Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
AYALex
Имя:
Андрій Дяченко
Статус:
Опытный писатель (413 комментариев)
Любимые клубы:
Динамо Киів
Зарегистрирован:
31.10.2011 10:10
Карма:
635
О себе:
поміркований але щирий фан Клубу Динамо Київ
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал новость → Болельщики Южной Кореи: «Украина словно прилетела к нам с другой планеты»

   "... и нИкогда не дадут волю..."
   А ще "досвідчений" письменник.

   16.06.2019, 12:46
  • Прокомментировал пост → Класс и его запасы

   Втома-втомою,але командна гра розвалилася-багато гравців продавало себе,тягнули ковдру на себе. Інколи на одному і тому ж клаптику поля збивалися по двоє-троє і заважали один одному,при кращій позиції партнера м'яч тримали у себе. Циганкова не помічали. Пішов з поля ображений.

   11.06.2019, 08:25
  • Прокомментировал новость → СМИ: испанский гранд готовит «Динамо» предложение по Виктору Цыганкову

   Боже,з якою радістю ВИ розпродаєте команду. А потім дивуєтесь,чому матчі УПЛ так погано відвідуються. Щодо реалізації таланту,то як показала Сербська команда-таланти є,а команди нема і Особливих досягнень Серби не мають на світовій арені. Футболісти - товар і навар з нього йде в кишеню власника і,звичайно,заробляє футболіст. Їх зиск мене не стосується,як і більшість простих болільників. Болільникам потрібен спектакль:яскравий,з талановитими "акторами".

   09.06.2019, 19:05
  • Прокомментировал новость → Вячеслав Заховайло: «Я далёк от эйфории. Не ожидал что Сербия приедет к нам просто на ободах...»

   якраз із "своих звезд" команду скласти важко-вони не керовані.

   08.06.2019, 13:31
  • Прокомментировал новость → ЧМ U-20: сборная Украины обыгрывает Катар и на 99% выходит из группы (ВИДЕО)

   Після гри-українці важко дихали і ...валялись на газоні:хто їх так вимучив? Легкі,рухливі зі стартовою гарною швидкістю катарці легко оббігали наших. Неправильно підібрані шипи. Очікування мяча на прямих ногах. не вбігали у вільні зони,а чекали пас в ноги. Заважали один одному в атаці.Продавали себе? Виграли за рахунок зросту і міцної статури.Жах.

   27.05.2019, 20:59
  • Прокомментировал новость → Ахмед Алибеков: «Почему заменили Сидклея? Возможно, тренерам что-то не понравилось»

   А я відношусь з презирством(до моєї ненависті він не доріс-зелене жабенятко). Бо його цікавить лише він сам. Якби він поважав і переживав за Україну,то не ліз би в Президенти-без досвіду і ЗНАНЬ. Реально симптоми Данінга - Крюгера.

   27.05.2019, 18:47
  • Прокомментировал новость → Ахмед Алибеков: «Почему заменили Сидклея? Возможно, тренерам что-то не понравилось»

   Я сорок років в школі(фізика,теормех-філіал КПІ). І якщо я кажу,що ЗЕ таке ж Неосвічене,як і ти(за сукупністію всіх коментів) то я ПРАВИЙ,бо знаю балаболів. Окрім того,я Вінничанин,добре памятаю Морозів-homo soveticus. КОментуй футбол і не лізь в політику. Більшість колись проголосувала за Гітлера,сьогодні в Московії-більшість за Путіна.Логіка-це не ланцюжок бажань,а-жорстока реальність каузальних подій.

   27.05.2019, 18:43
  • Прокомментировал новость → 31-й тур ЧУ: «Динамо» — «Львов» — 2:1. Обзор матча, статистика

   Він потрібен Головній команді.

   26.05.2019, 19:10
  • Прокомментировал пост → 7 причин смены главного тренера

   Земляче,Мороз,я не приймаю участь в суперечках на сторінці "ДК від Ш",бо мій інтерес любителя не дозволяє,але,як я давно розумію,анекдоти про прапорщиків-це про тебе.

   13.05.2019, 20:07
  • Прокомментировал новость → Валерий Газзаев: «Объединённый чемпионат России и Украины мог стать мощнейшим в Европе»

   Скажемо так,його використовують як інструмент:був би інший носій таких властивостей-використали б і його,вклавши в його уста потрібне і ...любиме. р.с. Хотів би,щоб статус "наставник" зняли з вас:навчітсья спілкуватись.

   30.04.2019, 13:05
  • Прокомментировал новость → Валерий Газзаев: «Объединённый чемпионат России и Украины мог стать мощнейшим в Европе»

   Це прояв ПАРАЛЕЛЬНОГО СВІТУ:він провів все життя у футболі і більше нічого не вміє,все що знаходиться поза межами його інтенцій він навіть не розуміє-там ніч. Це проблема т.з. професіоналів-моноспеціалістів-все незрозуміле-вороже,або...не існує.Це не проблема футбольного світу-це проблема Світу,яка утворює прірви між людьми...

   30.04.2019, 10:02
  • Прокомментировал новость → «Львов» — «Динамо» — 0:1. Теория лишнего человека

   До передачі м'ча на Буяльського,той перебував в мінімальному офсайті. через якусь мить гравець №3 Львова змістився ближче до воріт(якийсь дециметр,але ж ) і тут сталась передача(торкання бутси м'яча)(я 5 разів покадрово переглядав епізод) і Буяльський приймав кругляка в правильному положені. Сконцентруйте увагу на центр штрафної Львіської команди,на гравця №3 і все побачите. Лайсмен на цей ефект і відреагував.

   29.04.2019, 20:07
  • Прокомментировал пост → Агорафобия

   А ви врахували,що саме ці гравці і грали при тренері Хацкевичі?

   28.04.2019, 22:34
  • Прокомментировал пост → Агорафобия

   Ніяка це не агорафобія-установка тренера і системи гри:не ризикуй і не втрачай м'яч,бо "гравці суперника швидкі і технічні-втечуть в контратаку ...".Звичайно є і рефлекс-помилка:динамівські гравці,відібравши в єдиноборстві мяч,відбивали в...перехоплення суперником. Гравці Львова були націлені тільки вперед і весь час мяч після передачі вперед перехоплювався або, як від стінки, відскакував в напрямі атаки львівлян. Динамівці повинні були відчувати таку тенденцію і віддавати...назад,по ситуації. Але хто перекриє лінію чи зону? Якщо молоді Львівляни на швидкості вибіжать на ворота. А це і сталося у випадку,коли Бурда виявився винним ...без вини:хто винуватий...невіст...пробачте -останній в зоні. Дощ і рефлекси... Але все-рівно,українці виграли у бразил,які грали технічно,але без Бога в голові.

   28.04.2019, 22:25
  • Прокомментировал новость → Виктор Цыганков: «Жаль, что многие люди, вместо того, чтобы поддержать «Динамо», взяли и «уничтожили» команду»

   Проблема-швидкість мислення і прийняття рішення. Воно опирається на два стовпи-техніка роботи з мячем і координація-візуалізація в просторі. З першим зрозуміло,а от з другим:потрібно позайматися акробатикою-батут, центрифуга,..і щоб не губились із поля зору ні свої,ні чужі,ні ворота,ні мяч...У віці 18 років,напевно,це вже пізно,починати треба із самої молодшої групи. Тренер і гравці,як от у матчі із Челсі і ,особливо,із Олімпіком добре було видно,як втрачалася орієнтація перед воротами противника-в останньому випадку голів 4-5 могли забити,але...

   18.03.2019, 16:51
  • Прокомментировал новость → Олег Федорчук: «Не нужно вешать всех собак на Хацкевича»

   Нема Худа Без ДОбра: корисно було посадити на попу,зазвездившихся гравців. Психологія-це Все!

   17.03.2019, 13:32
  • Прокомментировал новость → На матче «Челси» — «Динамо» англичане ожидают аншлаг

   Де, окрім "Футбол-2" можна подивитись матч?

   07.03.2019, 19:06
  • Прокомментировал статью → Расконсервация. Цыганков и история Ярмоленко

   НА матчі Динамо ходять все менше глядачів. А на кого ходити? На пацанів-які навіть не мають власного характеру? Яке ім'я, чий стиль буде заганяти на стадіон людей? Агентам треба гроші,гравцям треба гроші. То хай,але нащо мені дивитись на дворові ганялки з м'ячем? Так футбол-це мізнес-проєкт під який виписується бізнес план. Але мені,що з того? Будь-яка справа,якщо вона доведена до абсолютного завершення,перестає розвивається і колапсує: закономірність даного твердження виражається "колоколом Гауса"-після певного розвитку умов явище деградує. Так і зараз із нинішним Динамо-для чого воно існує? Для якогось Кондратьєва,чи якогось агента? Команду-підлітка розвалюють,вимагаючи від неї кондицій ЗДОРОВОГО БУГ...МУЖИКА.

   21.12.2018, 21:55
  • Прокомментировал матч → Астана - Динамо

   Динамівці-субтильні і в боротьбі програють дядькам,тому і швидко втомлюються. В тренажерний зал потягати заліза і занятись акробатикою-не відчувають простору-втрачають увагу,...Дуже втомлені=не добігають,не дограють,не в додачу пасують. Лише Шепелєв злий сьогодні і тому йде в обіграш ...і Кадар спокійний дядька Чорномор.

   29.11.2018, 19:52
  • Прокомментировал матч → Астана - Динамо

   Хто б підказав Хацкевичу,що Шапаренко втратив Увагу-треба міняти.

   29.11.2018, 19:08
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть