Півзахисник київського «Динамо» Владислав Кабаєв відреагував на критику команди.
«Як показує практика, коли був результат, а він був, то — тиша. Коли немає ані гри, ані результату — тут як шакали готові прибити і об**рати. Я розумію, що в „Динамо“ велика відповідальність за результат, і це нормально, що вболівальники незадоволені. Але я не бачив тебе, коли ми стали чемпіонами, коли я викликався в збірну. Гарного дня тобі, і навіть за негатив у мою сторону — дякую», — написав Кабаєв у коментарях в сережі Threads.
-
Сергеич 55
- Наставник
15.08.2026 23:51
Сказал бы с удивлением и нецензурно: Да ну на...!
- 1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
15.08.2026 22:37
От те, що ти нині гравець Динамо - це не нормально.
- 1
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
15.08.2026 22:04
Дивлюсь,читаю і хочеться так відповісти ,хорошими словами,щоб більше не відкривав рота.Якщо ви не вмієте грати в футбол.Зараз буде чемпіонат,що ви тут заспіваїте...
- 1
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
15.08.2026 22:01
Ну, краще б грою, а не язиком... :)
- 0
-
verenFCDK .(Vadsee)
- Наставник
15.08.2026 20:50
В нього в кар'єрі лише змінилась зачіска,а розвтку нічкого!!!
- 0
-
Михаил
- Наставник
15.08.2026 18:28
Хорошо бы Суркису ознакомить общественность, чем же ответили МАСТЕРА за такие результаты.
- 1
-
Serguna Serguna
- Опытный писатель
15.08.2026 18:22
В кращі роки Кабаєв навіть в дублі Динамо не грав би, як і майже всі гравці з нинішнього складу.
- 5
-
Андрій Волиняка(viva_la_gloria)
- Эксперт
15.08.2026 18:01
Результат?? А він був!(с). Та ти що! З 22 року Кабаєв в команді. За цей час виграли аж 1 (!) ЧУ і кубок. Результааааат! Маємо хвалити і поважати. То нічого що в єврокубках суцільна ганьба і сором, то шакалам просто не подобається. А ми ж грулі, он з Вересом дали результат? Дали. А ви там щось гавкаєте. Але враження, що це останнє покоління Динамо в якомусь космосі, який їм створив Суркіс.
- 2
-
Вічно Молодий(Roa)
- Наставник
15.08.2026 17:02
Про який успіх він каже? Для мене цей коментар Кабаева це просто лакмусовий папірець того, що відбувається всередині Динамо. Складається враження, що люди абсолютно неадекватно оцінюють ані власний рівень, ані рівень команди і десь літають у хмарах. І найгірше, що це, скоріш за все, не лише особиста думка Кабаева. Подібна риторика постійно звучить в клубі, тому є відчуття, що всередині вони реально живуть у власній інформаційній бульбашці. Планка Динамо роками падає, але замість усвідомлення масштабу проблем ми чуємо про невдячних уболівальників. Щоб вибратися з ями, спочатку треба хоча б зрозуміти, що ти в ній знаходишся. Чесно, я вже не знаю скільки раз це казав, але в нинішньому вигляді, з таким президентами, гравцями, менеджментом і системою, цей клуб приречений…
- 5
-
Гудвин
- Эксперт
15.08.2026 16:48
На якого біса його взяли в Динамо? Для мене це загадка.
- 0
-
Михайло Фішер(Mishikibachi)
- Наставник
15.08.2026 16:30
Виходьте на поле й грайте. А за слова потрібно відповідати.
- 0
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
15.08.2026 16:25
Савко ...ти і Шапа повинні були створити собою "основу " Динамо... а ви ?
- 0
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
15.08.2026 16:25
...вибачте Славко...і далі по тексту
- 0
-
Андрій Матчук
- Старожил
15.08.2026 16:07
Кабаев ще обещал,что футбол будет говорить за игроков...
- 1
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
15.08.2026 15:19
Циганки по фпкту сказав: "А у вас футболерів яка ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ?".
- 4
-
Андрій Матчук
- Старожил
15.08.2026 16:07
Миллион плюсов вам
- 0
-
Serge1365 Serge
- Наставник
15.08.2026 15:07
Ой... ну и к чему эти глупые фразы?
- 5