Віктор Вацко – коротко про головне

2016-03-29 14:51 У другому таймі, коли наша збірна вийшла на поле без замін, стало зрозуміло, що гра буде ...

У другому таймі, коли наша збірна вийшла на поле без замін, стало зрозуміло, що гра буде ще менш цікавою. Щоб якось себе розважити, я став більш уважно слухати коментатора Віктора Вацка. Й чим менше залишалося часу до завершення матчу, тим цікавіші ставали коментарі Віктора. Деякі з них я вирішив занотувати.

У цих коротких висловлюванях Віктора Вацка під час матчу та в студії після його закінчення є все - і аналіз гри, і перспективи нашої Збірної, і оцінка роботи тренерського штабу.

Коментатор Віктор Вацко:

• У нас є ще одна награна комбінація – довгий пас від П’ятова на Кравця, після якого вихід віч на віч з воротарем суперника. Правда в комбінації є ще один компонент – потрібно, щоб захисник промахнувся повз м’яча. (Нагадаю, що Кравець у цьому матчі на полі не з’являвся).

• І далі за старою доброю традицією, яка триває 67 хвилин, -довгий пас вперед, який є неточним.

• Арбітр показав, що зупинив час. Але в мене є сумніви, що він взагалі його вмикав. Бо зважаючи на загальний темп гри – це суцільна затримка часу, як з боку однієї команди, так і іншої.

• Ми досить вміло обороняємося. А атака … (пауза). В принципі 1:0 виграємо – навіщо атакувати.

-Ми досить вміло граємо на своїй половині поля, тим більше, що завжди є шанс вибити м’яч куди подалі.

• Пообіцяв Михайло Іванович, що відіграє цей матч найсильнішим складом – і ми побачили найкращий матч за його версією.

• Сьогодні ми побачили типовий футбол нашої Збірної. Після такого матчу не має сенсу дивуватись, що на матчі збірної приходить 25 тисяч, а не 75 тисяч глядачів.

Віктор Вацко в студії після матчу:

• Запитання студії: Віктор, що скажеш? Відповідь: А що? … (дуже велика пауза). Прекрасна гра, просто шедевральна. (судячи з інтонації - це був сарказм).

• Я побачив Андрія Шевченка – і це було самим найкращим в сьогоднішньому матчі.

• Місце Ярмоленко в Збірній під загрозою, якщо ми знайдемо ще одного правого захисника. Тоді ще можна буде випускати Тимощука замість Зозулі – і буде повна … компактність. (Після інтерв’ю з Андрієм Шевченко, який сказав, що тренерський штаб збірної хотів аби команда зіграла компактно).

• У нашої команди творчість така, що Ін’єста зараз просто плаче, творчість така йому і не снилася: Довгий пас Федецького на Коваленка або інша комбінація – Степаненко довгий пас вперед – захисник суперника виносить м’яч, той потрапляє в корпус Ярмоленко – відскок на Коваленка, який ледь не забив.

• Сьогодні тренерський штаб помножив на нуль таких футболістів, як Петряк, Гусєв.

-Які досягнення тренерського штабу? Він за статистикою – самий успішний в історії України.

• Женя Коноплянко, прошу, видужуй. Андрій Ярмоленко, бережи своє здоров’я. Бережіть себе для Євро, бо якщо, хлопці, ви вдвох щось не придумаєте, то буде… (пауза). Ну щось отак.

На останок хочу побажати нашій Збірній показати красиву та результативну гру на Євро-2016.

29.03.2016, 14:51