Головний тренер «Динамо» Ігор Костюк продовжить виконувати свої обов’язки у найближчому матчі чемпіонату України проти «Колоса». Про це заявив журналіст Михайло Співаковський.
«За нашою інформацією, на матч 3-го туру УПЛ „Динамо“ виведе Костюк. Обіцяю, за всім, що відбуватиметься навколо „Динамо“ найближчими днями, ми будемо уважно стежити», — сказав Співаковський в етері «ТаТоТаке».
Нагадаємо, поєдинок «Динамо» — «Колос» відбудеться у неділю, 16 серпня. Початок зустрічі — о 18:00.
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
16.08.2026 20:27
Толку не буде.
- 0
-
Aleks Aleks(alleks)
- Начинающий писатель
15.08.2026 06:11
если и будет отставка Костюка, то не спешил бы сильно обнадёживаться, уже гуляют в сети слухи про Реброва. Если не утка, то плакать или смеяться, но в любом случае не радовался бы.
- -1
-
Олег Киянин(Fan-777)
- Наставник
15.08.2026 13:21
Проблеми в Суркісів і читай в Динамо,почались коли вони"попали"на гроші в Приваті...І не траба казати ,що в нас вже 30 років все погано...Було б дивно,якщо б кроти,вкладаючи по українським міркам,шалені гроші,були б слабшими за Динамо !Біда Суркісів не в відсутності коштів,те що вони вкладають ,цілком достатньо,що боротися за 1-2 місце.Біда в відсутності сучасної управлінської вертикалі в Динамо,де кожен відповідає за свій напрямок роботи,і потрапив на посаду не завдяки булим заслугам,а тому що він кращий !
- 0
-
Major Just
- Наставник
14.08.2026 23:12
Ясно, що мажори оборзєли вкрай, Костюка вони навіть слухати не хочуть (бачив на власні очі, це ж саме було і з СаШо). І призвів до цього відомо хто - джуніор , своїм безглуздим керуванням.
- 0
-
Aleks F
- Начинающий писатель
14.08.2026 19:54
- 0
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
14.08.2026 18:31
Может всетаки сначала 2/3... ползающих мух.... даже не летающих...убрать...а потом Тренера искать ?
- 0
-
Jew
- Опытный писатель
14.08.2026 18:25
Так-как уровень игроков и трансферов опустился ниже пристойного, Динамо критически необходим тренер который умеет работать со "шлаком". Бывшие "динамовцы" уже не подходят, так как уровень игроков уже на уровне 4-5 команду ЧУ и не получиться выезжать на "голом" классе футболистов. Тут 2 варианта, или искать тренера, который может слепить из г.. пулю или по старой классике ничего не делать так как "Шахтер все купил".
- 0
-
несерьозний Лимонович
- Наставник
14.08.2026 19:13
Слепить из г..на пулю не трудно!
- -1
-
mr. Chonkin(mr-chonkin)
- Эксперт
14.08.2026 18:18
Йовичевич без работы.
- 3
-
Funt Return
- Наставник
14.08.2026 19:52
Йовичевич - варіант гарний. Але існує висока вірогідність, що йому створять у клубі такі умови, що він сам збіжить за півроку. Ігор не та людина, якою можна керувати, як маріонеткою.
- 1
-
Aleks F
- Начинающий писатель
14.08.2026 19:55
- -1
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
14.08.2026 18:14
Костюк не тягне «Динамо» (і деяким з нас це було неважко спрогнозувати відразу після його призначення), але на кого його може поміняти Суркіс? На «нового Костюка». Чи хтось вірить, що привезуть якогось кваліфікованого іспанця чи німця?
- 0
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
14.08.2026 17:53
круговорот физруков в природе продолжается
- 2
-
Aleks F
- Начинающий писатель
14.08.2026 19:56
- 0
-
Альф
- Начинающий писатель
14.08.2026 17:43
А может еще 2 гола и будет новый тренер.
- 0
-
Андрій Матчук
- Старожил
14.08.2026 16:55
Разве только он виноват в том,что Бражко не может ударить на силу?
- 2
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
14.08.2026 18:33
Отож... хай Лужного в помічники дадуть і усі застереження знімуть... тоді і подивимось ...на кабаевых шап и прочих....
- 1
-
Жорж Милославский(jack1977)
- Наставник
15.08.2026 09:07
Лужний вже молодіжну збірну тренує
- 0
-
Funt Return
- Наставник
14.08.2026 19:54
Ви думаєте, якби командою 99 року керував Костюк/Шовковський...., вона б досягла тих результатів? Дуже сумніваюсь.
- -1
-
Сергій
- Читатель
14.08.2026 16:44
"Безумолку безумная толпа...." Чому всі так яро критикують Костюка, поясність за що. Що з того за що відповідає тренер не так. ..Коли Ребров тупив в збірній всі як мантру говорили - це футболісти не потрібно все на тренера, з такими довбнями ніхто нічого не добється ітд. Тоді це було не так, і час показав, що Сірожа просто охр....л. ....А ось тут ситуація дійсно така....Не вина Костюка, що Динамо по складу зараз навіть не друге в Україні...Тактика в кожному матчі на рівні. Особисто я в кожному матчі бачу за рахунок чого тренер збирався добитися результату. Але здобути цей результат нікому!... Футболістів вище середнього європейського класу немає жодного!....рівню середнього гравця топ чнемпіонату відповідає: Пономаренко та Буяльский. Коля Шапаренко вже не відповідає жодному рівню. ...Редушко подає надії. Все. ...Михавко хоч і віддає інколи цікаві передачі, але гра в захисті виключає можливість на нього розраховувати як на серйозну одиницю. Все більше жодного гравця навіть середнього класу. ...Костюк чудовий тренер і він себе впевнений ще покаже. А зараз так, напевно його звільнять.
- 0
-
Hercule Poirot(Hercule_Poirot)
- Наставник
14.08.2026 16:37
А че вдруг должна быть отставка? Как будто произошло чтото неожиданное... неужели кто-то верил что ДК пройдет квалю...
- 2
-
Олег Киянин(Fan-777)
- Наставник
14.08.2026 16:32
Відставка СаШо-було помилкою !Треба було набратися трохи терпіння,і не йти на поводу у ветеранів,які завершують картеру...
- 3
-
Hercule Poirot(Hercule_Poirot)
- Наставник
14.08.2026 16:38
Тоді вже відставка Реброва була помилкою
- 1
-
Kelyn
- Опытный писатель
15.08.2026 00:14
Мінус 8 матчів в чу, це овердофіга.
- 0
-
Dima
- Начинающий писатель
14.08.2026 16:23
Суть у тому що ніхто з більш менш відомих тренерів не захоче йти в команду яка:
- 1
Ще коментаріПС. всё это хождение по кругу, перспективы не будет, пока Суркисы не продадут клуб в нормальные руки. И никакой нормальный тренер с яйцами не придёт сюда, не про причине войны, а по причине менеджмента. За 30 лет пока находится клуб в частной собственности зща исключением двух сезонов Лобановского - далее наблюдаем только деградацию. Постоянно хаем то игроков или тренеров, но не задаём вопросов и даже не смотрим в сторону того, кто их нанимает на работу. Какой спрос с президента клуба, будет ли он когда-нибудь? Как это происходит в грандах Европы, той же Барселоне или Баварии, при длительной черной полосе клуба один уходит, приходит другой менеджер. То есть президент клуба также несёт ответственность, а не только постоянные козлы отпущения (игроки и тренера). Здесь же никакой ответственности уже 30 лет, делай что хочешь, превратили братья легендарный клуб, который тренировали и за который играли всегда только лучшие из лучших - в семейный кооператив под брендом Динамо. Совесть и стыд потеряли совсем, я б своих родственников вообще на пушечный выстрел к клубу не подпускал бы, а выпер куда-нибудь сначала поиграть в другие клубы, опыта набраться и имя себе заработать для начала... И самое главное, не верю что он сам захочет продавать клуб, пусть не рассказывает сказки, что отдал бы и бесплатно та вот некому, он его и за две цены не продаст, потому что бренд Динамо дал братьям всё, что они имеют, это их проект жизни (и в хорошем и плохом аспекте), а теперь когда зятья и дети их играют, то кто кому отдаст клуб. Это касается не только тренерской политики, а и например селекционной работы. Вот кто из селекционеров (тот же Иван Яремчук) будет искать усиление на позицию центр.защитника или вратаря? Он же не враг себе, он будет искать и предлагать кого-угодно, но эти две позциии будет обходить стороной, будет докладывать "никого свободных нет", а если и есть, то по-слабее родственников.
Уважаемые, менять надо систему, то есть генеральный менеджмент клуба, его владельца. За тридцать лет братья доказали уже свою несостоятельность. Если нет, то это бег по кругу и дальнейшая деградация, скольких тренеров не меняйте.
Чувак з Чернігова поводиться дуже некрасиво, підливаючи масла в огонь!
Закономірно, що всі деградують в такому середовищі. І це ще при тому, що половина складу - вкрай мало обдаровані гравці.
учетная запись этого пользователя была удалена
Но это будет пуля из г...на!