Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
chibis
Имя:
Сhibis М
Статус:
Наставник (1331 комментарий)
Любимые клубы:
Динамо
Зарегистрирован:
10.04.2012 11:23
Карма:
4864
О себе:
За український футбол та українських гравців
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал новость → Игор Йовичевич: «Довбик — лучший. Такого форварда в Украине нет»

   ... і відправляє в "бан" авторів подібних коментарів.

   31.07.2021, 23:02
  • Прокомментировал новость → Василий Уткин прокомментировал увольнение Черчесова из сборной России

   Адміністрація, навіщо постити коментар цього руського мурла? Це ж фактично розвиток їхніх новин.

   10.07.2021, 21:24
  • Прокомментировал пост → “Товкти писком кожного Довбика і всіх довбаків”: журналіст розніс вщент російськомовних футболістів збірної України

   Слиш, Мицельмехер, а це й є наша збірна. Збірна України.

   01.07.2021, 22:59
  • Прокомментировал пост → “Товкти писком кожного Довбика і всіх довбаків”: журналіст розніс вщент російськомовних футболістів збірної України

   Це все зрозуміло. Але як пояснення не годиться. Російська мова була використана як основна причина окупації території України. І Ви даремно згадуєте тих людей які "бються"... багато наших земляків полягли саме від "русского міра" і нє смотрели старшие братья что один язик - вбивали. А коли так ліберально та розважливо тексти пишете - напевно ж не згадуєте про замученого молодого воротаря з Краматорська, замученого за проукраїнську позицію і мову, зокрема. А наші збірники стидаються інтерв'ю дати.

   01.07.2021, 21:58
  • Прокомментировал новость → Александр Ярославский: «Думаю, этот состав будет сильнее того «Металлиста», который был в 2005–2013 годах»

   А що в них там за бразилець якого Ярославський прорекламував недавно?

   25.06.2021, 19:35
  • Прокомментировал новость → Юрий Калитвинцев возглавил «Полесье»

   О. Полісся оримало тренера, як кажуть, "з іменем". Щоправда це ім'я відоме більш як гравця. Що ж успіху, Юрію Калітвінцеву (Житомир зібрався в УПЛ?). Бажаю, щоб це все було не на один (а той пів) сезона - серйозної праці, закріпленої хорошим результатом.

   13.06.2021, 10:23
  • Прокомментировал новость → «Премьер-лига, трепещи! Европа, жди нас!». Ярославский презентовал новый «Металлист»

   А що за форвард? Звідки? Підскажіть.

   30.05.2021, 19:59
  • Прокомментировал новость → Форвард галицких «Карпат»: «Шуфрич-малый сказал, что к зарплате добавят 10 000 грн, если мне напишут на футболке Халк»

   Зато чесно сказав. А можна ж було так: ну...розумієте, тренеру, партнерам видніше.....якщо в них є такі асоціації.. то можливо зі сторони...чому ні, це круто, з задоволенням погодився!))))

   08.05.2021, 17:46
  • Прокомментировал новость → Луческу возвращает Дубинчака из аренды в «Днепре-1» и будет наигрывать его за «основу»

   Швидкий футболіст. Працьовитий. Добра новина.

   04.05.2021, 10:08
  • Прокомментировал пост → Чемпіонат України, чи "карманний більярд"...

   Хм...розвалитись змогли і не зовсім "аграрні" Карпати, і ребредінговий теж не аграрний (скоріш "агентівський") столичний "Арсенал". Тут справа в альтернативі - ось є рівненський "Верес". Не той що "Львів", а той що був "Львів", але начеб то і залишився не зовсім як "Львів", а як "Верес"))))) Але зараз не про те - задекларовано ще не привитий у Примєр- Лізі принцип чи то народноі чи то муніципальноі з народними вкладеннями команди. Будемо спостерігати се дійство і порівнювати з тривалістю життя "Інгульця" або митного "Минаю"))

   18.04.2021, 22:46
  • Прокомментировал матч → Динамо - Днепр-1

   Знову дивує захист Дніпра. Опорники не накривали, а захисник ухив голову. В першому голі № 97 здається Ігнатенко просто відбіг від Миколенка, що само по собі є ігровим нонсенсом і не припустимо в топ чемпіонаті. При 2 голі знову - міг вибити, ухилився. Якось не серйозно . Доволі слабо Дніпро-1, або так - відповідно до того місця яке займають. Динамо додало в 2 таймі. Рівно до такого рахунку який влаштовує. Вже не вперше))

   10.04.2021, 18:35
  • Прокомментировал новость → Украина — Казахстан — 1:1. Послематчевая пресс-конференция. Шевченко: «Комментировать нечего»

   Прикро за результат. Ударів начеб то й достатньо, але є розуміння, що щось не так: склад команди постійно тасується, деякі гравці грють повільно ( не солідно, а саме повільно). Не впевнений, але здається, що збірній потихеньку виросла "тренерська" проблема. Ейфорія від роботи Шевченка в загальних массах вболівальників схоже поступово проходить.

   01.04.2021, 07:40
  • Прокомментировал пост → Динамо: підсумки євросезону

   "Команда дає результат там, де вона його має давати, але не більше" - тобто команда "заточена" на чемпіонство у ЧУ. І гарантовані міліони за місце в ЛЧ. А зміст гри, наявність професійних високоякісних гравців - лиш БАЖАНА "попутная составляющая". Якщо так, то всі мови за рівень гри просто безтолкові. До речі, щось багато автор нарахував "декількох" гравців, які цитую "відповідають необхідному рівню" - дев"ять це ж не декілька. Ну да ладно, позитив теж нам потрібен....і гумор з сатирою. Доречі, хороший плюс за кореляцію між загальним рівнем культури (там де про мат) і результатом. От матюкалися б хлопці по-українському (наприклад Сидорчук кричить Миколенку: "щоб тебе бджоли покусали!" нащо дістає відповідь "кінь на чотирьох та й той наїбну..ся") - так то ж інша справа)))) І подивитися, і послухати))))

   19.03.2021, 19:51
  • Прокомментировал пост → С облегчением!

   Тут можете помилятись. Бажати Каштру вийти "в аут" може значно більше людей - як футболістів так і в структурі клубу. От не виглядає він органічним там і все. Його інтерв"ю та коментарі йдуть в розріз з тим що ми спостерігаємо. Стосовно того хто саме "плавить" - так неоднозначно ж - Каштру "метається" між молодняком та Тайсоном і Ко. Вже не один сезон. Як результат - не має підтримки ні в тих, ні в тих. Скоро вже подасть голос С. Палкін та й буде видно...Краще, що б це був плач за втраченим чемпіонством ))

   19.03.2021, 19:33
  • Прокомментировал пост → С облегчением!

   По "Шахтарю" ймовірний сплав тренера - Каштру не має того авторитету, який дозволяє вести вірним курсом команду. Гравці (в першу чергу бразильці) це вже "усікли". І все дуже гарно в них склалося - якщо виграш у "Реала" - то заслуга молодих бразильців+Соломон, якщо розгром від "Борусії" М - Каштру провалився. І така картина була весь сезон - Агробізнес - Каштру пі...рас, Десна - молодці Тете з Соломоном. І якраз по Каштру було видно цю безпорадність у ситуації. Команда приймає рішення як грати окремо від Каштру, Це добре знають в середині команди, тому й сміються Тайсон з Марлосом. Є надія, що чемпіонами на цей раз "пляжники" не стануть - "распрі" вони і в Африці "распрі" - на користь не підуть.

   19.03.2021, 18:09
  • Прокомментировал пост → Динамо внутреннего пользования

   "Вчерашний провал – это в первую очередь провал тренера, который создает команду только для внутренних побед, как где-то прочел: «для внутреннего пользования». Скіф, частково згоден по команді внутрішнього використання, а от по "провалу" відреагую - це ми так нині граємо (і не тільки зараз). Це не провал - це якісний рівень гри "Динамо". Якщо хочете - рейтинг IMDb))

   19.03.2021, 11:27
  • Прокомментировал новость → Георгий Бущан: «Необходимо забывать игру с «Вильярреалом»

   Читаю..перші слова - "Мы профессионалы......" ..ять, совісті у вас нема після вчорашньої гри так заявляти. Скромніше треба бути, скромніше ... тихо шепче "Вільяреал"). Напевно динамівцям в скромності потрібно допомогти....скромнішими зарплатами. Які відповідають...о точно!- рівню професіоналізма!

   19.03.2021, 11:21
  • Прокомментировал пост → Чё то черти не шутили... или Подажите! Ща мы с Винниками реабилитируемся!:)))

   Стидно, коли видно. Нічого хорошого не очікував, тим самим понизивши рівень розчарування. Іншими словами - я не купився на ті численні новини та блоги напередодні матчу про "возможности", "шанси" та набрані очки, оскільки вважав ці блоги (статті) не обгрунтованими та штучноствореними. Обманюватися в подібних ситуаціях - шкідливо для здоров"я))).

   19.03.2021, 11:15
  • Прокомментировал пост → Неожиданный резон постараться для самих себя, или Полностью ли верен подход "Не тратьте, куме, сили, спускайтеся на дно"?

   Те, що ймовірно - команди наберуть не більше 3-ьох очок на двох.

   17.03.2021, 14:35
  • Прокомментировал пост → Три минуты Сидорчука

   Звичайно, передачі поперек та назад - це вже просто прямий подразник. Що з екрана на це дивитись, що супернику на полі це терпіти - ніякого задоволення. Але Луческу буде це використовувавати - якщо "лісорубська" Олександрія грає топорно і не червоніє від такої статегії, то чому Луческу буде відмовлятися від певної аритмії в грі? назад так назад, головне один-два запхнути Гердом Бесєдіним (це не я, це тут так уже поназивати встигли))))
   А для видовищної гри таки треба кадрове підсилення. Значить поки - "зуби на полку" та три хвилини від Сидорчука)).

   15.03.2021, 12:46
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть