Наставник
06.08.2026 19:44
Досить дивно, я за в єврокубках перевіряти другий склад,але краще би спочатку туди попасти З іншого боку подивимось,буває що на краще
- 0
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
06.08.2026 19:40
Костюк продовжує експериментувати зі складом. Команда слабка, не укомплектована і він намагається знайти якийсь варіант, який буде давати результат. Плюс за два дні матч з «Вересом»
- 1
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
06.08.2026 19:25
Отже, дуже хотілося б помилитися, але цей експеримент особисто мені, не дуже подобається,ну а там побачимо, залишається тільки вірити.
- 1
-
Юрій Вакулюк(a.nesta)
- Наставник
06.08.2026 19:25
Перед другим матчем з Парком подумалося, що зливають лігу Європи, але тепер перед цим матчем ніхто мене не перевпевнить, що керівництвом клубу прийнято рішення позбутися єврокубків, бо так буде хоч якийсь шанс в чемпіонаті зайняти 2 місце. Але для чого воно потрібне, якщо гравці не прогресують і кожен рік результати все гірші і гірші.
- 0
-
Володимир _W
- Наставник
06.08.2026 19:21
Було спочатку дві нічиї, потім дві поразки, залишилось отримати дві перемоги. Хай щастить.
- 7
-
Den Desyatka(deSyatka)
- Старожил
06.08.2026 19:19
Абсолютно ненаграний склад. Абсолютно нема розуміння чого очікувати. Я не хочу хаяти Костюка завчасно, але піду дістану валерянку.
- 2
-
Eugene61 Dynamo(Eugene61)
- Наставник
06.08.2026 19:17
Вполне ожидаемо, перед воскресной игрой с Вересом основе дают отдохнуть.
- 2
-
Сергей Рудник(odessa73)
- Наставник
06.08.2026 19:14
Я думаю,що це оптимальний склад...
- 1
-
Сергій Гусак(sergiomole1)
- Наставник
06.08.2026 19:12
Запас за іменами сильніший. Напевно хочуть вимотати Азербайджан і в другому таймі бити вже їх мокрими тапками
- 2
-
Володимир _W
- Наставник
06.08.2026 19:23
Ви про Біловара?))
- -1
-
Ігор Котолупський
- Опытный писатель
06.08.2026 19:10
У півзахисті ні Буяльського ні Шапаренка. Як вони збираються розганяти атаки?(
- 0
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
06.08.2026 19:36
А вони збираються атакувати??????
- -1
-
antal k.(antal68)
- Опытный писатель
06.08.2026 19:06
Суркис в воротах, не понимаю! Он абсолютно не умеет играть ногами, лупит мяч куда по дальше.
- 1
-
Name Surname(stas.317)
- Эксперт
06.08.2026 19:16
Так це ж тактика Костюка - влупить мяч подалі в розрахунку, що Пономаренко десь там зачепиться
- 0
-
Альф
- Начинающий писатель
06.08.2026 19:20
Это новая тактика, что бы не было потерь мяча в районе штрафной и не надо было бы выходить из высокого прессинга, чего мы не умеем.
- 1
-
Major Just
- Наставник
06.08.2026 19:24
"И это правильно! И это правильно, товарищи..." (с), Миша)
- 0
-
a ui(a_ui)
- Наставник
06.08.2026 19:06
А що з Огунданою?
- 2
-
Джон Уик
- Старожил
06.08.2026 19:06
Схоже, що Костюк вибирає стартовий склад на матчі після консультацій з Веронікою Фен шуй...
- -2
Ще коментарі"Ну, если Суркис не требует от Костюка пройти в основной этап ЛК, то это автоматически означает, что Костюк не будет требовать победить "Карабах" любой ценой. А это, в свою очередь, предполагает, что состав на игры с "Карабахом" может быть "экспериментальный" - полуосновной или полурезервный. Ну, кому как нравится".
++++++++++++++++++++++++++++++++
Обратите внимание на дату написания этого комментария: 01.08.2026 20:42