Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
AHATOM
Имя:
С. Каменяр
Статус:
Эксперт (32928 комментариев)
Любимые клубы:
"Динамо"К, і ніякий інший
Зарегистрирован:
24.07.2010 14:08
Карма:
61499
Топ-10 блогеров:
Нет
 • Достижения:
  • Прокомментировал новость → «Дело Мораеса» будет рассмотрено УЕФА 25 апреля

   Павелко? Ну, шо?

   20.04.2019, 18:11
  • Прокомментировал пост → #Дебати та "повстанці".

   Промову ту Порошенко виголошував англійською і вжив, скоріш за все "бойовики"; західні толерасти її виклали по-своєму (тоді, в 2015-му, так було прийнятно), хтось по своєму переклав, а в АП чиновники недогледіли - і ланцюжок замкнувся на "повстанці"...

   Нехай покажуть оригінал промови, тоді можна буде про щось сперечатися.

   20.04.2019, 17:18
  • Прокомментировал пост → "Нові обличчя" кандидата Зеленського

   По бартеру - може бути. Але це не означає, що рижа мразь - дебіл, і продає собі у збиток. Хоча може означати, що не світить неофіційної частини ціни товару.

   20.04.2019, 16:58
  • 20.04.2019, 16:23
  • Прокомментировал пост → Одумайтесь!

   Ви праві.
   Всі зрадой06и (zебіли) у цій виборчій компанії не згадують ні за війну, ні за необхідність реформ, ні за брак коштів в держбюджеті, ні за міжнародну антипутінську коаліцію. І тим більше, не згадують за сам факт необхідності існування держави Україна як такої.. Не згадують за ці нагальні проблеми ні в першу, ні в другу, ні в третю чергу.
   Ми це помітили.

   20.04.2019, 12:59
  • Прокомментировал пост → Одумайтесь!

   Хотів сформулюівти наступну думку в пості Василя Васильовича... Але, напевне, напишу тут...

   По-перше, я в будь-якому випадку завтра піду на виборчу дільницю, і проголосую за Порошенка саме через те, що за ним - реалістична стратегія життя і розвитку держави Україна в сучасних умовах (в т.ч. в умовах війни), яка, до того ж всього, виконується, і позитивний поступ - помітний. Я проголосую, попри те, що розумію: шансів зберегти цей поступ нема, буде відкат... Чому і як втрачені шанси, і чому буде відкат, чому незабаром, через пару місяців стане гірше (принаймі, проявиться справжня зрада інтересів України) - окрема розмова, не тут.
   Але я завтра піду і проголосую принципово. Для мене це - важливо. Морально важливо.

   Очевидно, що поразку передбачає і Петро. Очевидно. Просто - потрібно бачити це з його поведінки, з його слів. Але він - не здається. Хоча би тому, що в житті не буває перемог без поразок. Не буває цього ні в житті, ні на війні, ні в спорті, зокрема. Десь противник (ворог) виявився сильнішим; або десь на його боці зіграли чисто природні фактори. Скажімо: суддя виявився купленим... Таке буває.

   Але, по-друге: буде наступний етап. Скажімо так, по-спортивному: буде наступний матч. Який необхідно буде виграти, обов'язково виграти, щоб перемогти на стратегічній дистанції!, в турнірі. І тому: Порох цими днями, якщо і поступився (не по грі, а по рахунку) - то виставив купу обороних фортифікацій. Або ж, ще точніше: він виставив червоні лінії з червоних прапорців для хижака (ворога, зрадника, якому повірили), які той не має права переступити. Якщо переступить - довіра до нього зникне, і вже виносити почнуть його. Виносити, як овоща, а то й ще жорстокіше. Нехай і виноситеме і менша, але пасіонарна частина суспільства. Бо, попри мантру "хуже не будет" - гірше буде обов'язково. А пасіонарних нині буде куди більше, ніж в 14-му... І - зброя... І - переступлений поріг жорстокості та милосердя, завдяки війні...

   Мій голос завтра буде одним із тих мільонів червоних прапорців уявної червоної лінії за які зрадник не матиме права переступити.

   А він - переступить... Обов'язково. Навіть не обговорюється. Він фактично порушить свої обіцянки патріотичній частині суспільства, надані ним в цій виборчій компанії.
   Він вже готовий, на старті. В нього - такий менталітет. Менталітет, який він засвідчив під час виборчої кампанії; зокрема, під час дебатів (дебати були не тільки вчора, насправді). Менталітет в нього - малоросійський. Він стане на коліна, як перед ху..ом, так і перед "повстанцями", ага. Дасть накази на відступ. Зруйнує антипутінську коаліцію, фактично скасує міжнародні санкції проти нього. І не тільки.... та ні, що зробить зрадник - це також окрема розмова; знов таки, довга розмова, тому - не в цьому пості. І полягатиме вона в описі, в характеристиці отих самих червоних прапорців червоної лінії, які вистаив Порох в цій виборчій кампанії.
   І я завтра виставлю свій прапорець.

   20.04.2019, 12:14
  • 20.04.2019, 10:30
  • Прокомментировал пост → Дещо про податки; лікбез для theбільних

   Р.Р.S.
   В цьому пості я спеціально не розбирав проблему існування та діяльності підприємства (зі сплатою податків) на території ворога, яке належить кандидату Зеленському. І так зрозуміло: якщо підприємство існує - воно має платити податки.

   А розбирати проблему "чому підприємство досі існує та діє; і досі платить податки" - то вже окрема тема.
   А чому одне підприємство знаходиться в стадії закриття, а інше - розвивається (причому: отримує фінансування з бюджету ворога та виготовляє антиукраїнські фільми штибу "Свати"), то вже кожен притомний може зробити власні висновки.

   20.04.2019, 10:22
  • Прокомментировал пост → Дещо про податки; лікбез для theбільних

   я давно побачив (і про це неодноразово наголошував), що ти, ватник - ворог.
   Але не знав, що настільки дятел.

   20.04.2019, 10:10
  • Прокомментировал пост → Це вже не гумор

   Ні, нам потрібні гроші. І передовсім - для війни. І взяти їх ніде, окрім СБ і МВФ. А вони, гади, на офіційну війну гроші не дають... Доводиться хитрувати... з їхнього же дозволу... і проводити вибори...

   19.04.2019, 17:52
  • Прокомментировал пост → Це вже не гумор

   ще один зразочок zедебільної брехні та пересмикування. Бо:
   1.Корпорація Богдан вже давно не належить до власності Порошенка; і ШМДБогдан-військові виготовлялись далеко вже після того, як одноосібним власником став О.Гладковський.
   Що цікаво, ці ЩМД (нагадаю: військовий, фронтовий варіант) обійшлися держбюджету України десь ~$30000 за одиницю. А аналогічні Пежо ім.ЮВТ в 2009-му, (цивільний варіант!) - найдешевші ВДВІЧЧІ ДОРОЖЧІ!
   2.Да, варіант иашин був експерементальний, після експлуатації - вони почали вимагати доводки, передовсім система очистки і подання палива. Ну, довели до пуття... Оксана Корчинська, "головний медичний волонтер України" - нині до цих машин ШМД претензій не має.

   19.04.2019, 17:49
  • Прокомментировал пост → Це вже не гумор

   Тільки відокремлення церкви від держави не стосується РПЦ, яка є не де-юре, а де-факто філіалом КГБ/ФСБ. Так що своя, українська помістна церква нам потрібна, як незалежний інститут держави.

   19.04.2019, 17:34
  • Прокомментировал пост → Це вже не гумор

   вас називати розумними? Ні, ви не заслуговуєте. Вчіться сприймати правду, а не лестощі.

   19.04.2019, 17:29
  • Прокомментировал пост → Дещо про податки; лікбез для theбільних

   По-перше, відслідковуючи тему можливостей продажу Порошенком свого бізнесу, слід зазначити, що продавати і віддавати задарма - суть різні поняття. Наприклад, я - свою "трьошку" в обласному центрі міг би легко зкинути "за пятерочку"; але кожен скаже, що це - "подарочек", задарма. Так і Порошенко: не віддасть підприємства задарма, якщо їх капіталізація складає мільярд зелених (згідно оцінки Форбса). Та й нині цією справою займається Rothschild Trust. А він - також не простак. Продав "Кузню на Рибальському" Тігіпку за реальну ціну, нехай і в розстрочку.
   По-друге, каіталізація офшору Порошенка на Британських Віргінських островах складає десь $3000 - тільки для того, щоб супроводити операції по відчудженню бізнесу і оплати послуг Rothschild Trust по управлінню активами. А офшори Зе - мільони доларів...

   19.04.2019, 17:26
  • Прокомментировал пост → "Нові обличчя" кандидата Зеленського

   Розломи і суперечності в зедебільній манді:
   https://www.youtube.com/watch?v=y5GQHVyF5kE
   Володимир Зеленський майже не з’являється перед виборцями, спілкуючись з ними через відеоролики. Однак за два дні до виборів, він все таки представив свою команду. Щоправда, це – лише «фасадні обличчя». Нам до рук потрапили копії переписок працівників штабу Володимира Зеленського. Вони дають розуміння того, що штаб Зеленського працює під керівництвом зовсім інших людей. І саме вони мають шанси в майбутньому обіймати високі посади і фінансові потоки.

   Координатор "Зе!Команды" Александр Корниенко в сообщениях пояснил, что всего в штабе есть четыре группы:
   "Квартал": Шафиры, Юра, Победоносцева (глава пресс-службы).
   "Дядя": Богдан, Кирилл.
   "Нижние": Ныжнык, Ваня, Вова-волонтеры, Вадим-юрист.
   "Регионы": мы плюс Миша и его банда и наверное Алена и куча народа (в куче народа указано имя представленного вчера эксперта по вопросам внутренней политики Дмитрия Разумкова).

   Также в штабе есть непубличные личности, которые, по сути, и принимают основные решения.

   Группа "Дядя"
   Руководит группой адвокат олигарха Игоря Коломойского Андрей Богдан. Самого олигарха работники штаба в переписке называли "Дядей" или "Человек из Женевы". Сам Коломойский свое влияние на штаб опроверг, но подтвердил, что Богдан – его информатор и он с ним периодически общается. У Зеленского связь с Богданом подтвердили только после того, как журналисты предоставили конкретные доказательства о его перелетах, совместных визитах и так далее.

   Журналисты выяснили, что в ноябре 2018 года, задолго до того, как было объявлено о намерении Зеленского баллотироваться в президенты, в его будущем штабе выяснили, чем занимается Богдан, чьи интересы представляет, и отметили, что его роль – отнюдь не как юридического представителя. Он занимался медиа-сектором, проводил встречи с командой, которая занималась контентом о "Зе!кандидате".

   Несмотря на то, что Коломойский говорит, что не участвует в кампании Зеленского "ежедневно" или "систематически", журналисты выяснили, что в одной из многоэтажек на Грушевского, 9а, у семьи Зеленского есть квартира. Дом расположен неподалеку от Верховной Рады, а сама квартира зарегистрирована на кипрскую фирму. В этом же доме есть две квартиры у Сергея и Бориса Шефиров, бизнес-партнеров Зеленского. Кроме них, в доме живет соратник Коломойского Тимур Миндич, на автомобиле которого Зеленский приезжал сдавать кровь на анализ.
   Арендует квартиру в этом доме еще один человек, близкий к Коломойскому, глава Волынского облсовета Игорь Палица. Автомобиль человека с окружения Палицы ездит в кортеже Зеленского. Журналисты допускают, что тайные встречи могли проходить именно в этом доме, в одной из квартир.

   Группа "Нижние"
   Руководителем группы является юрист Сергей Ныжный. Его компания предоставляет юридическое сопровождение избирательной кампании Зеленского, а он сам якобы работает там в качестве внешнего консультанта. Ранее он был связан с интересами нардепа Антона Геращенко, с которым якобы напополам разделил арендованную квартиру.
   Кроме этого, Ныжный – советник нынешнего министра внутренних дел Арсена Авакова.

   Группа "Регионы"
   Так в штабе "Зе!Команде" называют представителей штабов в областях страны.
   Его руководителем журналисты назвали некоего Илью Павлюка, которого в переписке называли Илья Николаевич. Павлюк занимался координацией "добровольных взносов" на счет "Зе!Команды", "мотивацией" членов УИК и ОИК.
   К примеру, он предлагал предоставить физлиц, с хорошей работой и без долгов для "наполнения избирательного фонда" на суммы от одного миллиона гривен и больше.
   "Основная работа Павлюка – координация и финансы региональных представительств "Зе!Команды", - отметили в расследовании.
   В штабе "Зе!Команды" о Павлюке не упоминают. Возможно, по причине того, что его репутация была запятнана еще во время Януковича, когда его называли "королем контрабанды" на Западной Украине. Он же был помощником Игоря Калетника, который был начальником таможни и членом Коммунистической партии.
   Журналисты отметили, что руководитель группы "Дядя" пытался координировать также группу "Регионы", чтобы Павлюк отчитывался ему, из-за чего в штабе были конфликты.


   Группа Шефиры"
   Это группа братьев Шефиров, которые являются главными бизнес-партнерами Зеленского. Главный – Сергей, он занимается финансами команды.
   В расследовании подчеркнули, что финансирование рекламы и раскрутки в соцсетях нанкануне второго тура обошлось команде Зеленского около 300 тысяч долларов наличкой. Остальные выплаты, официальные, можно увидеть в финансовых отчетах.

   Резюмируя, журналисты показали сообщения членов команды Зеленского, которые сами не верят в успех и порядочность тех, чьи интересы представляют. В частности, не верят в успешную страну при президенте Зеленском.

   19.04.2019, 17:03
  • Прокомментировал пост → Це вже не гумор

   підказав опоненту!:)

   19.04.2019, 16:46
  • Прокомментировал пост → Це вже не гумор

   "Порошенко, який за 5 років правління зробив особисто мене, мою родину, моїх друзів біднішими та менш щасливими" - угу...
   Тільки от проблема: 90% втрат вашого щастя і доходів забезпечив не Порошенко... Може, вгадаєте, яке %у це було (і є досі)?
   Іншу частину ваших втрат забезпечили Яценюк, Гройсман, очолювані ними уряди та діючий парламент - які прводили (і проводять!) необхідні для держави, для суспільства реформи. Чи ви вважаєте, що без реформ - могли би і далі існувати? В такому випадку з вами можна припиняти розмову.
   РS: просто нагадаю, що у віддані Президента України знаходяться керівництво такими інституціями, як армія, безпека держави, зовнішня політика і державотворення (конкретно: законодавство з судової реформи, утворення власної помісної православної церкви, забезпечення україноцентричності в держапві, тощо).

   19.04.2019, 16:28
  • Прокомментировал пост → "Нові обличчя" кандидата Зеленського

   Як заявив політолог Тарас Чорновіл, форма представлення кандидатом в президенти Володимиром Зеленським його команди - це це такий зневажливий плювок всім українцям. Окремо він наголосив, що досі українське суспільство не знає імені ключової фігури - керівника адміністрації можливого преЗЕдента.


   "Це є люди, які брали більш чи менш публічну не приховану участь у виборчій кампанії Зеленського. Їх виставляють як вітрину для того, щоб по-перше, показати хоч щось. Тому що питання було в тому "чому Ви нікого не показуєте". Друге - перебити історію з розповіддю про людей Коломойського, людей Медведчука та інших, стару коменду Януковича, які занадто вже сильно помітні", - сказав Т.Чорновіл.

   По-третє, як зазначив Чорновіл, представлення цієї команди Зеленського - це такий зневажливий плювок всім українцям. "Кого нам представили? Нам представили майбутніх радників і консультантів, чи нам представили майбутню Адміністрацію президента, чи нам представили людей, які будуть керувати тими чи іншими відомствами в майбутньому, якщо президентом стане Зеленський? Відповіді на це по суті немає. Було сказано, що це люди, які будуть консультувати Зеленського і допомагати йому вибудовувати його опозицію. Добре. Але в такому випадку ніхто ніколи з президентом на пряму не працює. Таких речей немає. Є Адміністрація президента, є голова Адміністрації, є його заступники, які формують політику і залучають тих чи інших радників", - додав політолог. В тому числі саме працівники Адміністрації президента , за словами Чорновола, і саме голова Адміністрації визначає, хто матиме доступ, хто може подавати свої пропозиції, чиї пропозиції до президента і як їх оформляти.

   "Ми не маємо головної відповіді. Чи серед названих людей є людина, яка буде головою Адміністрації президента? Розуміємо, що перед другим туром, вже безпосередньо через два дні в команді кандидата не можуть не мати такої фігури. Якщо її приховують і про неї не говорять, а це є визначальна тема, плюс тут немає відмовок про те, що треба з Верховною Радою чи з Кабміном щось погоджувати", - розповів політолог.

   Т.Чорновіл наголосив, що це є абсолютно особиста прерогатива президента, і він сам вирішує, хто буде головою його адміністрації. "Якщо ця особа нам не повідомляється, то значить є підстави, через які не вигідно називати це прізвище. Тому подають людей, до яких можна мати деякі претензії, деякі з них взагалі не відомі. Деякі відомі своєю некомпетентністю… Є двоє людей, які провалили конкурс до Верховного Суду України саме в частині компетентності. І є інші люди з сумнівною біографією. Але при тому всьому за цими людьми ховається хтось очевидно не бажаний", - сказав політолог.

   Чорновіл також загострив увагу на результатах нещодавного розслідування Бігус.Інфо. "Ми бачимо вже крім прихованих речей, які висвітлює Бігус, стосовно людей Коломойського. Ми ж бачимо. що іде вже фактично формалізація в штабі навколо Зеленського таких людей, як Дубина - колишній голова Нафтогазу. Більше того дуже багато витоків, згідно яких він може стати секретарем РНБО. Враховуючи слабкість Зеленського, це всеодно що замінити його, як голову РНБО. Тобто це людина, яка буде повністю координувати всі силові структури, безпекою і обороною держави в протистоянні Росії, якщо про протистояння буде потім мова… Цю людину нам не показали в складі команди, хоча він там є", - завершив політолог.

   19.04.2019, 16:02
  • Прокомментировал пост → "Нові обличчя" кандидата Зеленського

   Не можу поставити лайку, бо противні мордяки.
   Але ТС-у - подякую за пост.

   19.04.2019, 15:10
  • Прокомментировал пост → Це вже не гумор

   Стосовно тези... "Команда Зе дуже старанно приховувала свого кандидата від спілкування, особливо з журналістами, бо всі знають, що акули пера мають здібності покусати боляче, але ж рано чи пізно це повинно було статися. Ось вчора цей день й настав. Спочатку інтерв’ю с представниками РБК, яки вигравши у настільний теніс у самого кандидата, домоглись щось запитати у лідера команди Зе, а потім найкращий у світі канал 1+1 вітав свого улюбленого кандидата у вечірній програмі Право на владу."

   А я би не сказав, що журналісти "здатні покусати"...
   Ні, те, що здатні - так. Але далеко-далеко не всі.
   Додам, що до сонму "журналісти" слід занести не лише акул пера, а й "експертів": політолоів, економістів... Більшість "таких журиків" кусають лише вибірково: як моя кішечка, мене легенько прикусує, бо знає, що я хазяїн її, може і отримати, якщо що; але чужого - подряпає до крові! От вчора - zебіл мав рандеву саме з такими журиками, як моя кішечка... Ні, насправді, кішечки буи беніні... І те - пару раз цепанули! Ну, так, не зовсім, щоб наступного разу забули про них, і не запросили...

   Господи, та невже ми ще живемо в суспільстві, просякнутим брехнею і лизоблюдством?

   19.04.2019, 14:56
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть