До чвертьфінального матчу між збірними Німеччини та Іалії залишилося 5 днів. Матч достойний фіналу будь-якого турніру. __ Хочу запропонувати вашій увазі матеріал з EURO2016.com, присвячений протистоянню цих команд.
Італія замовила апетитне побачення з Німеччиною у чвертьфіналі - зустріч, простого згадування про яку досить, щоб кинути в холодний піт Бундестім.
Прихильники Скуадри Адзурри розпещені вибором, коли справа доходить до згадки минулих матчів проти Німеччини. Сторони зустрілися у восьми останніх офіційних матчах, і Бундестім ще до перемоги вважав по праву збірну Італії командою-страховиськом для себе.
Італія – Західна Німеччина 4-3 (у додатковий час) 17.06.1970, Кубок світу, півфінал
Ця зустріч у Мехіко на стадіоні Ацтека знаменита тим, що у додатковий час було забито п’ять голів, і ця подія надала можливість фанам (принаймні, італійським!) назвати зустріч "Матчем століття".
Адзуррі тоді швидко відкрили рахунок завдяки Роберто Бонісеньї, але Карл-Хайнц Шнеллінгер урятував німців від поразки не дивлячись на те, що Франц Беккенбауер грав з травмованою рукою на перев'язі. Додатковий час був просто скаженим: Герд Мюллер виводить німців уперед, але Бургніч зрівнює рахунок. Луїджі Ріва виводить Італію вперед, а Мюллер поновлює рівновагу знову.
Потім Джанні Рівера за дев'ять хвилин до кінця додаткового часу приніс перемогу Італії. "Ніхто не забув той матч", згадував Герд Мюллер через багато років. "Він як і раніше зводить мене з розуму, коли я думаю про нього, я не оговталися від нього і до цього дня." Убогою втіхою для Німеччини стала поразка Італії кілька днів по тому у фіналі від Бразилії 1-4.
Італія – ФРН 3-1 11.07.1982, Фінал Кубка світу
Утома гравців стала основним чинником спектаклю у 1982 році. Німецька команда перемогла французів у півфіналі тільки в серії післяматчевих пенальті, позбавивши їх повноцінної підготовки до зустрічі з Адзуррі на Сантьяго Бернабеу. Голкіпер Тоні Шумахер пригадує: «Наша півфінальна гра стала важким випробуванням для нас. Коли ми зустрілися з Італією три дні по тому, ми все ще були надто стомлені. У них була чудова команда, і у нас не було нічого, щоб протиставити їм».
Хоча Антоніо Кабріні не забив у першому таймі пенальті, Паоло Россі забив свій шостий гол на турнірі - всы в останніх трьох іграх. А Марко Тарделлі і Алессандро Aльтобеллі додали ще два для команди Енцо Беарзот перед єдиним результативним ударом Пауля Брайтнера для Німеччини. 40-річний капітан Італії Діно Дзофф належним чином підняв трофей, але залишив святкування для своїх молодших товаришів по команді. "Я залишився в моєму готельному номері," сказав воротар. "Усі просили мене, щоб вийти танцювати і святкувати. Ви дійсно думаєте, що я міг вийти і танцювати в 40 років?"
Італія – Німеччина 2-0 (додатковий) 04.07.2006, Півфінал Кубка світу
Якщо поразки у 1970 та 1982 рока були досить болючими для Німеччини, то ті матчі були програні хоча б далеко від дому. Але такою "комфортною" не стала поразка в півфінальному матчі 2006 року. Після безгольових 90 хвилин у Дортмунді додатковий час став агонізуючим. Два сейви Буффона після ударів Бернда Шнайдера і Лукаса Подольскі проти двох попадань у штанги після ударів Альберто Джилардіно і Джанлуки Замбротти.
Коли замаячила серія післяматчевих пенальті, Фабіо Гроссо шокував господарів чемпіонату, повторивши на радощах крик Тарделлі після його голу у фіналі 1982 року. Алессандро Дель П’єро незабаром подвоїв рахунок. Італія вийшла в фінал, щоб перемогти по пенальті Францію у фіналі.
"Яка гірка пігулка," тренер збірної Німеччини Юрген Клінсманн сказав спустошено після матчу. "Я до сих пір відчуваю тремтіння у моїй спині, коли я думаю про цю гру," Гроссо визнав кілька років по тому.
Італія – Німеччина 2-1 28.06.2012, Півфінал чемпіонату Європи
Рівно чотири роки тому відбувся останній офіційний матч між двома командами в ще одному півфіналі, але в іншому турнірі. Героєм Адзуррі став Маріо Балотеллі – удар головою після передачі Антоніо Кассано і потужний удар у з лінії штрафного майданчика. Святкування другого голу з оголеним торсом може посперечатися з тим, як святкували забиті голи Тарделлі І Гроссо. Месут Озіл забив пенальті в доданий арбітром час, але це нічого вже не змінило. Хоча команда Льова вважалася явним фаворитом до цього матчу.
"Немає непереможних команд," попередив тренер італійців Чезаре Пранделлі перед тим матчем.
Німеччина – Італія 4-1, 29.03.2016, Товариський матч
Німеччина перервала 21-річне семиматчеве очікування перемоги над Італією.
Але це був товариський матч...
А на чиєму боці буде вередлива пані Фортуна цього разу?
http://www.uefa.com/uefaeuro/news/newsid=2385527.html
А тот матч в 1970-ом в Мексике я прекрасно помню. Очень характерная картина была после окончания основного времени. Все итальянцы повалились на газон, а их массажисты приступили к своим прямым обязанностям. Немцы же, почти все, остались на ногах, полоскали горло и всем своим видом, как бы показывали, что в дополнительное время они дожмут итальянцев. И если быть справедливым, та сборная Германии была посильнее итальянцев. Победа Италии тогда была признана сенсацией. В финале Бразилия показала всем, кто номер один в мировом футболе. Конечно, если бы в финал тогда вышла Германия, это был бы один из величайших матчей в истории футбола.
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
Ставлю на бундестім.
Із раціональних аргументів наведу такі.
У Італії чудовий тренер, неперевершені воротар і захист, класний півзахист.., але нападники такі собі. Едер та Інсіньйо це просто недоліки. У німців є все, що є у італійців, плюс чудовий вибір форвардів.
Однако хочется поделиться своим восприятием. Немцы к победе на прошедшем ЧМ шли постепенно, начиная с ЧМ 2010г. в ЮАР, они были готовы побеждать уже там, уже там они показали чуть ли не лучшую игру. Но им не повезло, тогда было время большого подъема Испании, испанцы побеждали всех.8 -й, 10-й, 12-й - Испания смела всех и начался спад, связанный со многими факторами. Германия же в 14-м году была на пике подъема, хотя победа в финале и не выглядела однозначной. Однако тут Аргентины нет, да и, учитывая их проигрыш на Америке, они бы, скорее всего, и не готовы бы были противостоять многим и здесь.
С моей т.з., вопрос в том, на какой стадии Германия сегодня: это еще подъем, это уже пик или это уже спуск с пика? Италия, в любом случае, на подъеме и дилемма состоит в том, кто будет сильнее, Германия, которая, мне кажется, на закате формы, на спуске, или Италия, которая на фазе подъема, но еще не на верхнем пределе, то есть, чья форма, нынче, лучше, чья точка условной синусоиды выше, что точнее.
Возвращаясь к теме окончательного победителя, я бы не стал забывать сборную хозяев. Они, как и Италия, на подъеме, но мне кажется, что тут точка синусоиды достаточно низка, кроме того у французов Гл. тренер не так хорош, как у немцев и итальянцев, и кроме своего поля, козырей особых нет.
Кто еще может вмешаться в процесс дележа лавров? Кроме бельгийцев, пожалуй, никто, но и последние победят вряд ли, хотя на финал претендовать могут, а там правило круглого мяча никто не отменял да и дорога протоптана и Данией и Грецией.
Как-то я объемно, можно было бы отдельно, но к случаю пришлось.
як любить казати наш любимий президент,
щось він разом з Гройсманом зачастив до Меркель. мабуть вони щось знають!!!!;)))))))))
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
А тот матч в 1970-ом в Мексике я прекрасно помню. Очень характерная картина была после окончания основного времени. Все итальянцы повалились на газон, а их массажисты приступили к своим прямым обязанностям. Немцы же, почти все, остались на ногах, полоскали горло и всем своим видом, как бы показывали, что в дополнительное время они дожмут итальянцев. И если быть справедливым, та сборная Германии была посильнее итальянцев. Победа Италии тогда была признана сенсацией. В финале Бразилия показала всем, кто номер один в мировом футболе. Конечно, если бы в финал тогда вышла Германия, это был бы один из величайших матчей в истории футбола.
А 1970 рік був чи не останнім найяскравішим чемпіонатом для Пеле і Ко.
Німці, що "завжди перемагають" і італіці, що цього року виглядають найбільш збалансованою командою. Натомість, німці наразі мають найслабший склад за останні роки. І що залишилося у них без змін і, схоже, назавжди - це німецька організація, що завжди компенсувала кадрові втрати. Крім того, німці мали більш сприятливий і менш завантажений календар. Найважча гра із збірною Михайла Фоменка :))) вже забулася, а часу на відновлення мали більше.
Італійці, навпаки, провели важкі матчі, але це дало змогу їм відчути себе монолітною командою. І це для них плюс.
Звичайно, передбачати результат я не збираюсь, це і нецікаво, і неможливо. Але можна чітко сказати, що той, хто виявиться 2 липня більш готовим психологічно та фізично, пройде далі. І найвірогідніше - стане переможцем цьогорічної першості.
Але м'яч все ще сферичний, а поле все ще рівне... :)))