Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-berlohy
Имя:
Berlohy
Статус:
Читатель (49 комментариев)
Зарегистрирован:
14.04.2018 19:11
Карма:
93
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал матч → Барселона - Динамо

   Усе буде добре :)

   20.10.2021, 20:33
  • Прокомментировал матч → Барселона - Динамо

   Сидорчук увесь тайм або стоїть стовпом, або пішки

   20.10.2021, 20:29
  • Прокомментировал новость → Вацко обвиняет Петракова во лжи?

   Збоку виглядає, що Петраков сам себе мочить, ще й бабло за це отримує

   18.10.2021, 13:30
  • Прокомментировал пост → Петракову

   Ви, хлопче, неправі. Якщо спробувати погоджуватись з вашою думкою, то навіть прикро, що Петраков не аналогічний Гасперіні тренер - міг би з Булеци чи Сікана витискати 90%. Але побачимо через рік де буде грати Маліновський, а де грітимуть лавку протекціїї Петракова. Вдалого дня

   14.10.2021, 13:45
  • Прокомментировал пост → Петракову

   https://football24.ua/nichiya_iz_bosniyeyu__na_sumlinni_petrakova_u_chomu_polyagayut_fundamentalni_ta_hronichni_pomilki_trenera_n689614/?fbclid=IwAR3fwSyxi1fhdm0a9Zs5WE1nm25uAnIK7Hg1a1yb0Td43xtY9NA-md7CQeg

   "Результат матчу, у якому ми повинні були брати максимальну кількість очок, цілком закономірний. Суперник створив команді Петракова багато проблем. Боснійці мали не менше гольових моментів, ніж збірна України. На жаль, виконувач обов'язки головного тренера не помічає ключових проблем, які з матчу в матч не дозволяють "синьо-жовтим" добирати свої очки. Це тенденція, і винні у ній не гравці, а головний тренер. Саме його кадрові та тактичні рішення не дозволяють національній команді реалізовувати свій максимальний потенціал.
   Невже Петраков не розуміє, що він заздалегідь бере відповідальність за дії, які послаблюють інтегральний рівень команди? Добре, він не хоче коментувати своє рішення по Маліновському, то нехай прокоментує, чому у головній команді країни замість об'єктивно найкращого футболіста України знаходиться місце Булеці, який просто не тягне цей рівень. Він не тягне навіть на лаву Динамо, його ганяють по орендах, але головний тренер збірної вважає, що Булеца краще підходить його філософії, ніж Маліновський? Це схожі за характеристиками, але різні за рівнем гравці. То у чому справа?
   Невже багато розуму потрібно, щоб зрозуміти: Ярмоленку з Яремчуком важко другий матч поспіль тягнути команду? Вочевидь, Петраков пізно провів заміни. Ярмоленка потрібно міняти раніше. Якщо вже тренер не викликає Маліновського, він міг випустити на позицію правого вінгера Караваєва. Олександр – універсальний гравець і має досвід гри на цій позиції у Динамо. Упевнений, що це був би ефективніший варіант, ніж Булеца. Нічого особистого, Сергій – талановитий, цікавий гравець, але він на даному етапі не тягне такий високий рівень.
   Петраков видає бажане за дійсне. Що б він не казав, він хоче покладатися на гравців, з якими працював раніше у юнацьких збірних. Сікан також не відповідає рівню національної збірної України. Це гравець запасу у клубі і він абсолютно не демонструє якостей, за які його взагалі повинні викликати у збірну. Сікан грає, тоді як Довбик дивиться за його грою з лави запасних. Форвард СК Дніпро-1 об'єктивно найкращий гравець свого амплуа в УПЛ. Він різнобічно розвинений – має габарити, чудово грає корпусом, відкривається у глибину, сильний на другому поверсі, володіє непоганим дриблінгом та має поставлений удар. Довбик має усі якості, щоб розраховувати на ігровий час у збірній.
   Яремчуку важко давалася гра. Взагалі, у другому матчі була потрібна ротація. Якщо до неї не вдаватися, то тренер принаймні був зобов'язаний проводити своєчасні та потенційно найбільш рівноцінні заміни.
   Кадрові рішення, відмова від ротації, неефективне управління грою, догматичність відносно базової схеми 3-4-3, тоді як виникають складнощі щодо підбору виконавців з відповідними характеристиками, нерозуміння та відповідне повторення своїх помилок, які призводять до того, що команда не спроможна протягом усього ігрового часу підтримувати необхідний рівень інтенсивності – все це на сумлінні Петракова. І він повинен буде давати відповідь перед футбольним суспільством України.
   Шансів на те, що наша команда буде представлена на Мундіалі у Катарі, з кожним збором стає все менше. І ці шанси зменшуються не тільки з огляду на турнірне становище. На жаль, Петраков не ідентифікує головні проблеми. Він вперто продовжує робити те, що хоче. Будувати гру виключно за своєю моделлю, з якою він прийшов.
   Збірна України мала великі шанси на перемогу, але зарано використала свої фізичні ресурси. Таку картину ми бачимо кожної гри. У Фінляндії було те ж саме, але тренер не робить висновків. Втома гравців – це не їхня провина. Вони перебувають не на гіршому рівні підготовки, ніж суперники. Перш за все – це енергозатратна модель гри. Нічого дивного у тому, що латералі, півзахисники і гравці групи атаки втомлюються після того, як починають матч з інтенсивного тиску, а згодом переходять на човниковий біг з проміжною дистанцією по 30-60 метрів. Ці забіги забирають забагато сил, потрібен час на часткове відновлення, і тому команда сідає заглибоко у позиційній обороні. Якщо з фінами наприкінці матчу нам пощастило, то у Львові суперник скористався своїм шансом та врятував гру.
   У вересні Олександр Петраков публічно принижував гравців за локальні помилки. Тож він повинен публічно визнавати і свої. Тим паче, вони мають більш фундаментальний характер."

   13.10.2021, 19:49
  • Прокомментировал пост → Петракову

   Тикати - це європейський підхід. Цілком ймовірно у нас в Україні незастосовний. Можу з цим погодитись. А от щодо "Звідки ви такі читатєлі прете з тими блогами. Як таргани зі всіх щілин.", то поміняйте слово "блогами" на "коментарями" і зрозумієте, що ваш підхід можна застосувати й до вас самих. Отож бо з цим погодитись не можу. Вдалого дня

   13.10.2021, 14:33
  • Прокомментировал пост → Петракову

   Дискусія за принципом "а хто ти такий, щоб комусь щось радити, когось критикувати чи просто вголос висловлювати свою думку" - це також вчорашній день. Живучи за таким принципом не можна було б критикувати друзів-недругів, начальника, депутата, владу.. ба навіть не можна було б обирати президента, бо "хто я такий, щоб критикувати одного кандидата і обирати іншого"... За таким принципом 30 тис. вболівальників на стадіоні і мільйони біля телевізорів могли б лише плескати в долоні у випадках вдалої дії футболістів і сумно зітхати у випадках невдалої, і не дай Бог покритикувати того чи іншого "уважаємого"... Тож про що Ви? А чи не пан Петраков задав тон такого спілкування? Чи не пан Петраков почав виносити на публіку внутрішньокомандні проблеми збірної (а за вашим підходом мав би просто відіслати смс відповідним експертам :))? Чи не пан Петраков привселюдно критикував (я б сказав, навіть принижував) досвідченого Караваєва як неправильного захисника (за вашим підходом, Караваєв мав би у відповідь запропонувати Петракову спочатку зіграти в спортлото? :)). Чи я розбираюся у тактиці, стратегії і т.д., а чи футболісти зрозуміли тактику Петракова? Якщо так, то чому збірна не виграла? Тактика погана? Якщо ні, навпаки, хороша, то у чому причина? Футболісти погані, неуки? Тоді ми знову повертаємось до "що ж ти розкидуєшся хорошими футболістами"?...
   P.S. Щодо "Два года назад выиграл Чемпионат Мира, впервые в истории Украины," - не применшую його заслуг, навпаки, навіть горджуся цим і ним. Але перехід від юнацького і молодіжного футболу до дорослого для тренера такий же важкий, як і власне для футболістів. Якщо молодь може стерпіти, змовчати, то дорослі не завжди, у них уже сформовані стереотипи, самоідентифікація та погляди на життя. Тут потрібно десь наступити на власну пісню, десь піти на поступки, десь адекватно і критично оцінити свої можливості, покласти душу і репутацію заради результату як кінцевої мети.

   13.10.2021, 14:29
  • 13.10.2021, 11:36
  • Добавил пост → Петракову

   Петракову: якщо ти йдеш проти усього світу та здорового глузду зокрема і не викликаєш до збірної чи не найкращого гравця італійської ліги, то ти просто зобов'язаний вигравати такі матчі, як з боснійцями. Інакше це самодурство! Вперте самодурство!

   Петракову: якщо ти вважаєш, що контроль м'яча - це не наш стиль, у тебе "своя тактика, під яку не всі підходять", а на ділі ти просто граєш на контратаках (і це з ким?

   Читать полностью →

   13.10.2021, 11:21
  • Прокомментировал новость → «Динамо» — «Шахтер» — 0:0. Послематчевая пресс-конференция. Луческу: «Нас устраивала сегодня ничья»

   Так виглядає, що Луческу і Де Дзербі дивилися два різні футболи.

   03.10.2021, 22:21
  • Прокомментировал новость → «Бавария» — «Динамо»: кто лучший игрок матча?

   А бьіл ли "лучший"?

   29.09.2021, 23:45
  • Прокомментировал новость → Лига чемпионов. 1-й тур, первые результаты среды: «Шахтер» проигрывает в Молдове (ВИДЕО)

   І як я вчора міг критикувати Динамо????

   15.09.2021, 21:46
  • Прокомментировал новость → Болельщики «Бенфики»: «Это очко будет единственным для «Динамо» в этой группе, этот матч мы обязаны были выигрывать»

   Ще два роки тому ми не могли обіграти команди з Ліги Європи, а нині штовхаємося з ненайгіршими командами Ліги чемпіонів.Прогрес? Очевидний. Але хіба ми не хочемо більшого??

   15.09.2021, 12:18
  • Прокомментировал матч → Динамо - Бенфика

   до гри не вірилося, що ми настільки слабші

   14.09.2021, 23:11
  • Прокомментировал новость → Эксперт: «Барселона» выиграет от ухода Месси»

   Федорчук - ще той експерт, угу

   06.08.2021, 17:08
  • Прокомментировал новость → Cпортивный директор «Спартака»: «Устал быть терпилой для супруги Федуна»

   ну все, мужик, думаю ти вже в "іноземних агентах" :)

   05.08.2021, 12:01
  • Прокомментировал новость → Артем Франков: «И все же — как Шевченко относится к бандеровскому «Слава Украине! Героям слава!»?»

   А давайте запитаємо самого Франкова: як він сам відноситься до "Слава Україні! Героям слава!"? Є хто із журналістів?

   03.08.2021, 12:44
  • Прокомментировал матч → Сборная Финляндии - Сборная России

   Рівень чемпіонату району.

   16.06.2021, 17:38
  • Прокомментировал новость → Дмитрий Селюк: «Яя удобно находиться в «Олимпике», но он перейдет в Россию»

   ну нехай щастить

   21.05.2021, 15:56
  • Прокомментировал новость → Евгений Селезнев: «Кто будет платить мне зарплату? Платить будет или президент «Колоса», или Костышин из-за своих амбиций?»

   А якщо порожні пляшки з-під пива здати? Пробував?

   22.03.2021, 13:19
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть