Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
mykola75
Имя:
mykola sapun
Статус:
Опытный писатель (334 комментария)
Зарегистрирован:
11.09.2009 13:46
Карма:
509
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → запросити А.Шевченка з його італійским тренерським складом

   Подивіться новий фільм про Динамо. Гляньте, як Суркіс приїжджає на базу. Двома чорними джипами, сам за рульом, виходить і в розвалочку іде в кабінет. До повної картини бракує ще *малинового пиджака*. Гляньте як він розмовляє з молодими гравцями. Як пахан, який захотів трошки напихать молдняку. Суркіс застряг у девяностих і в девяностих залишив Динамо. Тоді ще був ВВЛ і за рахунок його авторитету і залишків тої системи, яку він збудував до відїзду вдалось зліпити досить класну команду. А коли помер ВВЛ, померла його система а її замінити Суркіс не зміг або не захотів і тому міняв вивіски під тим самим гаслом "до мозга костей динамовец". І кожен з тих *сердець* думав, що він за рахунок того, що вивчив кілька вправ від ВВЛ зможе тренувати Динамо (Блохін найкращий приклад). Єдиний хто захотів поміняти систему, був Ребров з Раулем і їм легенько показали на двері (гляньте інтервю Суркіса). Все це знає Шевченко і ніколи не піде на таку авантюру бо все буде впиратись у Суркіса. Так що найміть хоч Гвардьолу, Динамо буде грати у 90тих, бо така система влаштовує власника клубу.

   29.06.2020, 20:10
  • Прокомментировал пост → Аналогия

   ну з тату розібрались.
   Головна недооцінка "міських" була в тому, що вони думали, що офігітельно накачались в спортзалі. Наша ж перевага була в тому, що ми "качались" на полі щодня. Тому Ваше порівняння дійсно класне.

   28.06.2020, 23:56
  • Прокомментировал пост → Аналогия

   Робили але не так, щоб в кожного "Васёк", "Микола", "ВДВ" и т.п". Тату в селі було дуже крутим а тому і рідкісним.

   28.06.2020, 23:47
  • 28.06.2020, 23:47
  • Прокомментировал пост → Аналогия

   Седой, я сам з села. І городських ми били, не часто але били. А от татуїровки в селі - рідкість. Це так просто для реалістичносі.
   По-суті важко щось заперечити чи додати. Недосказана роль голови сіль. ради.

   28.06.2020, 23:33
  • Прокомментировал пост → Все ж хорошо!

   Значит нас вже двоє

   28.06.2020, 23:27
  • Прокомментировал пост → Все ж хорошо!

   Ви дійсно розраховуєте на те, що Суркіс когось, колись розжене?
   Динамо для нього актив, який при купівлі дістався задармо, при вложеннях (загальна калькуляція за усі роки) майже нульовий і при продажі (майна і т.д.) може принести не великий але +. Змін не буде, те що брательніки ворочат з приватом показує їх цинізм. А в цинічних людей не має совісті. Вони наср...ли на усіх, їм головне бабло. І якщо хтось вірить, що Динамо не може пережити долі Дніпра - буде блаженним. Останні роки показали -Динамо Суркісам пофіг. Як би вони хотіли щось змінити, змінили б вже давно. Якщо ми, дивлячись на Динамо по телевізору, бачимо величезну потребу змін, то брательніки бачать це все ще ближче. І якщо нічого не міняють, значить їх все влаштовує.

   28.06.2020, 23:22
  • Прокомментировал матч → Десна - Динамо

   Виявляється Монзуль не є нашою проблемою.....

   28.06.2020, 20:41
  • Прокомментировал новость → Голкипер «Ворсклы» Павел Исенко заинтересовал «Бенфику»

   А "найкращому" коментатору не спадало на думку, що слідкувати за чиєюсь кар´єрою і формувати чиюсь кар´єру - то небо і земля. А для цього, щоб формувати, треба спостерігіти. Ти на карєру Шерон Стоун міг повпливати хіба під ковдрою, а от Бенфіка може повливати на карєру хлопця реально.
   Andrey Bogushevsky - Лунін тобі лікар

   27.06.2020, 21:44
  • Прокомментировал новость → 24-й тур ЧУ. «Шахтер» — «Динамо» — 3:1. Обзор матча, статистика

   Таке враження що в Динамо, щоб заслужити на заміну, треба добре грати.....

   31.05.2020, 19:30
  • Прокомментировал новость → Ирина Морозюк удалила скандальное видео с государственными символами

   https://www.bild.de/video/startseite/bildchannel-home/video-home-15713248.bild.html
   Дівка аж в німецьку газету попала....

   14.02.2020, 13:33
  • Прокомментировал пост → О розовом цвете …

   Колись молодий Нагельсманн сказав цікаву річ. У вільному перекладі з німецької, це звучить приблизно так: тренер це 40% знавець футболу і 60% знавець людської душі. То не дослівно і в процентах можу помилитись але суть, думаю, зрозуміла. Дивишся на обличчя наших футболістів і розумієш, що інакше вони грати не будуть. Щось на зразок - смакує так само як і виглядає. Може вони і не такі вже косолапі але в них голова забита якоюсь фігнею а не чіткими тренерськими настановами. Той же Нагельсманн розповідав, що він тактичні командні завдання інколи пояснює індивідуально окремим гравцям, бо не всі можуть одинаково сприймати і аналізувати подану інформацію. Найчастіше у спогадах про Лобановського його колишні гравці згадують те, що він був психологом. Чи дочекаємось ми колись не тільки знавця футболу але й знавця людських душ? Я сумніваюсь. А з часом тих, у кого рожеві окуляри і хто готовий на все закривати очі буде ставати все менше і менше, а тим хто їх уже зняв, все більше і більше байдуже.

   13.02.2020, 15:45
  • Прокомментировал новость → Официально: «Динамо» согласовало контракт с Бенито

   Для чого писати стільки дурниць. Глядачі не повинні бути експертами. Експертами вони мають бути у тих сферах, у яких працюють, бо за це вони отримують гроші. На футбол, глядач тратить свої гроші або свій час. І тому, що глядач тратить, тому і має право висловлювати свою, навіть дилетанську точку зору. Футбол живе з емоцій і це єдине, що він продукує. І як відомо, емоції досить непостійні. Тому, якщо команда грала у першому таймі гарно, їй будуть плескати а якщо у другому погано, то будуть свистіти. Так у цілому світі і тільки у нас має бути квадратне колесо. А потім ми дивуємся, чому це колесо не їде.

   04.01.2020, 14:31
  • Прокомментировал пост → "" Продаваны "" и Динамо!

   Згідний. Та довгортивалий сентимет може бути присутній лише тоді, коли приносить якусь (матеріальну або духовну) насолоду. З матеріальною, нам твердять туго. З душевно-духовною, на мою думку, також тяжко. Тому або хтось (ІМС) бреше, або Суркіси неймовірні мазохісти.

   29.12.2019, 18:59
  • Прокомментировал пост → "" Продаваны "" и Динамо!

   Може бути. Щоб зробити хоч якийсь, мало-мальськи реальний висновок, треба мати весь аудит ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ДИНАМО". І я впевнений, що він зроблений і виглядає зовсім по-іншому а ніж ті казочки про "трату грошей", що нам пробують втюхати.

   29.12.2019, 18:55
  • Прокомментировал пост → "" Продаваны "" и Динамо!

   Той, хто працював з великим капіталом (від 10 мільйонів у.о.), той розуміє, що великі гроші не можуть протистояти сентиментам. Ніхто не може просто потратити 10 млн. у.о., бо мені так «ся подобає», інакше це повертається фінансовими ризиками у підприємстві. Адже ж ці 10 млн. будуть бракувати де інде. Тому мені досить важко повірити, що такі люди, як Суркіси, можуть «тратити» гроші. Це гарненька пісенька для фанів. Знаючи їх біографію і їх пол. погляди мені дуже важко віриться у якийсь альтруїзм. В що я можу легше повірити, так то в це, що Динамо Київ для Суркісів є просто твердий капітал. Ну як Челсі для Абрамовича. Якщо полетить все, то можна буде продати і безбідно жити далі. Суркіси прийняли Динамо, не тільки як найуспішнішу команду СРСР але як товариство на яке було записано купу різного майна і не тільки у Києві. Недавно якось проскакувала якась інформація, про базу у Карпатах. А що там ще є невідомо нікому. Тому, мені здається, що сама футбольна команда Динамо, для Суркісів є досить секундарна. Головним є активи, які приносять або можуть принести доходи і вони, на мою думку, далеко не футбольні. Динамо Суркіси продадуть в кожному випадку. На це вказує небажання змін у менеджементі клубу. Кожний більш менш грамотний менеджер вже давним давно розігнав би такий трансферний відділ за усі ті провали останніх років. Хіба що такий трансферний відділ діє у згоді з менеджером. Значить гравці купляються не тому, щоб вони грали у Динамо а тому, що треба перекинути копійчину за кордон або зменшити податки, або ..... Суркіси нічим не відрізняються від Коломойського чи Ярославского. Просто Динамо більший актив і не всім подобаєтьяс або мало кому під силу його купити. Це виключно мої висновки, зроблені на основі праці з досить поважними фірмами і тим, що вдається відслідкувати у процесі деградації колсь відомого бренду Динамо Київ. Хіба сам той бренд коштує десятки мільйонів і зовсім не гривнів.

   28.12.2019, 21:23
  • Прокомментировал пост → "Дичь". Околофутбольный иронический дайджест. № 5

   Круто. Автор молодчина. Ржав, як кінь.....
   Дякую.

   24.12.2019, 11:02
  • 24.12.2019, 11:01
  • Прокомментировал пост → Что это за советы?!)))

   Порівнюючи Реал і Динамо Ви порівнюєте непорівнянне. Реал не мусить продавати, він достатньо заробляє від реклами і телебачення і символіки. Ми ж, зі слів нашого президента, не маємо достаньо грошей за цими статтями доходів. Який висновок Ви можете зробити із даними передумовами?
   Яремчука ми якраз не продали а прос...али. Ми маємо продавати гравців за двох передумов:
   - гравець переріс рівень чемпіонату і подальший його розвиток за даних умов є неможливий (стагнація)
   - на заміну є хоча б одна кандидатура, яка за певних умов з часом зможе його замінити (селекція).
   Коли Ярмоленко переходив у Дортмунд Циганкову було уже було 20 років і він уже другий рік був у головній команді. Що заважало зробити саме так, як Ви пропонуєте?
   Я би міг в такі й ж формі Вам відповісти про "свербляче" але опущу.
   Найкращі гравці можуть бути найдовше у нас за двох умов:
   - власник і далі буде помпувати гроші у команду
   - Динамо зможе фінансувати само себе (статті доходів я написв вище)
   На даному етапі це неможливо, тому потрібно бути не мрійниками а реалістами. І наші реалії показуть, що без вдалої селекції і трансферів ми повноцінно існувати не зможемо. Більшість це розуміють, чому не розуміє динамівський менеджмент, я не знаю.

   14.12.2019, 19:25
  • Прокомментировал пост → Что это за советы?!)))

   Коли продавали Ярмоленка багато також подумали що тепер с...ка. А воно во як вийшло. Вітя Циганкков так заграв, що ми за Ярмоленка і забули. А якщо б тоді Дембеле не перейшов у Барселону і Дортмун в авральному порядку не шукав заміни і не купив Ярмоленка, їздив би Вітя ще до-сьогодні по арендах. Так що ваша "фабула" вірна тільки частково і продавати не завжди є погано (див. Гармаш, Хачеріді і далі по списку), бо це іноді і мотивацію і конкуренцію підвищує.

   14.12.2019, 16:53
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть