Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
betelgeuze1948
Имя:
Василь Дудник
Статус:
Эксперт (10319 комментариев)
Любимые клубы:
Динамо
Зарегистрирован:
18.02.2011 19:56
Карма:
323625
О себе:
болею за Динамо с 1966 года и даже последние 17 лет не оттолкнули от клуба
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал новость → Марино Пушич: «Ми могли б легко перемогти і «Дніпро-1», и «Полісся»

   Якщо б...

   28.11.2023, 07:19
  • Прокомментировал пост → Щоб перемогти Рух не завжди треба рухатись, іноді досить жахливих помилок суперника

   Якщо першокласному токарю давати робити стандартні гайки та шкворіні то через час він втратить свою кваліфікацію якщо не повністю то частково, бо саме виконання примітивних дій знижує класс робітника. Невже це не стасується футболістів? Ще як! Тому ці балачки про поганих гравців у Динамо я сприймаю , як небажання бачити роль тренера в команді. Вибачайте, але хто може сказати, що футболісти Динамо роблять дії, бо їм саме так сподобається , а не виконуют вимоги того пана, що біля поля знаходиться ? Я не відкрию таємниці, але саме тренер бачить гру , яка йому подобається та готує гравців щоб реалізувати її на полі. Я давно зрозумів, що тренер це навіть не половина команди, а щось більше, бо саме його бачення гри дає змогу посередній команді перемагати сильнішу за рахунок тактичних ідей та готовності гравців їх виконувати.

   27.11.2023, 10:04
  • Добавил пост → Щоб перемогти Рух не завжди треба рухатись, іноді досить жахливих помилок суперника

   Вчора Динамо перемогло амбіційний Рух, що дуже добре на тлі втрати очок заклятими друзями. Все ж стало трохи спокійно. Але якщо не брехати самім собі, то поки ніщо не змінилось в грі. Рух рухався досить швидко і не завжди кияни встигали за своїми опонентами. Стару хвороба, коли Динамо не здатне з пресінгу вийти , вчора можна було побачити.

   Читать полностью →

   27.11.2023, 08:42
  • Добавил пост → Що нас в березні чекає?

   Жеребкування дуже гарно склалось для збірної України. Навіть, передбачити таке ніхто не зміг. Команди Боснії та Герцоговини та Ізраїлю або Ісландії точно не рівня топ і для збірної України прохідні. Але не треба забувати, що подібне вже було в майбутньому і закінчилось для України погано.

   Читать полностью →

   24.11.2023, 11:13
  • 24.11.2023, 06:42
  • Прокомментировал пост → Знову невдача, але ще є шанс

   Здається, не я, а сам румунський містер про себе й досі нагадує, але краще б помовчав

   22.11.2023, 06:51
  • Добавил пост → Знову невдача, але ще є шанс

   Не вдалось перемогти італійців вчора , але є шанс грати на Євро подолавши ще один бар"єр в березні. Хто це буде 23 листопада дізнаємось. Якщо чесно, то нічия закономірний результат, бо на перемогу не награла ні Італія, ні Україна. Чому нам не вдалось це зробити, то перший тайм яскраво показав, що проти щільного пресінгу, проти активних дій суперника українці були не готові.

   Читать полностью →

   21.11.2023, 10:22
  • Прокомментировал пост → Виктор Цыганков. Новых успехов имениннику!

   Успехов Виктору в футболе , а в какой стране неважно!

   16.11.2023, 05:38
  • 16.11.2023, 05:37
  • Прокомментировал пост → Чудова неділя!

   Виграє команда, а програє і завжди - тренер. Чому саме так, думаю зрозуміло. Не треба дискусію відкривати, це давно всім відомо. Робити вігляд, що винні гравці і тільки вони дуже смішно. Ви впевненні Що Луческу максимум з футболістів вичавив , пропонуючі гру яку він бачив ? Невже гравці інших команд були краще, але вони перемагали киян , бо їх тренери давно зрозуміли, що Луческу нічого не змінить, а на старому багажі далеко не поїхати .Щоб перемагати, завжди треба випереджати свій час. А Динамо безнадійно відстало з тактикою Луческу. Навіть вчора ті ж самі футболісти спокійно перемогли лідера , бо почали грати у інший футбол.

   13.11.2023, 12:17
  • Прокомментировал пост → Хай живе бий – біжи.

   Це зрозумів Шовковський і вперто не хотів розуміти Луческу.
   ===============================================

   Луческу бачив футбол де грають в більшості бразильці , а він саме на контролі м"яча. Тому у Шахтарі все було добре, а у Зеніті нічого не зробив, а в Динамо команду до самісінького дна довів, не бажаючи нічого міняти. Та це ще не біда, головне що Суркіс не розумів, що з футболом Луческу саме гравці незабаром втратать бажання грати , як головний вімагав. Те що Динамо так догралось, винні і Луческу. і пан Суркіс Хто більше , на розсуд вболівальників.

   13.11.2023, 12:03
  • Прокомментировал новость → Юрій Вернидуб: «Якщо я скажу, що там не було вилучення, то знову будуть говорити, що Вернидуб не любить програвати»

   Соромлюсь питати, а хто Ваната накривав , або як ? Захисники були позаду та бачили тільки спину нападника , воротар дивився на ці події и нічого не робив...

   13.11.2023, 11:46
  • Прокомментировал пост → Чудова неділя!

   Сплавити Мірчу зовсім не моя мрія це вже Ваша вигадка. Я мріяв бачити гру а не просто тримання м"яча, бо навіть ці гравці здатні на більше, якщо грати інакше

   13.11.2023, 11:39
  • 13.11.2023, 11:36
  • Добавил пост → Чудова неділя!

   Вчора був дуже чудовий день. Навіть дуже чудовий.! Динамо перемогло, Шахтар втратив очки. А до цього ми весь тиждень тільки і бачили та чули , як в захваті від перемоги наших заклятих друзів над Барселоною чорно- померанчовий світ України. Як всі футбольні сайти були наповнені несамовитою радістю, немов шахтарі виграли Лігу Чемпіонів.

   Читать полностью →

   13.11.2023, 08:55
  • Прокомментировал пост → Навіщо тренер у футболі?

   Вас пам"ть підводить, бо в Динамо не лише при Лобаноському було, а ще був Маслов і саме він почав будувати Динамо яке нас захоплювало и ми пишались грою та командою

   07.11.2023, 07:37
  • Прокомментировал пост → Навіщо тренер у футболі?

   Ви неуважно текст прочитали. Є тренери, а є ті, хто посідає цю посаду . Я про перших висловився , а Ви чомусь почали про випадкових чоловиків у футболі думку висловлювати

   07.11.2023, 07:34
  • Прокомментировал пост → Навіщо тренер у футболі?

   Доброго дня, руський! Я висловився в пості зовсім не про Луческу, Реброва, вернидуба або Григорчука, і до того на мові моєї країну, яку бачу ви не поважаєте зовсім. Деяки вважають, що тренер це як прибиральниця в роздягальні, щось там робить, навіть прибирае примищення , а головне склад команди...

   07.11.2023, 07:31
  • Добавил пост → Навіщо тренер у футболі?

   На сайті нещодавно з"явився блог з назвою Пропорції футбола. Нічого нового в тексті немає, все теж саме, що висловлює автор доволі давно. Якщо стисло - футболісти - все, тренер- ніщо. Але мене зацікавив один коментар від Stanislav Melomud(slavam1947) - Начинающий писатель : " В который раз поддерживаю Зеленку!

   Читать полностью →

   06.11.2023, 10:08
  • Прокомментировал пост → Пропорции футбола

   Соромлюсь спитати, а звідкі у Вас така пропорція? Це, кандидатський , або навіть докторській ступінь захищений по цій темі? Як на мене, Ви принижуєте, або зовсім не розумієте, роль тренера у футболі, хоча саме він зробив революцію, бо як я ще пам"ятаю раніше грали по системі Дубль-Ве, а той чоловік , що стоіть біля поля придумав систему 4-2-4, потім 4-3-3. Далі зміни були повільніше, але всі вони завдяки думкам Тренера. Невже не розумієте, що це не гравці так вирішили грати, а саме той чоловік, якому Ви всього 10 відсотків дали? Сумно дуже, що доводиться це роз"ясняти

   06.11.2023, 05:30
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть