Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
vladpolt
Имя:
Vlad Kutovoy
Статус:
Эксперт (6131 комментарий)
Зарегистрирован:
12.08.2013 20:35
Карма:
12443
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 50

   Щирі українці. Чи надовго?

   vladpolt Vlad Kutovoy (vladpolt)

   21.03.2019, 13:51

   …Так вот, я начну с самого начала. Нам сегодня автор в одной из новостей отключил комментарии. Ну, отключил, так отключил . Я уже устал всем повторять комментариев нет, комментариев нет… (По мотивам «Берегись автомобиля»)

   Это все правильно. Нет, так нет. Но никто ведь не запрещает вставить в блог в виде цитаты часть понравившегося мне текста.

   Читать полностью →

  • 37

   Пошматовані на грудях тільники

   Выбор редакции
   vladpolt Vlad Kutovoy (vladpolt)

   25.02.2019, 22:10

   «– Не хотелось бы переходить на личности, но мне не нравитесь вы, мистер Рэтчетт…» (Убийство в «Восточном экспрессе»)

   Перед сьогоднішньою грою зайшов на сайт, подивився новини, почитав коментарі. У новині «Динамо» — «Заря»: стартовые составы команд. Возвращение Сидорчука (ВИДЕО)», звернув увагу на декількох дуже жвавих коментаторів з коментарями штибу «Коли я вже дочекаюсь на Динамо без Сидорчука, Гармаша, Буяльського, Шепелєва, Хацкевича, всіх тих, через яких моя улюблена команда перетворилась на жалюгідну пародію.

   Читать полностью →

  • 33

   Не дай Боже, «Динамо» заграє без збоїв!

   vladpolt Vlad Kutovoy (vladpolt)

   30.11.2018, 18:26

   Спитаєте, чому такий провокативний заголовок? Та усе просто. Що тоді, скажіть на ласку, будуть робити «адекватні» вболівальники, про що писати? Взяв «адекватні» у дужки, тому що є ще й «неадекватні» вболівальники, до яких відношу і себе. Вболівають і ті і інші. Дехто правда вдає з різним ступенем кротячої достовірності, що вболіває.

   Читать полностью →

  • 23

   Це не аналіз гри. Так, думки вголос.

   vladpolt Vlad Kutovoy (vladpolt)

   26.11.2018, 21:11

   Зразу попереджу, що ніяких прізвищ не буде. Хоча б тому, що через два дні – гра з «Астаною». Не знаю, чи гравці «Динамо» читають наші «опуси», чи ні, але усе ж... І друге попередження. Я не є фахівцем у футболі. Суджу про гру більше по системі «подобається – не подобається», то вже вибачайте.

   Є об’ективні причини поразки “Динамо» у грі з «Олександрією» і їх багато, і як на мене вони досить вагомі.

   Читать полностью →

  • 32

   Урок граматики, чи урок порядності?

   vladpolt Vlad Kutovoy (vladpolt)

   21.11.2018, 17:52

   Пролог: Як правильно пишеться слово «професі*нал»? Через «О», чи через «А»? Моя думка щодо цього – що це залежить від того, яку особистість ми оцінюємо.

   Я думаю ніхто не стане заперечувати, що з першої стартової хвилини гри «Туреччина – Україна» найбільш яскравим гравцем в нашій команді був Микола Шапаренко.

   Читать полностью →

  • 6

   "Футбол і моя теща".

   vladpolt Vlad Kutovoy (vladpolt)

   19.11.2018, 22:48

   Ця гумореска написана українським поетом Степаном Івановичем Олійником 60 років тому. Зараз би автроу виповнилось би 110 років. Мета цього блогу - додати трохи позитиву у нашу не завжди веселу буденність. (У тому числі і футбольну).

   "Футбол і моя теща".

   Ще з юних літ люблю я спорт,

   Гравцям плещу в долоні…

   У дні відпустки мій «курорт»

   Завжди на стадіоні!

   Читать полностью →

  • 13

   Бити, чи не бити?! Ось у чому закавика!

   vladpolt Vlad Kutovoy (vladpolt)

   08.11.2018, 19:29

   Це не задумувалось як блог. Просто писав відповідь на один з коментарів по грі МанСіті – «Шахтар», потім зрозумів, що виходить дуже забагато тексту, як для коментаря, та й тема «фейр-плей» сама по собі цікава. Тому й вирішив оприлюднити у вигляді блогу. Фейр-плей – штука гарна. В теорії. На практиці ж єдине що більш-менш працює із усього "фейр-плей" - це повернення м'яча з ауту або спірного після надання допомоги супротивнику, і то не завжди (згадайте "Нордшелланд").

   Читать полностью →

  • 11

   Осталось меньше тысячи...

   vladpolt Vlad Kutovoy (vladpolt)

   07.08.2018, 19:39

   В продолжение к теме блога "Просьба к не безразличным. Поможем Павелко А.В.!" Очень кратко. На текущее время за петицию проголосовало 24009 болельщиков, неравнодушных к судьбе украинского футбола. Нужно меньше тысячи голосов, чтобы оценку деятельности А.В. Павелко дал Президент. Я уверен, - мы это сделаем!

  • 39

   Команда молодости нашей

   vladpolt Vlad Kutovoy (vladpolt)

   01.01.2018, 13:59

   Прочитал сегодня пост "Равнение на гвардию" (Александр Франклин Осборн (alexandr_fo)) и решил внести свою лепту в освещение истории любимой команды. Как вы понимаете, в то время (1964 год), купить какую-либо символику (будь-то открытка, книга, значок, буклет) было великой удачей. Но мне повезло - открытка куплена в киоске "Союзпечати" прямо около школы на "сэкономленные" на школьных завтраках 3 копейки. Эта команда В. Маслова была "первой ласточкой" многолетней гегемонии "Динамо" в играх с московскими клубами, не говоря уже о прочих. Выставляю этот раритет на всеобщее обозрение.

  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть