Хокейний чемпіонат світу, дивізіон I-B. Третій ігровий день.

2018-04-26 11:44 Третій ігровий день виявився також невдалим для збірної України, котра поступилась хорватам і втратила шанси на ... Хокейний чемпіонат світу, дивізіон I-B. Третій ігровий день.

Третій ігровий день виявився також невдалим для збірної України, котра поступилась хорватам і втратила шанси на підвищення в класі.

Непокоїть ставлення гравців до гри. З виразів обличчя в трансляції складається враження, що гравців результат взагалі не турбує, якщо не гірше - вболівальники висловили припущення що матчі здаються "на контору".

Як і в матчі з естонцями, в першому періоді було швидко пропущено кілька шайб, при цьому воротар посміхався. Після чого довго тримався рахунок 0-3, але в третьому періоді збірна якось заграла і зуміла відквитати дві шайби, пропустивши на останній хвилині на заміні воротаря польовим гравцем.

Введено якись дивний ценз - в національну збірну беруться гравці до 27 років. Навіщо це придумано - незрозуміло. З іншого боку, цілком можливо, що юнаки, які виграли нещодавно свій дивізіон, зіграли б як мінімум трохи краще.

Що ж, сподіваємось на молодь і на подальші турніри. Ну і звісно на те, що з цієї молоді з'явиться хоча б декілька нових конкуретноспроможних клубів для внутрішнього чемпіонату, який зараз складається з чотирьох клубів.

Результати та таблиці за матеріалами IIHF.

26.04.2018, 11:44