Динамо - Шкендербеу. Моя вболівальницька думка

2017-11-25 17:11 Протягом цього сезону неозброєним оком помітно , що Динамо потребує підсилення, останній матч проти Шкендербеу вкотре ...

Протягом цього сезону неозброєним оком помітно , що Динамо потребує підсилення, останній матч проти Шкендербеу вкотре підтвердив цей факт. Поразка 3:2 хоча за логікою речей кияни мали обіграти суперника, маючи при цьому ігрову перевагу, протягом усього матчу, а не грати так ніби рахунок 3:0 і Динамо може дозволити собі періодично вмикатися у гру і створювати щось небезпечне біля воріт суперника.

Цей матч показав, що Динамо не може грати з позиції сили, навіть проти Шкендербеу , основна загроза була після швидкісних контратак та стандартів, так це немало, але хотілося більшого, це ж лише Шкендербеу, а, що буде у плей- офф? Звичайно багато хто може сказати, розслабтесь, ще є матч у Києві з Партизаном, там все вирішимо, але мене особисто насторожують деякі моменти. 1 Розслабленість футболістів перед грою, що переросла деколи у самовпевненість ,деякі футболісти Динамо, зокрема Бесєдін говорив, що команда була спокійна , виходячи на гру, але досить швидко забитий м’яч розслабив команду. З цього можна зробити висновок, що динамівці хотіли довести матч до логічного завершення з рахунком 1: 0 на свою користь, замість того, щоб забити два і розслабитись! 2 Проблеми в командній обороні. Ні для кого не секрет, одним з головних трендів сучасного футболу, є те, що атакує і захищається вся команда, таке відчуття, що динамівці про це забули, сподіваюся лише в цьому матчі. Особливо не сподобалася гра Корзуна і Шепелєва, які і атаку особливо не підтримували, та і м’яч відбирали досить інертно , показовий момент 17 хвилина матчу футболіст Шкендербеу спокійно проходить повз центр поля, пробив , рикошет від захисника, гол, де опорники нема, хто зустрічає , по факту ніхто! Можна багато говорити , Корзун і Шепелєв молоді і недосвідчені, але чомусь потім, вийшов Шапаренко, і почали проходити точні передачі, гострота почала з’являтися зменшилалася кількість браку, одним словом стало цікавіше. Як Ви це поясните панове тренери і футболісти? Багато хто може сказати, резервний склад, і тд і тп, але це не означає, що потрібно стояти і дивитися як майже з центра поля забиває футболіст, треба виходити грати і доводити, що ти не дарма потрапив до основи. Наприклад, Шапаренко з Русіним вийшли і довели, що пора їх підпускати ближче до основи , а не лише давати по декілька хвилин в УПЛ! Також не вразили захисники, які зіграли непереконливо, особливо Кадар , який найвірогідніше замінить Віду від цього стало досить сумно, адже в другому таймі він часто не встигав за нападником албанців, програючи тому в швидкості, та і довгі передачі від угорця не були особливо успішними, як правило в боротьбу. Флангові форварди ж не дуже активно поверталися назад і це трохи насторожує, адже по факту відбирати в цьому матчі було нікому! Багато хто може апелювати до того хто, я такий, що критикую Динамо доволі жорстко, відповідь проста. Я вболівальник Динамо з 2003 року,і я вправі вимагати від професійних футболістів, нормальної гри і результату, адже ходжу на домашні матчі, плачу гроші за білети, які за логікою, мали б складати частину від зарплати футболістів, які іноді, таке враження не відпрацьовують цих грошей! Буквально декілька слів про позитивні моменти цього матчу: Сподобалося як молоді гравці непогано увійшли у матч, з виходом молоді, почала з’являтися гострота біля чужих воріт, стало цікавіше дивитися гру. Також сподобалося, що Олександр Миколайович не боїться ризикувати, і визнає свої помилки, адже визнання помилок, це перший крок до їх вирішення!

25.11.2017, 17:11