Збірна України U-16 переграє Люксембург

2016-04-18 20:58 Юнацька збірна команда України гравців 2000 року народження стартувала на Турнірі розвитку УЄФА, який з 17 ... Збірна України  U-16 переграє Люксембург

Юнацька збірна команда України гравців 2000 року народження стартувала на Турнірі розвитку УЄФА, який з 17 квітня триває у Македонії. У дебютній зустрічі підопічні Сергія Попова впевнено обіграли однолітків з Люксембургу.

У першому таймі на 31-й хвилині відзначився Титаєвський, а долю зустрічі було вирішено протягом десяти хвилин другого тайму: з 60-ї по 70-у. З початку ворота українців вразив Дельгадо, а потім Харжевський, який вийшов на заміну, реалізував пенальті. 2:1 – рахунок на користь українців

Турнір розвитку УЄФА

Україна U-16 – Люксембург U-16 – 2:1 Голи: Титаєвський (31), Харжевський (67, пен) - Дельгадо (60)

Україна: Бабічин – Дудинський (Ступник), Мельник (к), Рожко (Куценко), Слива (Харжевський), Снуріцин, Супряга (Пенчук), Титаєвський (Білошевський), Цитаїшвілі, Ващишин, Волошин (Дмитренко)

18.04.2016, 20:58