Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Імперський лібералізм

2017-01-19 10:21 Передмова. В одному із останніх ток-шоу Портнікова одна з участниць назвала російських лібералів представниками імперії. Від ...

Передмова. В одному із останніх ток-шоу Портнікова одна з участниць назвала російських лібералів представниками імперії. Від себе додам - те що більшість лібералів вихідці з сім"ї сталіна або його приспішників. Наприклад, Сванідзе - родич першої жінки сталіна. Сімья міхалкових чудово жила і лизала при сталіні, при брежневі і зараз біля корита і вважають себе лібералами.

Е.Гайдар - нащадок командира Червоної армії, який приймав участь в придушенні бунтів проти совєтської влади.

Іноді дивлюсь Особое мнение на rtvi. Недавно була передача зі Сванідзе. І в ній їх зачепило чий же Ілля Муромець, приводжу не дослівно а сенс: - Ілля Муромець-русский богатырь, которого у мокселя хотят отобрать. Доводы -он русский богатырь, а поскольку тогда другой Руси не было кроме Киевской( не было и московии), то Украина и хочет его у нас отобрать. И тут Остапа понесло - Сванидзе заявил, что вообще Украина отбирает у мокселя историю как всякая страна, которая не имеет древнюю историю, но он за это на нас не в обиде.

Тут і виникає до нього питання - яка держава на даний час на території Київської Русі? Часом не Україна? А чи не виникла московія на багато століть пізніше і не на території Київської Русі а на території, яку займали угро-фінські племена (Фі́но-у́гри або угро-фіни — група народів, що мають споріднені мовні риси (фіно-угорські мови уральської мовної родини) і утворилися з племен північно-східної Європи, що з часів неоліту заселяли Західний Сибір, Зауралля, північне і середнє Приуралля, територію на північ від верхньої Волги, Волгоокське межиріччя та середнє Поволжя до півночі сучасної Саратовської області в Росії.)? То що первинне, а що вторинне? Сама Росія була названа Росією (не Руссю) Петею І після того як моксель перестав платити подать Кримському ханству (до того вона платила татаро-монголам) і стала називати себе царством, до того був князь московського каганату. А історія Росії була створена при Катьці І і створюється до сих пір.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

19.01.2017, 10:21
kna
Статус:
Эксперт (29133 комментария)
Подписчиков:
12
Медали:
Выбор редакции × 2
Топ-матчи
Чемпионат Испании Реал Вальядолид 1 : 0 Закончился
Лига Европы Арарат-Армения Црвена Звезда - : - 1 октября 20:00
Динамо Флора - : - 1 октября 20:00
Мальме Гранада - : - 1 октября 20:00

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть