Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
betelgeuze1948
Имя:
Василий Дудник
Статус:
Эксперт (10204 комментария)
Любимые клубы:
Динамо
Зарегистрирован:
18.02.2011 19:56
Карма:
315353
О себе:
болею за Динамо с 1966 года и даже последние 17 лет не оттолкнули от клуба
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Немного о трусости

   Трусость в Динамо видна давно и она видна во время матча . Сначала гоняют мяч между собой защитники, привлекая вратаря, ошибиться страшно... потом в атаку ползут или плывут, но достигнув штрафной соперника мяч часто назад возвращают...боязно потерять его все же.. Кто считает что это сами футболисты так решили играть, сомневаюсь, что это их инициатива. Футбол такая игра где тренер принимает тактические решения и требует от своих игроков безукоризненного исполнения. Но страх у тренера тоже присутствует. Конкретно Луческу после Шахтера толком ничего не смог добиться в сборной Турции, в Зените, да Динамо с ним выиграло золото, но всем понятно как это и почему удалось, и страх, что ему начнут задавать неудобные вопросы у него не исчез.Наоборот обострился и в этом сезоне мы это видим. Хоть раз слышали от Луческу претензии к игрокам что стараются играть в пас надежно , возвращая мяч назад при любой опасности потерять его, но не рискуя в атаке что-то придумать? Так что самый главный боягуз в Динамо это Суркис, на втором месте Луческу. Почему так я их расставил , подумайте, кто назначает тренера, он ведь не сам приходит ..

   20.09.2022, 17:45
  • 20.09.2022, 07:23
  • 16.09.2022, 16:46
  • Прокомментировал пост → Хто винен, та що робити

   Я не знаю що там у середині команди діється, але Ви маєте бажання заперечити мои слова? Не требя повчати бо що бачу про те й пишу. Нелегкі часи, кажете? Човен розхитую? Та ні, нелегкі роки якщо точніше . А човент розхитує молодший якщо маєте бажання побачити наслідки керування. І гроші тут ні до чього, треба розум додати в команду та й у клуб та деяких осіб

   16.09.2022, 13:34
  • Добавил пост → Хто винен, та що робити

   Ніколи не бачив такого потужного футболу, у виконанні Динамо, як вчора, але гравці дуже дбали про це. Вибачаюсь, це сарказм або повна маячня, бо такої ганьби я ще не бачив, грали не з командою топ-рівня, а з такою, що перемогу можна було завчасно передбачити на всі 100 відсотків.

   Читать полностью →

   16.09.2022, 08:54
  • 09.09.2022, 16:44
  • Прокомментировал пост → Ось вам і професіонали

   Якщо не зрозуміли мою думку почитайте спогади Головка, того самого захисника Динамо. Бо саме він був здивований , як Лобановський побачив те, що до нього ніхто не вмів або не хотів, частково про гру в центрі з Ващуком та ще про багато чого

   09.09.2022, 16:39
  • Добавил пост → Ось вам і професіонали

   Нинішнє "Динамо" під керівництвом румуна Луческу , котрого деякі істоти мають нахабство ставити на один щабель з Лобановським, за останні 5 матчів набрало нуль очок з жахливою різницею м'ячів 3-13. Сумно , не від того, що кияни програли, бо це ж футбол і в ньому все трапляється, а що деякі вболівальники та сучасні експерти перед початком сезону казали , що саме Динамо майбутній чемпіон УПЛ бо команда давно грає у стабільному складі, тренер дуже фаховий, а у суперників багато проблем.

   Читать полностью →

   09.09.2022, 11:41
  • 08.09.2022, 22:11
  • 06.09.2022, 18:18
  • Прокомментировал пост → Відстрочка на пізніше

   А ви бачите щось позитивне за останні років 15 у Динамо? Назвіть мені за цій період десяток матчів за яки було б не соромно, не те що всі раділи...Якщо Вам не подобається що я думаю, бо саме це й висловлюю завжди, то будь ласка зробить свій аналіз у якому посоромите мене, бо я не побачив того, що насправді є в команді... Я чекаю...

   04.09.2022, 05:46
  • Прокомментировал новость → Ігор Суркіс: «Упевнений, що у Зеленського, на відміну від Порошенка, сталеві яйця»

   Сумно таке читати... яки там сталеви яйки у Зеленскького ? Вони у нього як у Фаберже- порцелянові, зовні привабливі та білі з визерунками, а як натиснути , або вдарити то буде купа сміття.

   04.09.2022, 05:40
  • Добавил пост → Відстрочка на пізніше

   Синдром відкладеного життя дуже зручний. Завжди можна виправдати результати не особистими страхами , лінощами, або небажанням щось робити та діяти, а загорнувшись, як у кокон саме цім синдромом: «Не чіпайте мене зараз, я потім все зроблю, обіцяю!..» Хто вчився у Виші пам”ятає, як студенти відкладали все на потім, а в останню ніч робили неймовірне щоб на ранок іспити скласти.

   Читать полностью →

   03.09.2022, 16:48
  • Прокомментировал пост → Правда буває болісна, але це правда

   Не треба повторяти дії Луческу, бо він ніколи не бачив своїх помилок, у нього завжди всі винні окрім самого Луческу . Поганий псіхологічний стан футболістів- так це ж саме його провина, команда повільно грає, так знову не вболівальники винні, те що тримання м"яча перетворилось в паси біля карного майданчика без цілі, та ще перетворюється в у гольові сітуації своїй команді-це все думки Луческу перетворені у дії.. І ще, Луческу був тренером збірної Туреччини, Зеніту і що там ві здобув? Нагадайте. У Луческу була одна слушна думка, що з бразільцями щось можна виграти. В Україні. Наразі їх немає від слова зовсім. Бачите результат?

   29.08.2022, 16:47
  • Прокомментировал пост → Динамо без процесора

   "Каков поп - таков и приход, а какова попадья - такова и кутья!" Что тренер, что им поставленная в Динамо игра отвратительные по сути. В голове совсем другие слова крутятся , более мерзкие, но правила останавливают
   написать их. Может все забыли как Луческу в прошлом искал причины неудач на стороне, но никогда не в себе, бросая шапку на поле с воплями: "Браво федерация!!!" Неужели он понял свою ошибку и изменился? Вчера самым упоротым поклонникам румына и его идей было наглядно показано, а потом на послематчевой пресс-конференции и озвучено, что динамовские сердца не сильно -то отличаются от румына.Вот вам и супер тренер и его супер команда!

   29.08.2022, 16:33
  • 29.08.2022, 16:21
  • Прокомментировал пост → Правда буває болісна, але це правда

   Так вчера все до одного просто увидела на что способно Динамо нынешнего образца. Да, Луческу может говорить, что угодно, об усталости игроков вдали от дома, о неудачном решении играть во Львове, а не в Киеве и многое еще из серии бла, бла, бла...Я ни разу от румына так и не услышал, что наша тактика устарела, мы не правильно тренируемся, команда не бежит, слышу только отмазки в стиле" браво федерация!" или это не мы виноваты. Зато постоянно вижу довольное лицо улыбающегося Суркиса...похоже что он считает, посидев рядом с Лобановским, у него проснулось понимание современного футбола... вчера мы в очередной раз увидели этот "современный футбол" имени новых подходов президента к выбору главного тренера, хотя его проблески давно видны кто снял с себя очки с розовыми стеклами

   29.08.2022, 07:25
  • 28.08.2022, 20:25
  • Добавил пост → Правда буває болісна, але це правда

   Кажуть, що брехати можна довго, навіть безкінечно. Можна брехати , навіть розуміючи, що насправді все зовсім інакше, але все це стосується лише тих самих брехунів. Для інших, кому брешуть, ця закономірність рано чи пізно перестає сприйматися. Бо очі бачать зовсім не те, про що цілодобово розповідають , так звані експерти та ще деякі вболівальники, що не бажають бачити правди, або щось їм очі засліплює.

   Читать полностью →

   28.08.2022, 20:21
  • Прокомментировал новость → 2-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Дніпро-1» — 0:3. Огляд матчу, статистика

   Деякі думали що Бенфіка показало обличчя сучасного Динамо Лучесеску..та ні, ось саме сьогодні всі побачили
   справжнє лице команди та що за футбол робить румун

   28.08.2022, 19:05
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть