Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Хто як зіграв учора. Мої оцінки

2013-07-15 15:19 От і дочекалися ми першого туру Чемпіонату України з футболу серед команд Премьєр ліги. Були цікаві ...

От і дочекалися ми першого туру Чемпіонату України з футболу серед команд Премьєр ліги.

Були цікаві матчі, був... Динамо - Волинь.

Багато в коментаріях було критики футболістів, тренера серед нас, вболівальників.

От і я вирішив оцінити дії всіх гравців Динамо. Буду оцінювати по 12 бальній системі, як у школі. Так начнемо:

1. СаШо - впринципі зіграв надійно, але в моменті, коли Волинь відзначилася нічим команді допомогти не зміг. Помилився про штрафному коли мяч потрапив у стійку. Моя оцінка - 8.

24. Віда - була помилка при створенні штучного офсайду у моменті з пропущеним мячем, потім приніс небезпечний штрафний у свої ворота, коли мяч потрапив у стійку. Але починаючи з 25 хвилини відіграв надійно. Оцінка - 8

44. Хачериди - як і в останніх іграх, впевнено, надійно. В кінці матча часто підключався до атаки. Один з кращих у складі киян. Оцінка - 10.

2. Даніло Сілва - в порівнянні з попередніми матчами, не вистачило на весь матч. Якщо перший тайм відіграв на відмінно, брав участь в багатьох атаках, то під кінець матчу помітно було, що втомився. Оцінка - 10.

3. Селін - зіграв на своєму рівні. Але рівень значно нижчий ніж нам хотілося б. Нічим особливим не запамятався. Оцінка - 7.

4. Мигель - зіграв на високому рівні, але все не показав свого максимуму. Але однозначно Мігель гравець високого рівня. Грав на команду. Можливо не його день. Оцінка - 8. 

19. Гармаш - чудову гру показав Денис. Один з кращих був на полі, на даний момент лідер Динамо. Оцінка - 10.

25. Аруна - прочитав багато критики в сторону Лукмана, але як на мене, то на пару з Денисом були лідери поля. Оцінка - 10.

7. Ленс - в моментах коли до нього потрапляв мяч виглядав дуже пристойно, але все таки відчувається незіграність. Та і гравці дуже рідко давали паси, хоча іноді був у дуже добрій позиції. Оцінка - 8.

9. Ярмоленко - гірший матч Андрія в останніх матчах. Багато брав на себе ініціативи, намагався відзначитися сам, і зовсім не думав про команду. Без сумніву гірший гравець матча. Оцінка - 6.

85. Мбокани - кращий гравець матчу. було помітно що намагався зробити все що міг, багато отримував по ногам, але всеодно підіймався і біг далі. Дуже холоднокровно реалізував свій момент. Оцінка - 11.

99. Дуду - дуже добре увійшов у гру, повністю переграв свого опонента на фланзі. Забий в моменті коли мяч потрапив у штангу, був би героєм. а так чудово. Оцінка -11.

20. Гусєв - важко щось сказати, особливо нічим не запамятався. Оцінка - 8.

90. Беланда - хлопець з світлою головою. Але відчувається незіграність. Але каші точно не зіпсував. Оцінка - 9.

15.07.2013, 15:19
THEBEST1990
Автор:
(THEBEST1990)
Статус:
Наставник (1070 комментариев)
Подписчиков:
4
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Франции Дижон Ренн 2 : 2   19 апреля 20:00
Лион Анже - : - 19 апреля 21:45
Чемпионат Испании Алавес Вальядолид - : - 19 апреля 22:00
Чемпионат Италии Парма Милан - : - 20 апреля 13:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть