Дивлячись на шалені трансфери різних клубів , ми, фани Динамо, заздрісно спостерігаємо як щойно куплені гравці чудово вливаються в колектив команди і відразу дають результат. А придбання нашого улюбленого клубу не завжди дають гарний результат. За останній час відбулося декілька трансферів , які легко можна назвати «провалами нашої селекційної служби».
До Вашої уваги підбірка цих трансферів:
1.Гільєрме.
Взимку , а точніше 1 лютого Динамо підписало цього гравця. Києвляни заплатили за нього біля семи мільйонів долларів та віддали іншого бразильского нападника – Клебера. Дуже великі надії подавав цей гравець і всі надіялися, що він той нападник, який потрібен Динамо. Хлопця досить довго тримали та не випускали дебютувати в основній команді. І ось, після декількох місяців опісля покупки, Гільєрме офіційно вийшов на футбольне поле в футболці Динамо. Це відбулося 16 травня 2009 року в Львові проти головної команди «Міста Лева». Він надзвичайно гарно зіграв. В свому першому матчі гравець ОФОРМИВ ХЕТ-ТРИК! Таке рідко де відбувається, навіть за кордоном. Всі вболівальники відразу почали захоплюватися ним і казали, що нарешті в Динамо гідний нападник. Але після свого шедеврального дебюту більше нічого не відбулося. Гравець сидів «на банці» , а згодом перестав попадати в заявку. Потім оренда в Росію , повернення в Київ і шлях назад на Батьківщину в Бразилію.
Травми,поведінка, дисципліна – це головні чинники того, що Гільєрме покинув Динамо. Так нам казали керівники клубу. Але чи справді це так? Бразилець непогано грав в оренді в Росії і взагалі був , в цілому, непоганий футболіст. Цілком можливо, що головну причину нам не кажуть …
2.Факундо Бертольйо.
В травні 2010 року офіційно було оголошено , що «Динамо» підписало перспективного молодого аргентинця , який вже зумів зіграти за збірну своєї країни. Звали його Факундо Бертольйо. Тодішній тренер збірної Аргентини Марадона, за словами самого Факундо, сказав, що бажаю успіху йому в команді та цінить його правильний вибір. Українські вболівальники подумали, що можливо цей трансфер великий крок вперед? Пройшовши літній збір разом із головної командою, Бертольйо готувався до дебюту. І раптом, на початку сезону в нього виявили травму із якою він приїхав із Аргентини. Виявляється, що гравець приховав від лікарів давню травму , яка ще була в нього. Смішно звучить, але як цей, один із головних аспектів, не догледіли при покупці? Дебют відтягнувся. Тільки в в жовтні 2011 Факундо зміг тренуватися в загальній групі. Далі все як зажвди: травми, слова про всяку всячину , яка стосується футболіста, оренда. Стало зрозуміло – ще один трансфер провалено.
Контракт ще належить Київському клубу але чи буде із нього толк?
3. Майкл
В 2007 році бразильский полузахисник атакуючого плану, також граючий на лівому фланзі полузахисту, поповнив лави Київського «Динамо». Майкл повинен був вирішити проблеми в полузахисті , які на той час (і можливо хтось думає, що і на цей час також) були присутні в Динамо. Дебютував він начебто не погано. В одному із перших матчів він відзначився дуже красивим голом п’яткою. Швидкий, технічний, різкий – все це було в Майкла, одним словом – типовий бразилець. Він досить непогано почав грати в Київському клубі ,але «за традицією» всіх бразильців , які переходять в «Динамо» , почалися травми. Після травм , складалося враження, що у футболіста просто пропало бажання грати у футбол , а тихенько отримувати свої гроші. Довгий час таке не могло продовжуватися і гравець поїхав «мандрувати» орендами.
4. Андре
Ще одне «чудо» із Бразилії , яке не підійшло «Динамо». В серпні 2010 року Андре став гравцем Київського клубу, перейшовши із бразильського «Сантоса». В нього не було надмірної техніки, шаленої швидкості, але в нього було одне єдине, що потрібно нападнику – відчуття голу. По оглядах його матчів, які він провів за Сантос, можна дійти висновку, що обвести супротивника, красиво вдарити Андре не дуже й вміє. Зате, він завжди опинявся в в потрібному місці і в потрібен час. За це його й купили. Дебют випав на матч Ліги Чемпіонів проти «Аякса». Вийшовши на заміну в другому таймі він нічим особливим не запам’ятався. Провівши з десяток матчів за український клуб, забивши один ніякий м’яч, гравець «здувся». В ньому відчувалася лінь, не бажання щось комусь доводити і врешті-решт оренда й розрив контракту.
Його особлива зачіска та примха до красивих по кольору бутсів нічим йому не допомогли…
Отже, можна зробити висновок, що селекційна служба в нашому улюбленому клубі не найвищому рівні і потрібно щось кардинально змінювати і брати приклад із інших клубів. На данний час, «Динамо» конче потрібен нападник, але на 15 червня 2013 року ще не відбулося жодного трансферу.
Автор: Валера Перевознюк (VolSHeBniK17)
Статус: Начинающий писатель (60 комментариев)
Подписчиков: 0
Мабуть варто змінити вектор селекції з південної Америки на наприклад Скандинавію. Думаю, що в таких країнах як Швеція; Норвегія; Данія в кінці кінців Росія вже не кажучи про Чехію чи Польщу можливо знайти потрібних футболістів.
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
________________________________________________
это Блохин.
Найти примеры неудачных трансферов - плевое дело.
Вы попробуйте найти примеры удачных - ну хотя бы на уровне Тайсона или Сосы
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена