Амбасадори національної збірної України: хто вони?
До написання цього поста мене спонукав наш молодший колега Брюс Всемогутній, який обмовився про в одному з коментарів про амбасадорів нашої збірної на фінальній частині чемпіонату Європи у Франції у червні-липні 2016 року. За його порадою я знайшов матеріал про представлення нової форми національної команди, на якому були присутні майже всі амбасадори.
Детальніше за посиланням: http://1927.kiev.ua/news/view/45088. Хочу звернути увагу на визначення власне слова «амбасадор».Слово «амбасадор» у мене асоціюється зі словом «посол», визначення якого можна знайти тут: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%BB або тут: http://sum.in.ua/s/posol.
Не знаю, кому в голову прийшло придумати термін «амбасадори національної збірної України», але хай буде, хоча ті люди, яких визначили таким терміном не представлятимуть збірну України у Франції, а представлятимуть там нашу державу УКРАЇНА, вони є народними посланниками від нас з вами (хоча нас про це ніхто не запитував!:)), вони є народними дипломатами, але «то таке» (с) ! Але на те ми і «публічка», щоб нас нічого не запитували, а все вирішували прямі та «почесні» начальники у цьому випадку від футболу! Хоча, з іншого боку, ми є тією «публічкою» практично у всіх сферах нашого життя! Але мій пост присвячений його величності футболу! І як мінімум до 21 червня ми з хвилюванням, неспокоєм, радістю/смутком будемо жити подіями Євро-2016!!! А якщо наші хлопці у Франції зіграють понад свої сили, то як заявив ветеран нашої збірної Олег Гусєв у нас з’явиться шанс уболівати за нашу збірну хоча б до 30 червня – 3 липня:
— Достойно — это выход из группы или финал? — Чем выше, тем лучше. Минимум четвертьфинал.
http://dynamo.kiev.ua/articles/239576-oleg-gusev-zadacha-minimum-na-evro-2016--chetvertfinal
Тепер «ближче до тіла» (с)!:)
Хто ж ті люди, які стали амбасадорами національної збірної України у Франції:
Сергій Василюк — фронтмен і засновник гурту Тінь Сонця, автор-виконавець власних пісень (2010 року видав сольний альбом Сховане обличчя). Громадський та політичний діяч, член Всеукраїнського об'єднання «Свобода», активіст громадської організації "Національний екологічний центр України". Англомовна Wikipedia характеризує Тінь Сонця як Ukrainian folk metal band. Послухав кілька пісень з альбому «Грім в ковальні Бога» (2014) – вони мені дуже сподобалися!!!
«Грім в ковальні Бога» – рядки культової композиції Василя Лютого Живосила – «Меч Арея», яку за останні роки переспівало кілька відомих українських гуртів. Обрання саме такої назви до альбому пояснює лідер гурту Сергій Василюк так: «Бачачи всю ту несправедливість і кривду, яка твориться в світі, сам Всевишній закликає нас до боротьби і кожному кує свою зброю! Музична композиція «Їхали козаки» прикрашатиме виступи збірної України під час матчів ЧЄ-2016. «Сподіваюся, ця пісня сприятиме майбутнім футбольним звершенням наших хлопців у Франції», - наголосив лідер гурту Сергій Василюк. Просто супер!!! Ця група – відкриття для мене!!! І прекрасно, що їх лідер їде з нашою збірною до Франції!!!
Ольга Харлан — українська фехтувальниця (шабля), олімпійська чемпіонка 2008 року у командній першості, бронзова призерка Олімпіади 2012 року, чотириразова чемпіонка світу (2009 року в командній першості, 2013 в індивідуальній і командній, 2014 в індивідуальній), семиразова чемпіонка Європи, ЗМСУ з фехтування, найкраща спортсменка року (2008, 2009) та найкраща спортсменка місяця (5 разів) в Україні, депутат Миколаївської міської ради. Кандидат у народні депутати на виборах 2012 року (№ 194 у списку Партії регіонів) (Тут вона стала в один ряд з помічником головного тренера збірної України!:))). Представниця клубів «Спартак» та «Динамо» (Миколаїв), а також службовець СБУ. Входить до десятки найкращих спортсменів ФСТ «Динамо» України з олімпійських видів спорту 2012 року, очільниця світової шабельної класифікації у 2013 році. Тренери — Артем Скороход, Гарнік Давидян. Перший тренер — Анатолій Шлікар. 29 березня 2016 року ім'я Ольги Харлан було вписано у міжнародний Зал слави FIE.
Сергій Притула — український телеведучий, актор, автор і співпродюсер Народного скетч-шоу «Файна Юкрайна», екс-ведучий ранкового шоу «Підйом» та талант-шоу «Україна сльозам не вірить» на Новому каналі. Резидент української версії Comedy Club UA.
Роберто Моралес — український спортивний журналіст та коментатор. Батько Карлос Беніто Моралес — чилієць, мати Любов Олексіївна — українка. 1998 року Роберто закінчив історичний факультет Запорізького університету з курсу «Новітня історія України», після чого якийсь час працював на обласному телебаченні. Перший досвід коментатора здобув саме там ще під час навчання: коментував гру Бельгія — Франція 27 березня 1996 року (0:2). Деякий час жив у Чилі, до 2005 року мав чилійське громадянство. Працював на «Новому каналі», «Інтері», «Мегаспорті» («Відверто про футбол» разом з Ігорем Цигаником). Зараз співпрацює з каналом «Футбол» та іншими ЗМІ.
І нарешті №6:))!!! Для нього навіть два фото!!!
Шість. Олександр Денисов - телеведучий, генеральний директор телеканалів «Футбол 1» і «Футбол 2». Все!!! У мене виникає природне запитання – А його то за що!? Олександр Денисов є антиукраїнська особа і не має права бути в такій ролі!!! Це дуже прикре недорозуміння для мене, якщо людина, яка розпалює ворожнечу в українському футболі є так званим амбасадором збірної України на Чемпіонаті Європи в Франції! Нонсенс.
Запрошую колег до дискусії! Давайте зробимо все можливе, щоб №5 у списку не був тим, ким його визначили наші футбольні начальники!
Неужели Денисов смирится с украинской символикой, Гимн будет петь?
Или чего не сделаешь ради пи-ара?
Посмотрим, чего он не сделает
Позволю порекомендовать Вам тоже, что и Йорку:
----"Спокойствие, только спокойствие!" (с) :-)
я уже раскладушкой там обзавёлся,
ножки опять же парю
но промолчу...
А мого знайомого був пес-"банкір":)!!! Він загриз йому десь 15К президентів США, коли той збирався за товаром до Туреччини на початку 2000 р. Він разом з турком склав десь 2/3, а решту в турецькому банку віддав за половину!:))
учетная запись этого пользователя была удалена
Наша Джамала були призначена амбасадором ще до перемоги на Євробаченні. І наша Сусанночка, як ніхто заслуговує на те, щоб представляти нашу країну у якості амбасадора. Вона принесла велике свято для нашої країни своєю перемогою на Євробаченні. Тепер їй залишилося ще перемогти з нашої Збірною на ще одному ЄВРО. Тільки не пісенному, а футбольному. І можливо її біль та біль народу почують ще краще у Європі.
Оля Харлан безперечно теж заслуговує на посаду амбасадора. Багато вона зробила у спортивному плані для України.
Роберто Моралес, які був в АТО, теж заслуговує.
Притула ? Швидше так, ніж ні.
А брудної людини Денісова - не повинно бути у цьому списку взагалі.
============================================================================================
Чому ж тiльки до 21 червня? Я маю намiр жити подiями Евро ще якийсь час пiсля того як пролунае останнiй свисток. А селекцiя останньоi людини у списку нагадуе менi слова одного вiдомого фахiвця-электронщика, який колись розповiдав нам, студентам, пiсля подорожi до Японii. що там в приладах, якi демонструються "публiчцi", найяскравiша кнопка просто нi до чого не не пiдключена, i зветься "кнопкою для дурнiв" - вони можуть скiльки завгодно ii тиснути i нiчого не зламаеться. Менi здаеться, що Денiсова якраз пiдсовують нам як ту "кнопку для дурнiв", я б на неi не тиснув.
Выливший ушаты грязи на ФФУ, украинский футбол, верный цепной пёс врага Украины Ахметова, собиратель "какашек" и вентилятор для словесного дерьма....
И это существо "народный посол" сборной?
Никак в ФФУ "услышали Донбасс"??
Зла на этих... тех, кто выбирали не хватает! Мазохисты!
Вообще-то, я бы добавил Василия Вирастюка и Зеленского, или Кошевого!
Точно лишними не были бы!
Может быть, вам и поможет в оценке "кто" и "почему" виноват....
"Песенка про жирафа и антилопу" будет самое то....
....Но футболистов между собой не ссорил - ни Боже мой!
Хотелось бы, чтобы это стало обязательным для всех офлиц, в том числе(особенно) - для футболистов и тренеров.
P.S. На скільки я розумію, то в сучасній українській мові слово амбасадор означає НАРОДНИЙ (неофіційний) посол. Колись була спроба замінити саме слово "посол" на "амбасадор", однак дипломати та деякі лінгвісти були проти.
http://sum.in.ua/s/ambasador
Словник української мови
Академічний тлумачний словник (1970—1980)
Пошук в означеннях
Слова «амбасадор» не знайдено
Варто додати у словник? Залиште коментар із прикладом його вживання.
Також спробуйте знайти «амбасадор» в означеннях.
учетная запись этого пользователя была удалена