Матч між ветеранами «Динамо» і збірною АТО відбувся в Сєвєродонецьку

2014-08-17 23:46 В Сєвєродонецьку на стадіоні «Хімік» відбувся футбольний матч між командою ветеранів київського «Динамо» і збірною сил ...

В Сєвєродонецьку на стадіоні «Хімік» відбувся футбольний матч між командою ветеранів київського «Динамо» і збірною сил АТО на Луганщині.

Про цю подію передає кореспондент Укрінформу, що побував на матчі.

Команду ветеранів «Динамо» очолив Володимир Бессонов, якого знають на Луганщині ще й як одного з тренерів луганської «Зорі». Склад динамівців був цілком «зірковий» - Віктор Хлус, Іван Яремчук, Віталій Косовський та інші.

Тайми тривали по тридцять хвилин, що, однак, не завадило пролитися цілій зливі голів. Рахунок було відкрито голом у ворота гостей вже на першій хвилині. На шостій кияни відповіли влучним ударом по воротах господарів.

На трибунах були присутні виключно сині та жовті кольори; вболівальники не сильно вирізняли команди, віддаючи перевагу гаслам «Слава Україні!», «Героям слава!» та пісні про президента однієї сусідньої держави.

Суперники розійшлися миром, забивши один одному по три м'ячі.

17.08.2014, 23:46