Захисник київського «Динамо» Олексій Сич в ефірі UPL.TV пояснив причини поразки своєї команди від чернівецької «Буковини» (0:3) у вчорашньому матчі 4-го туру чемпіонату України.
— На мою думку, ми сьогодні просто облажалися. Зробили багато непотрібних помилок. Просто гра в нас не складалася, і все. Просто дитячі помилки. І все, більше нічого не можу сказати.
— Звідки з’являються ці дитячі помилки? Не вистачило налаштування?
— Та ні. Ми завжди налаштовуємося, на кожну команду. Намагаємося налаштовуватися тільки на перемогу, але сьогодні фарт був на боці «Буковини». Хочу привітати її з перемогою. Не можна припускатися таких помилок. Загалом команда сьогодні зіграла не дуже добре.
На другий тайм ми виходили лише з однією думкою: ми повинні перемогти. А для початку забити перший–другий гол, відігратися. Але не вийшло. Сьогодні не наш день.
— Головний тренер просив щось змінити в грі?
— Так. Намагалися, у перерві зробили дві заміни. Але результату це не дало. Не знаю, що казати. Треба сідати й аналізувати гру, намагатися зрозуміти, що було не так.
-
A G(Toha111)
- Эксперт
01.09.2026 11:40
Ти, хлопче, перейшов не у ту команду, не до того фізрука.
- 0
-
Гудвин
- Эксперт
01.09.2026 11:27
Дозвольте запитати,а чи був цей день у 2026 році?
- 0
-
Олександр .
- Старожил
01.09.2026 11:23
Хлопці, це не день не ваш. Це тренер не ваш, клуб не ваш, вболівальники не ваші. Люди приходять на стадіони щоб бачити гру улюбленної команди. А ви о всі бачать. Купа розмальованих мажорів без толку бігає по полю за великі гроші
- 1
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
01.09.2026 11:09
В первые 5 минут матча Сыч и Пономаренко не смогли нормально принять элементарные передачи. Последовали потери мяча. Во втором тайме Рубчинский, выйдя на оперативный простор, отпустил неловким касанием мяч и потерял его. Вот что не так. Чтобы это понять не надо садиться и анализировать. Когда футболисты Динамо допускают , причем регулярно, такой технический брак, надо не анализировать, анализ уже не поможет, а менять таких футболистов.
- 1
-
Фанат
- Читатель
01.09.2026 10:45
На чемпионате района 3-е место могут занять, а может им в волейбол попробовать?
- 0
-
Гудвин
- Эксперт
01.09.2026 11:28
У нас є класна волейбольна команда!
- 0
-
Andrewuus_1978
- Наставник
01.09.2026 10:30
Вилетіли з єарокубків - зосередтесь на ЧУ. Але і він вам не під силу, нажаль. Позорище.
- 1
-
Сергей Герасимов(vvs70)
- Наставник
01.09.2026 10:26
Ви представляєте рівень мислення у цих так званих футболістів? Не наш день, фарт на боці суперника, не пощастило.... Таке враження, що вони грають в рулетку, а не у футбол. Треба сідати й аналізувати гру.... Та ви уже стільки сідаєте, що у вас на жопі має бути грубезний мозоль. Та не потрібно нічого аналізувати, вам уже любий вболівальник скаже, що ви безхарактерні бездарі та вище голови вже не будете скакати.
- 1
-
- РОНИН -(ronin-za-dynamo)
- Эксперт
01.09.2026 10:26
Мне вот интересно: после каждого такого оп-сэра мы слышим, что они будут разбираться, делать выводы, набираться опыта и т.д. и т.п. Там уже выводов, наверное, на Британскую энциклопедию хватит. ПОЧЕМУ НИЧЕГО НЕ МЕНЯЕТСЯ???!!!???
- 0
-
Vadim
- Эксперт
01.09.2026 10:10
Коли ж буде ваш ?
- 0
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
01.09.2026 10:06
Очень низкий уровень
- 0
-
Kino Kino
- Старожил
01.09.2026 10:05
Сич уже став настоящим динамівцем..уже проглядається деяка дич на полі, і в вюсі..
- 0
-
Фанат
- Читатель
01.09.2026 09:52
Ни чего с них не будет, уровень нулевой, таких Суркис набрал, на хороших грошей не хватит
- 0
-
Serguna Serguna
- Опытный писатель
01.09.2026 09:44
Це просто ваш рівень як футболістів, а Костюка як головного тренера. Боюсь, що таких ганебних безвольних матчів та поразок буде ще дуже багато.
- 4
-
Эмир FCDK(emir67)
- Наставник
01.09.2026 09:39
Не наш день?!! Ты о чём говоришь?! Лучше бы сказал - НЕ НАШИ ВОТ УЖЕ НЕСКОЛЬКО ЛЕТ!!!
- 0
-
SCORPIO SCORPIO
- Наставник
01.09.2026 09:38
Це вже навіть і не смішно: А що всі інші дні ваші??
- 2