У неділю, 9 серпня, у матчі 2-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 2:1 обіграло в гостях рівненський «Верес». Поєдинок проходив у Рівному на стадіоні «Авангард». До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера столичної команди Ігоря Костюка.
— Чому сьогодні не потрапили до заявки на матч Дубінчак і Піхальонок?
— Дубінчаку ми дали відпочити, а у Піхальонка — мікропошкодження, і, на жаль, ми не могли сьогодні його використовувати.
— Останнім часом ваша команда грає в атаці мляво. Чому так?
— Не сказав би, що ми мляво граємо в атаці. Просто підводить реалізація. Ви бачите, що ми використовуємо різні поєднання гравців. На жаль, не забиваємо свої м’ячі.
До сьогоднішнього матчу ми грали з суперниками, які добре обороняються. Це стосується і ПАОКа, і «Карабаха». Тож не все так, як ви кажете.
— Які цілі на сезон в УПЛ у вашої команди?
— У київського «Динамо» мета завжди одна — чемпіонство.
— Ваша оцінка ситуації з жовтою карткою Біловару?
— Я не хочу коментувати дії арбітрів.
— «Динамо» цього літа підписало вже чотирьох футболістів. На цьому трансферна діяльність клубу на літню кампанію завершена, чи можна ще чекати інших новачків?
— Ми працюємо в цьому напрямку.
— Тобто, будуть новачки?
— Подивимося. (Усміхається).
— Тепер «Динамо» гратиме у двох турнірах. Як оціните готовність до цього у фізичному плані футболістів вашої команди?
— Ви бачили, ми провели ротацію складу. У нас є глибина складу, і ми розраховуємо, що нам вдасться рівномірно розподілити навантаження між усіма гравцями.
— Як оціните гру Мунгенге, який сьогодні дебютував у стартовому складі?
— Звісно, поки є питання щодо його розуміння того, як треба грати в нашій структурі. Але він доволі непогано провів цей матч. З його боку є бажання, розуміння — це найголовніше.
— Чому не грає Шола?
— У нього було мікропошкодження. А сьогодні в нас не було можливості його використовувати.
— Чи була помилка Суркіса в епізоді, який призвів до гола «Вереса»?
— Не було. У тому епізоді з боку «Вереса» був навал, наш воротар зреагував, але суперник зіграв на добиванні.
— Як цей гол вплинув на гру вашої команди?
— Ніяк не вплинув. Треба забивати свої голи, не помилятися в перехідних фазах і доводити матч до логічного завершення, коли ведемо в рахунку.
— Чи задоволені загалом грою вашої команди сьогодні?
— Гра забувається, результат залишається. Сьогодні результат був важливішим. У тому сенсі, що в нас був і переїзд із Польщі, і ротація складу. Будемо робити висновки. І завжди кажу хлопцям: будете віддаватися на 100 відсотків, і удача вам усміхнеться.
Післяматчеву прес-конференцію головного тренера «Вереса» Олега Шандрука очікуйте трохи пізніше...
Олександр ПОПОВ із Рівного
-
uri rozenberg(uwara)
- Наставник
09.08.2026 23:18
Самое страшное, что Сыч из Карпат смотрится Лучше, чем все остальное , что находится на поле!!!
- 0
-
Андрей(Paparazzi)
- Наставник
09.08.2026 23:15
Проблема команди в тому, що після Луческу ніхто цих хлопців більше не тренував з толкових, який буде теорію давати, по полю водити, показувати, пояснювати. Це ж великий шматок роботи, ще й треба самому розуміти.
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
09.08.2026 23:01
Вітаю всіх з перемогою,якщо пройдуть Карабах то будуть взагалі молодці!!! В цьому сезоні у нас будуть всі такі ігри,впівноги вже не виграєш в жодної команди,навіть Верес укомплектований нормальними грацями ,плюс такі команди виходять на гру з Динамо як на фінал. Яка гра повторюєть від матчу до матчу, в двох останніх матчах ми перемогли і надіюсь пройдемо Карабах. Не все сподобалось , але дві останні гри Динамо грало з бажанням
- -2
-
Олексій Бурлаченко(Alejandro9)
- Эксперт
09.08.2026 22:55
Ви граєте жахливо. Мляво це м'яко кажучи. Жахливо у всіх лініях. Крапка.
- 0
-
АN NA
- Читатель
09.08.2026 22:35
Якщо тренерський штаб хоче позитивних результатів і вважає себе професіоналами, то захисник Біловар і воротар Суркіс повинні довго грати за дубль або в оренді.
- 0
-
Gector Kyiv(Maksimus77)
- Старожил
09.08.2026 22:26
Не можна тренеру до такої міри лебезати, в моменті з забитим нам голом, воротар просто елементарно не втримав мяча в руках, вина повністю на ньому. Потрібно речі називати своїми іменами.
- 0
-
Вiктор Миколайович(vitec)
- Наставник
09.08.2026 22:05
Ігор Костюк: «Не сказав би, що ми мляво граємо в атаці»
- 1
-
Сергій Петращук
- Читатель
09.08.2026 22:03
Мунгенге буде хороший нападник, пацану всього 18, Пономаренко теж не зразу роззабивався, сподобався сьогодні Тіаре, помітно прогресує
- 0
-
Виктор Богдан(vdb)
- Наставник
09.08.2026 22:03
Якось запхати м'яч в ворота часом вдається, ніхто не може вдарити акцентовано.
- 1
-
DyNaMo Fun (ДК)
- Опытный писатель
09.08.2026 22:22
Подивись матч Кривбас - Динамо минулого сезону 5:6 - 11 голів! Далеко тобі ще до результативних матчів :)))
- 1
-
Ssallamm
- Читатель
09.08.2026 22:02
Прикро...але в Динамо дуже все погано. Не розумію як з такою грою тренер хоче здобути, як він каже, чемпіонство
- 2
-
Kino Kino
- Старожил
09.08.2026 21:57
Команда не уміє грати під пресингом від слова зовсім. Тільки на чистиї мячах перепасовіватись з оглядкою на кіпера. Футбольного інтелекту і бачення поля повний нуль..в основному в центрі поля. Біда і з захистом і півзахистом включно. З командами типу полісся Харкова буде біда ще більша ніж сьогодні. Немає тренера який може поставити гру, який може привити культуру паса, який може мати на гру різні плани. Тупо просто немає.
- 0
-
Geels9
- Старожил
09.08.2026 21:57
Бендер устал от Нарзана , а динамовцы от футбола . Теперь ещё больше понятно , почему блогеры не видят их в призёрах . На фоне середнячков Динамо особо и не выделяется . Такие команды как ЛНЗ динамовцам не одолеть чисто физически . Перезагрузка команды как никогда актуальна . Фишка динамовцев - подписка новых игроков на сезон -тоска .
- 0
-
Віктор Василюк(Viktor77750)
- Наставник
09.08.2026 21:53
Новини читали ? Найближчим часом готується "Націоналізація Динамо Київ" наймовірніше новим власником стане Генадій Буткевич.
- -3
-
a ui(a_ui)
- Наставник
09.08.2026 22:05
:)
- 0
-
Віктор Василюк(Viktor77750)
- Наставник
09.08.2026 22:11
Не знаю наскільки це правда , але канали мільйонники про це пишуть і це є факт !
- 0
-
a ui(a_ui)
- Наставник
09.08.2026 22:16
Ну, якщо вже канали мільйонники про це пишуть!
- 0
-
DyNaMo Fun (ДК)
- Опытный писатель
09.08.2026 22:24
кАНАЛи на замовлення - то точно! І саме сумне, що наші люди читають таке лайно і ведуться не маючи власних мізків.
- 1
-
DyNaMo Fun (ДК)
- Опытный писатель
09.08.2026 22:23
Де таку якісну шмаль дістати? :)))
- 1
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
09.08.2026 21:43
З такою грою нічого не світить.
- -1
-
antal k.(antal68)
- Опытный писатель
09.08.2026 21:39
Спасибо Малышу,что сделал нам этот пенальти.
- 0
Ще коментаріАле в цьому і різниця між тренерами за 500-700 тис доларів в рік і більше 1 млн доларів. Дешева риба-дешева юшка. Поки не прийдуть толкові, а до безтолкових толкові рідко приходять, то й буде такий результат-десь фартануло, десь самі щось одноразово показали, а десь нагнули і без вазеліну нас.
Не потрібно гіпнотизувати що ніби все окей.
З такою грою та самовіддачею місця навіть в п'ятірці не бачити.
По персоналіям навіть немає що говорити, всі все бачать. Деякі гравці мають грати за Ю-21, і навіть не вилазити звідти
Все відносно !!!
Костюк навіть супер тренер відносно якогось петра залупека, але о реально = ні тренер, ні гравці, ні гра в атаці НІЯКА!!!
Дивився матч Кривбас - Зоря, п'ять голів.
:)