О главном тренере национальной сборной России по футболу Фабио Капелло известно, что он довольно часто конфликтовал со звёздами тренируемых им команд...
На этот раз, похоже, именитый тренер не устроил своих российских работодателей, которые сейчас, с моей точки зрения, уже решили с ним растаться, но при этом пытаются как-то снизить сумму неустоки.
..Этот TV-сюжет программы "Время", вышедшей в эфир 24 июня 2015-го года, поставил с единственной целью: чтобы болельщики со стажем увидели Н.П.Симоняна, верного друга и соратника Васильича по работе в сборной СССР. Знаю 89-летнего Никиту Павловича с 1965-го и рад, что этот порядочный профессионал высочайшего уровня и сегодня, слава Богу, занимается любимым делом...
Впрочем, вернёмся к судьбе Капелло. Уверен, что этот разрыв контракта с россиянами не отразится на имидже пока ещё главного тренера сборной России.
...18 июня Фабио Капелло, итальянскому футболисту и тренеру, исполнилось 69 лет. Как известно, его послужной список тренера довольно богат: тренировал клубы «Милан», «Ювентус», «Реал Мадрид», «Рома». Во всех клубных командах, где работал Капелло, он выигрывал титул чемпиона страны! В истории английского футбола Капелло был вторым из иностранцев, кому выпала честь возглавить национальную сборную страны, где зарождался футбол.
И ещё штрих в пользу Капелло. В тренерской клубной работе за 16 сезонов он выиграл титул чемпиона страны 7 раз...
Дэви АРКАДЬЕВ,
24 июня 2015,
Филадельфия.
Вроде автор ясно и четко обозначил , что
" Этот TV-сюжет программы "Время", вышедшей в эфир 24 июня 2015-го года, поставил с единственной целью: чтобы болельщики со стажем увидели Н.П.Симоняна, верного друга и соратника Васильича" и т,д,
Но Вы все одно наковыряли с носа аж целую рекламу ТВ окупантов.
Когда патриотизм переходим в дибилизм, вот это уже может быть не интересно пользователям этого ресурса...
Это из оперы: Хто не скаче той москаль...
Я відповідаю за більшість адекватних користувачів! Я за Вас не підписувався!:))) Можете й надалі піддакувати Деві Аркадьєву!:))
Стосовно кацап-ТБ, то я буду нещадно критикувати усіх, не дивлячись на імена і колишні заслу та знайомства за використання пропагандистського каналу агресора!
Тим паче, що це ще й протирічить політиці цього сайту відповідно до такого документа (прошу особливо уважно читати п.5):
http://dynamo.kiev.ua/articles/170919.html
Бажаю вам гарного дня!:-))
Но, все таки, хотелось бы прояснить ситуацию...
Вы утверждаете, что в ответе за большинство адекватных пользователей этого сайта (согласны ли они с этим, большой вопрос...), значит и себя причисляете к этой категории...
Но, при всем уважении к Вам и вашей адекватности, Ваш ответ на блог я адекватным не считаю, потому что вы выдернули из него часть текста, которая не отображает суть сказанного, а автору указали в резкой форме на его место. Такую манеру общения в нормальном обществе адекватной считать не принято, так что не советовал бы Вам спешить записываться в ряды адекватов.
Виступи збірної Росії з футболу останнім часом викликають лють у її прихильників. Проект Російського футбольного союзу "Кращий тренер світу біля керма національної команди" виявився провальним. Під керівництвом знаменитого італійця Фабіо Капелло, російська збірна провалилася на чемпіонаті світу-2014 у Бразилії. Вона не змогла здолати навіть груповий раунд, де її суперниками була Бельгія, та посередні Південна Корея та Алжир.
Незважаючи на гучну невдачу, Капелло після турніру почувався впевнено. Ще по завершенні відбіркового турніру світової першості він уклав з РФС новий контракт на вигідніших умовах. Термін угоди було подовжено до 2018 року, а зарплата італійця сягнула 7 млн євро на рік. Найнеприємніша для росіян "міна" була закладена в додаткових умовах документу, який передбачав за дострокове розірвання контракту компенсацію тренеру у понад 20 млн євро.
Російські футбольні чиновники виявилися скутими у діях та були вимушені терпіти невдачі збірної. У відбірковому турнірі Євро-2016 росіяни примудрилися заграти унічию з Молдовою та двічі поступитися Австрії, після чого потрапляння команді до фінальної частини чемпіонату Європи опинилося під великим питанням.
Вболівальник та фахівці були категоричними та вимагали негайної відставки Капелло. Фани навіть розпочали збір коштів на компенсацію італійцеві. Але функціонери з РФС не поспішали ухвалювати рішення. Полетіла лишень голова президента організації Миколи Толстих, який не дочекавшись чергових виборів написав заяву про відставку.
Вихід зі, здавалося, глухого кута був знайдений у традиційний для росіян спосіб. Кремль призначив "крайнім" наближеного до влади олігарха Алішера Усманова, статки якого, за даними ЗМІ, становлять $14,4 млрд.
Ще взимку відомий прихильник футболу та власник міноритарного пакету акцій лондонського клубу "Арсенал" прокредитував РФС на 7 млн євро. А днями виділив ще 5 млн євро фінансової допомоги на виплату Капелло боргів за зарплатою, яку футбольна федерація не здатна сплачувати самотужки з літа минулого року. Тож, схоже, саме на плечі Усманова буде покладено виплату італійцеві компенсації, у разі дострокового розірвання контракту.
Вочевидь, до олігарха з Кремля надійшла пропозиція, від якої було неможливо відмовитися. А коли на терезах опиняється лояльність влади до великого бізнесу та необхідність сплатити за чужими боргами, російські багатії позбавлені вибору.
Алішер Усманов, який також є президентом Міжнародної федерації фехтування та активно підтримує художню гімнастику (дружиною бізнесмена є очільниця російської збірної з цього виду спорту Ірина Вінер), не перший мільярдер, який постраждав через свою прихильність до спорту.
Раніше головним "гаманцем" російського футболу був Роман Абрамович. Варто було екс-губернатору Чукотки придбати англійський футбольний клуб "Челсі", як на нього поклали турботу й про збірну Росії.
Саме створена 2004 року Абрамовичем "Національна академія футболу" сплачувала зарплатню колишньому головному тренеру російської команди - голландцю Гусу Хіддінку. Він працював з командою з 2006 до 2010 роки та вивів її до півфіналу Євро-2008.
Зарплата голландця спершу складала 2 млн євро на рік, але, за неофіційними даними, Абрамович загалом витратив за чотири на зарплату голландцеві та його помічникам близько 70 млн євро.
Також періодично повідомляється, що благодійні внески на рахунки РФС перераховують власник московського "Спартака" та віце-президент нафтового гіганта "Лукойлу" Леонід Федун та Сулейман Керімов, що володіє махачкалінським клубом "Анжі" та контролює компанію "Нафта-Москва".
Поки "поза грою" залишається ще один заможній росіянин Дмитро Риболовлєв, який кілька років тому теж придбав собі дорогу футбольну іграшку – клуб "Монако". Та за усталеними російськими традиціями можна не сумніватися, що черга фінансувати безглузді за своїми розмірами витрати на футбольну збірну дійде й до цього члена двадцятки найбагатших людей Росії, статки якого оцінюються у понад $8 млрд.
Дмитро Марценишин
http://espreso.tv/article/2015/06/24/kogo_kreml_prymusyt_zaplatyty_shaleni_borgy_kapello